7 199 Kč

Kalkulačka

• dlouhá výdrž baterie, dobrý foťák
    • Vyšší váha
  • , zakoupeno v Doogee-SHOP

Zatím se s telefonem sžívám, ale jsem vcelku spokojený jak s výkonem, tak s kapacitou baterie... A příjemně mne překvapil některými funkcemi, které jsem ani neočekával...

• , zakoupeno v APOLLOs.cz

• Nekvalitní telefon, který neodpovídá popisu. Vůbec není odolný.

Konstrukce
Diktafon
Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

OUKITEL WP6 je skutečný král mezi odolnými telefony. Který jiný odolný telefon se může pochlubit pamětí 6 GB RAM a 128 GB ROM? Díky tomu poskytuje WP6 jistotu, že poběží plynule a bez nejmenších prodlev bude zvládat mnoho úloh najednou. Díky baterii s obrovskou kapacitou 10 000 mAh navíc vydrží v plném provozu několik dní, tudíž se nemusíte bát ani několikadenních výletů bez nutnosti nabíjení. A když už přeci jen nabíjet budete, nezabere Vám to mnoho času - WP6 totiž podporuje rychlonabíjení. 6.3 palců široký FullHD+ displej je chráněn tvrzeným sklem Corning Gorilla, aby lépe odolával škrábancům a prasklinkám. Proti otřesům, prachu a vlhkosti je pak telefon vybaven krytím IP68 a certifikován vojenským standardem MIL-STD-810G. Jeho provozní teplota je navíc opravdu širokosáhlá, telefon funguje od -30°C až po + 55°C.

Příjemně překvapeni budete nadupaným zadním fotoaparátem se třemi čočkami o rozlišení 48 + 5 + 2 MPx, kterým pořídíte opravdu úchvatné záběry. A díky silnému přisvícení za pomoci 4 LED světel se nemusíte bát ani snímků za horších světelných podmínek. samozřejmostí ve výbavě pak je GPS navigace, kompas nebo gyroskop.

Telefon je vybaven dvěma samostatnými SIM sloty a dostupný je jak v oranžovém, tak ve stříbrném provedení. * IP68, MIL-STD-810G

• Operační systém: Google Android 9.0

• Micro USB
  • GPS: GPS, GLONASS
  • Senzory: G-Sensor

Fotoaparát:

• Kamera přední: 16.0 M Pixel přední (f2.0)
  • Kamera zadní 48.0 M + 5.0 M + 0.3 M Pixel zadní (f1.8+2.2+2.6)

Baterie:

• Typ: Li-ion polymer
  • Kapacita [mAh]: 10 000 mAh
  • Bezdrátové nabíjení: Ne
  • Až 48 hodin běžného provozu
  • Rozměry [mm]: 174 x 81 x 17,3 mm (šířka x výška x hloubka)
  • Hmotnost [g]: 375 g

• 1x OTG kabel
  • 1x malý manuál
  • 1x záruční list

Záruka: 24 měs.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 61 110xShop roku '22 - VítězDalší informace

4zákazníci nedoporučují produkt

• Výdrž baterie.
    • Na odolný telefon celkem slušné fotky - neohromí, ale ani nenaštvou.
    • Dobře se drží přes svou velikost a váhu.
    • Možnost plnohodnotně 2x sim + sd karta.
    • Cena a výkon jednoznačně pro.
    • Uzavírání aplikací na pozadí - vyřešeno app Activity Launcher a deaktivací Duraspeed.
    • Nemá bezdrátové nabíjení a NFC.
    • Micro USB.

Telefon mám krátce. Mohu porovnat s Blackview BV9500, Ulefone Armor 7E. Oukitel WP 6 je těžký, to je asi rozhodující faktor. Ale také bytelný a s velkou baterií. Srovnatelná s Blackview BV9500, nicméně vydrží o kousek déle. Ani jeden z telefonů není přeborník ve focení, nicméně Oukitel WP6 z těchto tří fotí asi nejlépe. Jediný nemá USB C, bezdrátové nabíjení a NFC, což mu sice malinko ubírá, ale stále mi z nich vychází nejlépe. Nelituji nákupu, byť nebyl nový, ale zánovní. Ulefone Armor má hybridní slot. Blackview BV9500 a Oukitel wp6 plnohodnotně dvě sim a sd kart, byť oba trochu jinak. Oukitel má šuplík na dvě sim + sd kartu. Z těchto tří bych vybral si vybral zase Oukitel VP6. Dal bych čtyři hvězdy, ale když přihlédnu k ceně a tomu že NFC nepotřebuji a bezdrátové nabíjení je sice pohodlné, ale není třeba nabíjet tak často, dávám skoro pět.

