Prestigio MultiPhone 7557 Grace

miniSIM

ačkoliv jsem se trochu bála noname značky s telefonem jsem velmi spokojená

• , zakoupeno v CZC.cz

• lcd panel je Super Amoled,a ještě k tomu Full HD,
    • tenká konstrukce pouze 5,5mm. která je ještě navíc kovová a z obou stran je obklopená sklem Gorrila Glass 3 generace . Nemůžu si stěžovat na jedinou chybičku možná na horší baterku která dlouho nevydrží, ale co byste chtěli ? je to dan za tenké a perfektně zpracované tělo za mě palec nahoru SUPER TELEFON. !!!
    • baterie vydrží max 1.den
    • krátký kabel k nabíječce (USB Kabel)
    • jinak super telefon

Prostě za cenu kolem 5.tisíc korun je to fakt dobře zpracovaný telefon který je fakt luxusní,výkony, fotí jako na pohodu, já osobně preferuji vzhled i výkon . A tohle zařízení splnuje oba požadavky a ještě stojí 5000kč Nemusím kupovat SAMSUNG za 20.000 kč abych měl dobře zpracovaný telefon stačí si koupit Prestigio Grace a zazáříte kde chcete každý se bude chtít podívat to zaručuji :)

• kvalita zpracování
    • softwarové vybavení
    • vzhled
    • krátká doba nabití
    • přehřívá se

Výborný telefon za velmi příznivou cenu. V době nákupu asi nejlepší poměr kvalita vs. cena.

Konstrukce
Akcelerometr (G-senzor)
NFC
Dual SIM
miniSIM

Ultra tenký (jen 5.5mm) smartphone PRESTIGIO MultiPhone 7557 s 8 jádrovým procesorem, perfektním výkonem, velkou obrazovkou; 5" displej s Full HD rozlišením 1920 x 1080 bodů, dual Gorilla Glass; 2 GB RAM paměti, 16 GB interní paměť, 8 jádrový procesor MediaTek MT6592 s frekvencí 1,7 GHz; 13 MPix fotoaparát, konektory: microUSB, 3.5mm jack; komunikace: Bluetooth 4.0, Wi-Fi, GPS modul; platforma Android 4.4 KitKat.

Okouzlující IPS technologie s Full HD rozlišením

Zařízení nabízí úhlopříčku 5" s IPS panelem a technologii Super AMOLED. Umožňuje tak perfektní možnost při surfování na internetu, sledování videa nebo prohlížení fotografií. Disponuje rozlišením Full HD 1920 × 1080, které vás okouzlí krásným podáním barev a skvělou čitelností na slunci.

Osmi jádrový procesor v akci

Zařízení je poháněno 8 jádrovým procesorem od MediaTeku, taktovaným na 1,7 GHz a 2 GB operační paměti RAM. To vám zajistí dostatek výkonu jak pro hraní náročnějších her, přehrávání videa, surfování na internetu, tak i pro další vaše aktivity. Vnitřní paměť telefonu nabízí 16 GB a tím poskytuje více než dostatek místa pro vaše hry a aplikace.

Žádná chvíle vám neunikne s 13Mpx fotoaparátem

Zachyťte své důležité okamžiky skvělým 13Mpx fotoaparátem. Telefon nabízí také přisvětlovací LED diodu a autofocus, díky kterým pořídíte ty nejkvalitnější fotografie. Pro milovníky selfie fotografií je připraven přední fotoaparát s rozlišením 5 megapixelů.

Odolné krycí sklíčko Gorilla Glass

Displej zařízení je chráněn nejnovější technologií Gorilla Glass třetí generace. Je vysoce odolný vůči poškrábání a zajišťuje tak ideální ochranu vašeho mobilního telefonu. O 40 % méně viditelných škrábanců, o 50 % více pevnosti v tlaku a 3krát vyšší odolnost. Odolné sklo však nepokrývá pouze displej, ale též celou zadní stranu telefonu.

Pohodlné ovládání i v rukavicích

Displej tohoto designového skvostu lze ovládat v rukavicích a mokrýma rukama díky supersenzitivnímu snímači Atmel. Exkluzivitu telefonu podtrhuje celokovové šasi a zejména ultratenký profil o výšce pouhých 5,5 mm.

Android 4.4 KitKat

Smartphone je vybavený systémem Androidem 4.4 Kitkat s řadou předinstalovaných aplikací. Systém přináší vynikající podporu a optimalizaci aplikací. Vylepšení dosáhly senzory pro úsporu energie. Systém KitKat je nyní mnohem chytřejší a přináší jednoduché funkce, které Vám pomohou při každodenní komunikaci. Intuitivní ovládání a zvýšení rychlosti je samozřejmostí.

