Point of View MOBII 5045

Popis produktu

Parametry produktu

Verze operačního systému
Android 4.2 (Jelly Bean)
Možnost paměťové karty
ano
Konstrukce
dotykové

Parametry produktu

Verze operačního systému
Android 4.2 (Jelly Bean)
Možnost paměťové karty
ano
Konstrukce
dotykové

Popis produktu

POINT OF VIEW Mobii 5045

Mobii 5045 je smartphone platformy Android 4.2 Jelly Bean od výrobce POINT OF VIEW. Za velice příznivou cenu získáte smartphone s 5" IPS displejem, čtyřjádrovým procesorem s 3D grafickou akcelerací a vynikající výdrží na baterce díky 2000 mAh kapacitě.

Dual SIM 4.2 Jelly Bean

Máte dvě SIM karty a pro každou jeden telefon? Nebaví Vás nosit dva telefony zároveň? S mobilním telefonem POINT OF VIEW Mobii 5045 už nemusíte. Je totiž vybaven dvěma sloty pro dvě SIM karty. Můžete tak mít pohromadě své soukromé i firemní telefonní číslo.

Systém Android

Díky aplikaci Google Play si můžete stáhnout více než 600 000 aplikací, zatímco pohodlnou obsluhu zajistí populární operační systém Android 4.2 Jelly Bean. Můžete sledovat videoklipy, hrát hry, poslouchat hudbu, brouzdat po internetu, komunikovat přes sociální sítě, prohlížet oblíbená videa z YouTube a stahovat si do telefonu další hudbu a hry. Díky integrované GPS navigaci se už nikdy neztratíte.

Klíčové vlastnosti

Základem telefonu POINT OF VIEW Mobii 5045 je dotykový 5" IPS displej s rozlišením 960 x 540 bodů. Výkon zajistí čtyřjádrový procesor ARM Cortex A7 s frekvencí 1,2 GHz a 1 GB pamětí RAM. Na zadní straně je integrován 5MPix fotoaparát a na přední 2Mpix kamera. Pro Vaše data je k dispozici 4 GB interní paměti a micro SD slot pro paměťové karty. Přístroj je dále vybaven bezdrátovou bluetooth technologií verze 4.0 pro připojení k bluetooth zařízením a bezdrátovou Wi-Fi sítí pro připojení k internetu. O napájení přístroje se stará nabíjecí baterie s vysokou kapacitou 2000 mAh.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.