• dlouhá výdrž baterie, dobrý foťák
    • Vyšší váha
  • , zakoupeno v Doogee-SHOP

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 61 110xShop roku '22 - VítězDalší informace
  • , zakoupeno v APOLLOs.cz

• Nekvalitní telefon, který neodpovídá popisu. Vůbec není odolný.

• Skvělý výkon
    • Příznivá cena
    • Opravdu velká výdrž baterie
    • Nemá bezdrátové nabíjení
    • Příliš citlivá tlačítka po straně (zapínaní, hlasitost)

Tuto značku jsem dosud neznal, ale nelituji, že jsem koupil. Pro moje potřeby fakt skvělý výkon (občas si zahraju nějaký letecký simulátor a jede to naprosto hladce) a ta výdrž baterie je fakt velký bonus. Když jde člověk někam do přírody na delší dobu (týden+), nemusí se bát, že mu telefon umře hlady. Trochu mě mrzí, že to nemá bezdrátové nabíjení, protože je pro každé nabití potřeba odkrývat vodotěsnou krytku nabíjecího konektoru, čímž dochází k jejímu opotřebování a tak pak může časem přestat těsnit. Dále mi vadí to, že tlačítka pro zapínání/vypínání mobilu a ovládání hlasitosti, která jsou na boku, jsou docela dost citlivá, takže když dáte mobil do kapsy, může snadno dojít vypnutí nebo restartu mobilu (u odolného mobilu bych čekal o dost "tvrdší" tlačítka a narazil jsem na tento problém i u značky Doogee). Pak je potřeba dávat pozor, abyste v kapse neměli nic dalšího nebo si kupte silikonový kryt, který tlačítka zakryje. Takový kryt jsem bohužel sehnal jen na Aliexpressu za pár korun, ale ještě ho nemám, takže nemůžu poreferovat.

• Baterie super.. Rychlá odezva.Pro mne hezký vzhledově.Spolehlivý.Velmi dobrá odolnost.Cena výkon.

Tento Oukitel wp 6 je už třetí oddolný telefon této značky který vlastním a žádný mne nikdy nezklamal a fungoval na 100% .I když jsou tyto telefony odolné tan nejsou nezničitelné.Pokud vám spadne displeyem na hranu betonu nebo kov ,větsinou sklo praskne ale fungují bez problému dále.Každý tento telefon jsem používál zhruba 4 roky a vždy jsem měnil z duvodu prasklého skla ale funkčnost displeje a baterie byla vždy OK. Na druhou stranu kdybych měl spočítat kolikrát spadl z lešení a na beton tak je zázrak co vydržel. Telefon jsem vybral pro velkou kapacitu baterie a zatím mne nezklamal.Určitě bych tento produkt doporučil všem kdo očekává spolehlivý odolný tel. s velkou výdrží bateri a nevadí jim velikost.Pro běžného uživatele super věc. Opravdu držák,ovšem za cenu váhy a velikosti ale je určen pro chlapy a ne do dámské kabelky.Ovládání má slušné,reaguje velmi dobře.Pokud se vám líbí tak vřele doporučuji..

• , zakoupeno v Doogee-SHOP

Do měsíce 2x reklamován. Nejdříve nefunkční sluchátko poté mikrofon.

• , zakoupeno v Výborný Mobil s.r.o.

Týden po koupi již nefungoval fotoaparát, žel jsme si až poté přečetli recenze a zjistili, že tento mobil s tím má často problémy.

• , zakoupeno v Výborný Mobil s.r.o.

Po 14ti dnech se do telefonu dostal prach a po prvním pokusu ověřit si krytí IP68 v 10ti cm hloubce telefon do minuty po průniku vody "umřel". Kdo ví, co znamená IP68 s armádní certifikací, asi uzná, že produkt který toto nevydrží je šmejd. Reklamace navíc zamítnuta, že prý jsem si to zavinil sám. Pokud nechcete vyhodit pár tisíc z okna, NEDOPORUČUJI TENTO PRODUKT A ANI ESHOP, KTERÝ HO PRODÁVÁ.

• Odolnost na vysoké úrovni
    • Bezkonkurenční poměr cena výkon
    • Bohužel špatná konektivita se Samsung Galaxy Watch (chytré hodinky)
    • Váha

Je určen pro ty kteří chtějí nekompromisní odolnost. S tímto telefonem jdou doslova zatloukat hřebíky.