Klíčové vlastnosti

Základem telefonu PRESTIGIO Grace PSP7557 je dotykový 5" Super AMOLED displej s Full HD rozlišením 1920 x 1080 bodů. Výkon zajistí 8 jádrový procesorMediaTek MT6592 s frekvencí 1,7 GHz doplněný o 2 GB RAM paměti. Na zadní straně je integrován 13MPix fotoaparát. Pro Vaše data je k dispozici 16 GB interní paměti. Nechybí standardní konektory micro USB a 3.5mm sluchátkový konektor a bezdrátové technologie WiFi a Bluetooth.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Typ displeje  IPS

Dual Gorilla Glass

Procesor

MediaTek MT6592

Frekvence procesoru  1 700 MHz (1,7 GHz)

Počet jader procesoru  8

GPU

Mali-450 MP4

Paměť

Velikost úložiště  16 GB (16 384 MB)

Operační paměť 2 048 MB (2 GB)

Rozlišení snímače 13 Mpx

Nabíječka

USB kabel

4zákazníci nedoporučují produkt

• Krásný
    • -Při běžném hovoru-mojí tváří- se mi už 3x smazal telefonní seznam, který se horko těžko vracel zpět, dodnes nemám zpátky všechny kontakty.
    • -Fotogalerie je zpřeházená, fotky nejsou podle pořadí, v jakém byly foceny.
    • -Historie hovorů-poslední hovor který jsem volala, je min. 14 dní zpět, musím pořád hledat, takže když zjistím, že mám zmeškaný hovor, musím docela dlouho pátrat než najdu kdo vlastně volal. Takže když mi dnes někdo volal 30.12.2015...nejdříve se zobrazí hovory z 1.11.2015
    • -Nedá se sehnat kryt ani náhradní příslušenství např. displej.

Vědět dopředu co je to zač, nevyberu si ho.

• Hezké fotky
    • Obraz na jedničku
    • Tenký
    • Když jsem si Prestigio Grace koupila poprvé, po týdnu se začal dokola vypínat a zapínat. Nechala jsem ho tedy vyměnit za stejný a po 2 měsících zas ta samá porucha.

Velice mě tento telefon zklamal. Na to že měl celkem dobré recenze jsem očekávala víc. Jen samé problémy!!
    Rozhodně NEDOPORUČUJI!!
    Jinak vzhledově je to nádherný mobil, tenký a padne do ruky. SW potřebuje doladit, je nestabilní. Baterie mi vydrží maximálně půl dne, ale to je tím, že ho používám nonstop.

ačkoliv jsem se trochu bála noname značky s telefonem jsem velmi spokojená

• Displej 5"
    • Krásně padne do ruky
    • Za nesnížené vyditelnosti perfektní fotografie
    • Neseká se
    • Rychle jsem se ho naučila ovládat
    • Vzhled
    • Možná jen, že se trochu přehřívá, ale s jeho tloušťkou mě to nepřekvapilo

Mobilní telefon mám přes 14 dní.
    Když jsem ho viděla byla to jasná volba.
    Za cenu 5 tisíc super výkon a vzhled super.
    Přecházela jsem z sony xperia na tento mobil a bála se, protože je to pro mě neznámej typ.

• , zakoupeno v CZC.cz

• lcd panel je Super Amoled,a ještě k tomu Full HD,
    • baterie vydrží max 1.den
    • krátký kabel k nabíječce (USB Kabel)
    • jinak super telefon

• přehřívá se

• velká pamět
    • dobrá grafika
    • elegantní
    • -baterka je během chvíle vybitá
    • nedá se vyndat a vyměnit za jinou

až na tu baterii je super

• Výkon
    • Poměr CenaXVýkonXKvalita
    • Tenký
    • Super Amoled (přímo od Samsungu)
    • Prestigio by nikdy nic takového neudělalo, jde o Čínský telefon Elife S5.5 na který si prestigio pouze přidalo logo a svoji krabičku + vlastní systém
    • Přehřívání

Prestigio Grace (7557) jsem kupoval za 5k a za to cenu nemá jakoukoliv alternativu. Ano nejde o procesor Snapdragon, mediatek je mnohem horší v realitě než to co je psané na papíře, ano dnešní aplikace a hry využijí maximálně 4 jádra, ale na druhou stranu, zatím všechny aplikace a hry na něm běželi parádně, displej dělaný přímo od Samsungu (Super Amoled) má nádherné barvy, černá je černá a né do šeda jako u jiných LCDček. Telefon se velmi zahřívá při nabijení nebo používání s náročnými aplikacemi, ale myslím, že telofon to nějak zásadně nepoškozuje. Za původních 7,5k už by se dalo uvažovat o alternativě, ale stejně pokud chcete nádherný design a super výkon i za 7,5k je to jasná volba. Oceníte Gorrila Glass 3 na předním a zadním skle, a tam kde není sklo je hliník, telefon neobsahuje ani jednu plastovou část (krom plíšku na fotoaparát v rohu telefonu).

ja to kopie cinskeho tel.ELIFE
    takze je to neni klon Doogee, ale i Doogge je klon...

• Nádherný telefon tenký!!! Spracování (sklo,kov) 2Gb 16Gb Super amoled a full hd
    • Nevím jestli se to dá říct nevýhoda hodně špatně se schaní pouzdro.A přehřívá se ale to je jasné když je telofon tak tenký a má dost silný 8 procesor.Takže ho máte přímo pod rukou

DOPORUČUJI NIC SE NESEKÁ