Prestigio MultiPhone 5507 Duo

• při použití pouze pro telefonování výdrž cca 10 dnů
    • při využití aplikací výdrž v řádu hodin
    • občas se zasekne a jedinou možností je vyjmout baterii
    • občas nezvoní budík
    • nemožnost odstranit některé aplikace (bez rootu)
  • , zakoupeno v CZC.cz

• velký display, elegantní

neuvěřitelně slabá baterie, nevím zda mi do ní dali nějakou starou, použitou nebo zda je to prostě tak špatná baterie sama o sobě

• , zakoupeno v Expert.cz

• HSCSD/HSDPA: ANO
  • EDGE: ANO
  • WiFi: ANO
  • Integrovaný fotoaparát : ANO
  • Rozlišení fotoaparátu : 3264 x 2448 (8 Mpx)
  • Integrovaný blesk/přisvětlení: ANO
  • Akcelerometr (G-Sensor): ANO
  • Typ Sim karty: microSim
  • Výměnné kryty: NE
  • Provedení výrobku: bílá barva

MultiPhone 5507 DUO je 5" smartphone s čtyřjádrovým procesorem, který Vás nezklame, vnese barvy do Vašeho života a pozitivně Vás naladí. Za velice příznivou cenu získáte smartphone s 5" IPS displejem, Dual SIM, systémem Android 4.4 KitKat, 8 MPix fotoaparátem a 4jádrovým procesorem.

Android 4.4 KitKat

Smartphone je vybavený systémem Androidem 4.4 Kitkat s řadou předinstalovaných aplikací. Systém přináší vynikající podporu a optimalizaci aplikací. Vylepšení dosáhly senzory pro úsporu energie. Systém KitKat je nyní mnohem chytřejší a přináší jednoduché funkce, které Vám pomohou při každodenní komunikaci. Intuitivní ovládání a zvýšení rychlosti je samozřejmostí.

IPS displej

O zobrazení a ovládání přístroje se stará 5" IPS displej, který poskytne velmi pěkné barvy. IPS displej dále disponuje širokými pozorovacími úhly, které umožňují ukazovat nafocené fotografie nebo sledovat video ukázku či film i ve více lidech bez velké ztráty barevnosti obrazu při sledování displeje z vyššího pozorovacího úhlu. Displej je navíc opatřen povrchovou úpravou Gorrilla Glass.

Dual SIM

Máte dvě SIM karty a pro každou jeden telefon? Nebaví Vás nosit dva telefony zároveň? S mobilním telefonem PRESTIGIO MultiPhone 5507 DUO už nemusíte. Je totiž vybaven dvěma sloty pro dvě SIM karty. Můžete tak mít pohromadě své soukromé i firemní telefonní číslo.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

• WCDMA 1800
  • GPRS, EDGE, HSDPA

Displej:

• 5" IPS kapacitní multi-dotykový displej vyrobený technologií OGS
  • Rozlišení: HD - 1280 x 720 (16 milionů barev)

Paměť:

• Lithium Polymer
  • Kapacita - 2000 mAh

Rozměry: * 145 x 70 x 8,4 mm

Hmotnost: * 140 g

Obsah balení: * Mobilní telefon MultiPhone 5507 DUO, USB kabel, nabíječka, sluchátka, rychlý průvodce

Rozměry výrobku:

• Šířka (cm): 10.00
  • Hloubka (cm): 5.00
  • EAN: 8595248127098
  • Záruční doba: 24 měsíců

Mobilní telefon 5" IPS LCD, Quad-Core (1,2GHz), 8 GB, fotoaparát 8Mpx, WiFi, Bluetooth, 3G, GPS, FM rádio, DualSim, , Android 4.4, oficiální distribuce

• neseká se
    • padne do ruky
    • přehledný, snadné ovládání
    • servis značky Prestigio (jediný v ČR) absolutně nedůvěryhodný a nespolehlivý
    • fotoaparát není až tak super, ale při hodně dobrém světle to jde

S telefonem jsem opravdu spokojená, jediné mínus (a pro mě tak velké, že ke značce se již nevrátím) je řešení reklamací (original servis Prestigio). Mobil mi přestal nabíjet a reklamaci neuznali, navíc mi napsali, že oprava bude stát 2500kč. Důvod - chyba někde u základové desky.
    Nechala jsem si opravit telefon v opravně v mém městě za 600Kč, ráno jsem tam tel. dala a odpoledne byl opraven. Takže asi tak, nemusela jsem měsíc čekat bez telefonu a utrácet za poštovné, když stejně záruku neuznali a ještě mě chtěli v podstatě okrást, protože rozdíl v ceně je 1900Kč!
    Nicméně do půl roka opět tel. přestal nabíjet, resp. na nabíječce se chvíli nabíjel a pak se začal vybíjet. Nakonec se přestal nabíjet úplně.
    Až na problém s nabíjením jsem opravdu spokojená. Známý má ten samý mobil a nemůže si ho vynachválit.
    Předpokládám, že jsem prostě měla jen smůlu na vadný kus, což by mě normálně od koupi stejné značky neodradilo. Co mě ale opravdu odradilo, je přístup servisu.

