Pelitt MATE 1

• Dost nepřehledné a netradiční menu

• malý do kapsy, dlouhá životnost baterie
    • nedostatečný manuál
    • trochu krkolomné ovládání a nastavování v menu

Mobil se již nevyrábí, nějaký klon GSM Nokia. Pro potřebu telefonování, SMS a kalendáře dostačující. Výhodou jsou malé rozměry, malá hmotnost, 2,4 display a dlouhá výdrž baterie (pohotovostní režim až 1 měsíc). Při slušném zacházení vydrží cca 4 roky.

• , zakoupeno v Digiboss

bez OS
80 g
Možnost paměťové karty

Popis

Kvalita a jednoduchost se snoubí v novém telefonu s vysokou kapacitou baterie.

Pelitt Group SE rozšiřuje svoje portfólio základních a uživatelsky přívětivých telefonů.Nový model MATE1,tak jak ostatní modely,je vysoko kvalitní,uživatelsky přívětivý,dostupný a má také vysokou kapacitu baterie.

T1 MATE1 vyniká svou jednoduchou ovladatelností a spolehlivostí.

Pelitt MATE1 je vyroben z vysokokvalitních plastů se speciálním složením a díky tomu je více odolný proti poškrábání a nárazům.

Uživatelské rozhraní telefonu neobsahuje nic zbytečného. Procesor CPU - SC6531DA poskytuje výkon pro stabilní fungování telefonu a intuitivní menu usnadňuje používání. Pelitt MATE1 is je vybaven standardním USB konektorem a 3,5 mm konektorem pro sluchátka a má barevný 2,4 – palcový LCD displej s rozlišením 240x320 pixelů. Můžete zárověn využít možnosti používat zároveň dvě SIM karty a tím maximálně využít potenciál zařízení.

T1 MATE1 Vám umožní využít množství multimédií.

Pelitt MATE1 můžete využít také jako hudební přehrávač.Podporuje následující formáty : AAC,AMR,MP3,WAV.FM rádio Vám umožní poslouchat rádiá na frekvenci 87,5 – 108,0 MHz.Můžete také sledovat video ve formátu 3GB a obrázky ve formátu BMP a JPEG/JPG.Veškeré Vaše multimédia můžete uložit na microSD/SDHC kartu s maximální velikostí 8GB.

Pelitt MATE1 můžete také využít na nahrávání zvuků a základní 0,3MP fotoaparát je schopen zachytit snímky a video s rozlišením až 640x 480 pixelů.Zařízení obsahuje také Bluetooth modul verze 2.1.

Umíte jsi představit, že by jste svůj telefon nemuseli nabíjet celých 30 dní?

Pelitt MATE1 používá 1500 mAh baterii,která umožňuje stabilní výkon bez nutnosti nabíjení.Kapacita baterie umožňuje až 10 hodin provozu při aktivním používaní a zhruba 600 hodin (25 dní ) provozu v pohotovostním režimu.Vysoká kapacita baterie neovlivňuje jeho velikost. . Pelitt MATE1 funguje,i když veškeré populární smartphony jsou bez přístupu k elektřině dávno vybité

Dva paprsky světla!

Pelitt MATE1 má také svítilnu s dvěmi paprsky místo jednoho,takže je možné ji využít nejenom v tmavé budově,ale také k opravě Vašeho vybavení anebo k osvětlení Vaší cesty.

Spolehlivost za rozumnou cenu!

Pelitt MATE1 je spolehlivý mobilní telefon s bateriíí s vysokou kapacitou(1500 mAh), kvalitní svítilnou a základními multimediálními funkcemi , ergonomickou velikostí a velice dostupnou cenou.

Technická specifikace:

• Displej – velikost: 2.4”
  • Displej – rozlišení: 240x320 px
  • Operační systém: Java
  • Procesor: SC6531DA
  • Grafický procesor: N/A
  • Paměť: 32 MB RAM / 32 MB Flash
  • Konektivita: Bluetooth 2.1
  • Fotoaparát: 0.3 MP (back)
  • Multimédia: Audio, Video, Obrázky, Text, FM Radio (87.5-108.0 MHz)
  • Rozšiřující slot: microSD/SDHC (max 8 GB)
  • Rozhraní: micro-USB, 3.5 mm jack

• trochu krkolomné ovládání a nastavování v menu

• , zakoupeno v Digiboss

zatím jsme plně nezprovoznili, ale parametry by měly být OK

• , zakoupeno v CZC.cz

Pro nás seniory,kterým je třeba jen volat a sem tam napsat SMS,je to dobrý,vyhovující výrobek.Oceňuji poměr kvalita a láce,hlavně pak výdrž baterie.Je to bezkonkurenční výrobek,i když jsem značku Pelitt do teď neznal.

