Prestigio MultiPhone 3501 Duo

• trochu velký
    • obal a kryty v ČR problém -na tržnici dá se něco vybrat
  • , zakoupeno v Alza.cz

• Velký displej, 2SIM karty

Telefon koupen pro dceru...z ruky ho pustí akorát v noci :-) Takže jede na 100% a bez sekání, restartů apod. Zatím velká spokojenost!

• , zakoupeno v ANACOMP.cz

• Velký displej , výdrž baterie , HD videa

za ty peníze dobrá kvalita

Konstrukce
GPRS
EDGE
Typ SIM karty
miniSIM

Prestigio MultiPhone 3501 DUO je dalším ze zástupců nejnižší 3-kové řady. Dle specifikací by se dal považovat za nástupce modelů 5500 nebo 5501, avšak nedisponuje jak barevnými kryty tak ani podporou technologie NFC. Nabízí velký 5" kapacitní multi-dotykový displej, dvoujádrový procesor běžící na platformě Android 4.2 a zejména vysokokapacitní Li-Pol baterii 3000 mAh!

Starosti s každodenním nabíjením jsou takto hravě vyřešeny.

Díky funkci Dual SIM můžete být dostupný na dvou telefonních číslech zároveň, aniž byste museli používat dva telefony nebo SIM karty zdlouhavě vyměňovat.

Vlastnosti

Android 4.2 (Jelly Bean)

Dual SIM 5" kapacitní multi-dotykový displej 5 Mpx fotoaparát s bleskem a s automatickým ostřením

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

GSM 900/1800

WCDMA 2100/900

GPRS, EDGE, HSDPA

Displej 5" kapacitní multi-dotykový displej

Rozlišení 854 x 480 (16 milionů barev)

Paměť

• Velikost telefonu
    • Po roce nefunkční display
    • Nekvalitní přední kamera
    • Nekvalitní reproduktor
    • Nedají se sehnat kryty na mobil

Mám telefon rok doposud jsem s ním byla spokojená baterie vydržela asi 3 dny a nesekal se. Ale ted se mi z ničeho nic zasekl a nejde odemknout :/

Doporučuji běžným uživatelům, kteří nehrají náročné hry a nenahrávají stovky "přiblblých" aplikací. Já mám nahraných asi 40 aplikací které mě dávají dostatečně informací přes počasí, jízdní řády,mapy, překladače, navigace atd.
    Telefon proháním na sociálních sítích i na internetu více než rok,fotografuji, natáčím videa a vše bez problémů.
    Nejsem dealer Prestigia, chtěl jsem velký přehledný telefon, plně moje požadavky po doplnění 32 GB kartou splňuje. Nic z problémů které popisuje Vlaďka jsem nezaznamenal, výdrž baterky 3dny a více, ani jednou restart do továrního nastavení, aktualizace průběžně bez problémů, fotoaplikaci jsem nahradil ABetter Camera, přednastavené aplikace jsem deaktivoval bez problémů. Telefon pročišťuji, mažu data v mezipaměti, odstraňuji aplikace které nepoužívám a telefon pracuje bezchybně. Jo a nemám žádné škrábance ani prasklý kryt, záleží na zacházení. Řadím se mezi zkušené uživatele, dokonce se chystám zahájit školení ovládání dotykových telefonů s Androidem pro seniory.

• -velikost
    • -vzhled
    • -malá výdrž baterie (1den při běžném používání)
    • -seká se
    • -přeskakuje sám čas
    • -fotoaparát
    • -moc přednastavených aplikací
    • -nelze aktualizovat aplikace (ikdyž je v telefonu dostatek paměti,hlasí že aktualizaci nelze provést z důvodu nedostatku místa)
    • -pro normalní chod jsem musela několikrat restartovat do továrního nastavení
    • -po roce užívání sám zkolaboval,zčernal a už nelze zapnout

nikdy bych už tuto značku nekoupila,jedno velké zklamaní

• všechno

telefon doporučuji

• velký displej, dobře se na něm prohlíží přes internet
    • výdrž
    • relativně rychle nabitý
    • nelze nastavit MMS - můj operátor tento typ telefonu nemá v nabídce a tudíž pro něj nelze stáhnout nastavení
    • občas blbne GPS, spíš záleží na "náladě" telefonu
    • občas se zasekne a pomůže jen vyndání baterie

Pro běžného uživatele je to příjemný telefon, který vydrží i pět dní v případě minimálního užívání. V případě připojování na internet běžným způsobem (nějaké ty maily a facebook, prohlížení) vydrží okolo dvou dnů, což je pro mě asi nejpodstatnější a jsem ochotná se smířit s nedostatky.
    Na sluníčku na něj jde vidět dobře - nesmí být ovšem displej ztlumený na úplné minimum.
    Za mě palec hore.
    P.S. Možná by ty MMS uměl nastavit nějaký technický guru, já v tom ale plavu.

• Prestik - pane, nemám žádnou ikonu v angličtině, ovládání je plně v češtině - přednastavené aplikace jsou super, dost jich jde odinstalovat, ale nevím proč bych to dělal. Máte telefon koupený v ČR ? Asi ne, vysvětlovalo by to i problémy s Wifi, protože chodíme na obědy po Praze, všude se mi Wifi hlásí bez problému a doma také. U Dual sim musí být simka pro příjem internetu v levém slotu, naskočí automaticky 3,5 G H+ a vše jede v pohodě.

Velmi dobrý telefon, pro zrychlení doporučuji omezit v nastavení procesy na pozadí na 3, docela výrazně se to projeví.

• Výdrž baterie, velikost displeje, slušné fotky, rychlé reakce
    • Chybí sluchátka (každý máme nějaké v zásobě..), anglické názvy ikon na displeji - možná trochu více aplikací, než člověk potřebuje, Celkem obtížné nastavení času (v zimě mi naskočil letní čas)) Při použití Wi-Fi doma nebo free venku hlásí chybu ohledně datového tarifu (Samsung ani Soňák to nedělal)

Až na ten všudypřítomný Android, a těch pár drobností je to za cenu do 3000Kč pro běžného uživatele dobrý mobil s dlouhou výdrží (Samsung se nabíjel 2x!!! denně). Možná příliš aplikací, které běžný uživatel nepotřebuje...

• výdrž baterie,snadné ovládání,už ho mám asi rok,jede bez problémů,prostě za tu cenu(2000,- a ještě grátis sluchátka v hodnotě 500,-),naprostá spokojenost!!!!

nevím,co tehdy byla za akce,kdyby se opakovala,koupím hned další pro manželku

• Velká výdrž baterie
    • Přehledný displej
    • Po půl roce užívání vypnul a byl konec.
    • Popis vady: Neopravitelné, vadná systémová deska.

Ze začátku super. Škoda

• , zakoupeno v Mobilmax