Takže za mě (bohužel) značku Prestigio absolutně nedoporučuji!

• Fotoaparát
    • Baterie
    • Seká se - nutnost vyndat baterii, aby se zase rozběhl

• Fotoaparát
    • Nespolehlivost

Tento mobil rozhodně nedoporučuji! Během roku jsem ho musela již 5x odeslat na reklamaci! Mobil pokaždé začne sám od sebe odesílat smsky, "výbat" s displejem a nakonec displej přestane reagovat úplně. Na reklamaci vždy tvrdí, že je telefon naprosto v pořádku a samotnou reklamaci 3x odmítli vyřídit...více už bych si telefon rozhodně nepořídila a ani bych ho nikomu nedoporučila!
    I při přehrání celého softwaru je mobil nepoužitelný, mám ho rok a schopen používání byl asi měsíc.

• mobil je poruchový
    • možná 8mpx ale kvalita je horší
    • vůbec nepříjímá aplikaci Retrica

Z mobilu jsem byla z počátku nadšená.Po 4 měsících mi ho rozbil jeden malý kluk. Jeho rodiče mi přispěli na nový a tak jsem ho si koupila stejný když jsem s ním byla doposud spokojená. Poprvé se mi přestal nabíjet a v servisu by 1 MĚSÍC a potom mi jen dali papír, že jsem měla chybný kus baterie. Od té doby velmi špatný kontakt na nabíjení a teď se opět přestal nabíjet. Znova jsem ho poslala do servisu a tam mi řekli, že musel dostat pořádnou šlupu , a že je vevnitř zrezavělí, že jsem ho musela někdy pořádně vymáchat.MOBIL MI DO VODY NIKDY NESPADL! A NETVRDÍM, ŽE MI MOBIL NIKDY NESPADL, ALE ŽE BY MI SPADL NATOLIK ABY MI MUSELO VEVNITŘ NĚCO PRASKNOUT TO ROZHODNĚ NE! TUTO ZNAČKU BYCH SI NEKOUPILA RADŠI SI PŘIPLATÍM ZA ZNAČKU NEŽ MÍT POŘÁD PROBLÉMY -_-

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• při použití pouze pro telefonování výdrž cca 10 dnů
    • při využití aplikací výdrž v řádu hodin
    • občas se zasekne a jedinou možností je vyjmout baterii
    • občas nezvoní budík
    • nemožnost odstranit některé aplikace (bez rootu)

• Papírově ohromující
    • Obstojný display
    • Fotoaparát ujde
    • Dobrá cena
    • Je to šmejd - 2 x do týdne zhasne obrazovka a tlačítka nereagují dá se restartovat otevřením krytu a vyjmutím baterie

Přidejte si 2 000 Kč a kupte si pořádný telefon

• pěkný display, vzhled
    • dobrá manipulaci i v menší ruce
    • docela kvalitní fotky, videa (vzhledem k ceně)
    • jemnost displeje
    • je poruchový - vypíná se
    • servis neuznává reklamaci
    • nižší výdrž baterky
    • hodně předinstalovaných aplikací, kt. nejdou odstranit
    • reklama při zapínání

Vybrala jsem si ho kvůli poměrně velkému display, 1GB ram a pěknému vzhledu. Telefon mám asi 4 měsíce a už jsem s ním byla 2x v servisu, protože se sám vypíná a poté jde zapnout až po vyjmutí a znovu vložení baterky. Se servisem spokojená nejsem, protože poprvé přehráli software a podruhé reklamaci vůbec neuznali a telefon pouze uvedli do továrního nastavení a problém přetrvává (podle vyjádření servisu problém vůbec není). Celkově už je to druhý (stejný) model stejné značky a i s tím prvním kusem také byly problémy (vrácen během 14 dnů). Software také spíše nepromyšlený, leccos by chtělo udělat uživatelsky příjemnější a "inteligentnější". Baterka vydrží den (někdy ani ne celý) a to není nijak extrémně používaný (dá se to ale pochopit - velký display, použití wifi i dat apod.). Pokud by se nevypínal, tak si myslím, že je dobrý poměr cena/výkon. Bohužel se mi dostaly do rukou rovnou 2 poruchové kusy (od 2 různých prodejců), takže za mne nedoporučuji značku Prestigio a to i kvůli přístupu servisu.

• pěkné fotky
    • neseká se

• , zakoupeno v CZC.cz

• velký display, elegantní

• dobré vše, perfektni ..
    • nevymenitelný displej !!

nejde vymenit displej.. vyzkoušeno a s prasklým displejem normálně fungoval, ale vymenilo se to a nefunguje uz vubec, nekupovat!! jinak dobrej mobil až na tot :)