• Intuitivní ovládání
    • Podpora mp3 přes bluetooth
    • 2X SIM + microsd karta
    • Možnost si některé sms zaheslovat
    • Poměrně dobře chytá signál
    • Max +-40 sms
    • Výdrž zhruba 10dní
    • Foťák 0,3mpix
    • Světlo
    • Nefunguje jack 3,5 na mém kusu?¨
    • Vyhledávání v kontaktech nefunguje správně
    • Nepodporuje java aplikace
    • Integrovaný prohlížeč je v podstatě k ničemu
    • V sms píše každé slovo s velkým počátečním písmenem

Max +-40 sms v paměti, musí se mazat, jinak vám sms nepřijde
    Výdrž zhruba 10dní při jedné sim, čekal jsem na hloupý telefon s takovou baterkou víc - silná aku byla jedním z důvodů koupi
    Od foťáku jsem nečekal zázraky, ale je fakt tragický: jediné co vyfotíte a možná přečtete je A4 s otvírací dobou, ale jen na super světle, fotky lidí jsou spíše jen takové siluety
    Zadní světlo se dobře zapíná, bohužel svítí stejně jako rozsvícený display, ne více, přesto se hodí.
    Telefon se dobře a svižně ovládá. SMS napíšete i po slepu díky dobře rozlišeným klávesám, jen jsou zbytečně hlučné při stisku
    Kalendář je taky bohužel na asi jen 30 záznamů, staré záznamy musíte vyhledat a smazat. Display lze lehko rozbít, krytí displaye je měkký plast (ověřeno), jinak na běžné pády z ruky je jak dělaný oproti smartphonu.

Nejsem rád že jsem tento telefon zakoupil, ale ani vyloženě nerad. Svou základní službu plní (pro mě to je volání, občasná sms a používání jako přehráváč mp3 v autě).

• , zakoupeno v CZC.cz

• malá písmenka, nešlo zvětšit v nastavení,
    • otřesné vyzvánění při příchodu SMS, 3x dlouze a zbytečně nahlas
    • psaní SMS nastaveno tak, že každé nové slovo píše s velkým písmenem na začátku. Složitě proklikávat, aby psal mobil normálně. Nešlo nastavit úpravu trvale, v nové SMS znova nutno opravovat.
    • na to jak je velký display, tak zobrazení příchozí SMS, či hovoru doslova piďi číslice.
    • přiložený návod je pouze minimální popis telefonu. Na netu jsme nenašli možnost stáhnout si podrobný návod k obsluze.

Mobil koupen jako náhrada za obyčejný tlačítkový starý mobil. Očekávala jsem, že když je větší display, bude využit výrobcem pro zobrazování trošku více. Při seznamování se s obsluhou musíte intuitivně, event. si stáhnou návod na obsluhu na tel. např. typ Aligátor. Obsluha tel. Pelitt MATE1 je podobná, ale ne stejná.
    Telefon jsem vrátila

• Snadné ovládání
    • Dobře vypadá
    • Lehký
    • Reproduktor!!! - velmi špatný, nezvládá ani původní melodie
    • LED diody - nic moc

Telefon mám den, přemýšlím nad reklamací.

• Příjemné držení v ruce
    • Pohodlná práce s klávesnicí (mezery mezi tlačítky)
    • Výborný reproduktor
    • Přehledný display
    • Jednoduché ovládání
    • Vynikající výdrž baterie
    • Strohý návod
    • Nemožnost změny melodie SMS-zprávy

S telefonem jsem velice spokojen, jeho baterie vydrží úžasně dlouho, display je výborný (čtení SMS-zpráv je nejlepší mezi telefony. jež jsem vystřídal), vítanou pomůckou je i slušná svítilna. Ovládání je snadné a intuitivní (jen při regulaci hlasitosti jsem musel trochu více pátrat), což je velká přednost při ne právě dostatečně podrobném návodu. Reprodukce hlasu a zvuků (při volání i při vyzvánění) je až překvapivě dobrá. Fotoaparát na občasný snímek celkem postačí, byť není zrovna ohromující, ale je pro mne naprosto nepodstatný (původně jsem zkoušel sehnat mobil bez něho). Omezená nabídka zvuků mě netrápí, hned jsem ji rozhojnil pomocí paměťové karty - malé zklamání mi přináší pouze nemožnost změnit melodii příchozí zprávy. Funkčně i designem se podle mého soudu jedná o velice zdařilý telefon, ve své cenové hladině představuje příjemné překvapení a bez váhání jej doporučuji.

• prijemny do ruky
    • dobra klavesnice i odezva
    • super kvalitni reproduktor
    • velky displej
    • lehky
    • velka vydrz baterie
    • zakladni fotoaparat
    • Dual Sim
    • pomer cena/kvalita
    • navod
    • folie displeje by mohla byt jen pruhledna
    • malo melodii
    • ovlivneni hlasitosti v budiku

Celkove mohu jen doporucit!Jednoduche ovladani.Zprvu jsem byla skepticka k znacce o ktere nelze prilis recenzi dohledat ale nakonec se mi vzhledem i cenou zalibil a nelituji.Klavesnice je prijemna i s rychlou odezvou.Nejvice jsem spokojena s reproduktorem ktery je opravdu slysitelny a ne jako u jinych znamejsich znacek teto cenove hladiny.Navod prilis strucny na tom by chtelo zapracovat.Baterie ma velkou vydrz.Skoda jen folie ktera se musi hned strhnout protoze neni pruhledna.Take malo melodii (jen 2 zvoneni ale ujdou).Da se samozrejme pameti rozsirit.Budik by melo jit ovlivnit hlasitost primo v tomto menu.Cena je podle me za tuto kvalitu velmi dobra.Velmi kvalitni zarizeni oproti konkurenci.