Oukitel WP18 Pro

Skladem • 1 varianta99 Kč92 % • 18 996 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 16 150 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárekZdarma97 % • 3 463 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 2 486 recenzíDalší informace
6 dní • Více variantDárekZdarma97 % • 87 167 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta130 Kč100 % • 291 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant79 Kč85 % • 6 721 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma84 % • 341 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek69 Kč97 % • 96 935 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • Více variantZdarma97 % • 47 546 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Konstrukce

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Baterie 12500 mAh
    • Velký a těžký
    • Starý Android 12
    • Malé možnosti konfigurace Launcheru a zřejmě neumí ani zobrazit všechny aplikace současně
    • Mobilní data mi začala fungovat až když jsem ručně zadal APN

Všude jsem viděl výšku jen cca 150 mm a jenom kvůli baterii 12500 jsem si koupil tento mobil se starším Androidem 12, horším foťákem atd. a nakonec jsem byl zklamaný, protože že je vysoký přes 170 mm, takže mám teď všude problémy s velikostí a kdybych to věděl předem, tak jsem si v této velikosti raději připlatil za mobil s lepšími parametry ☹️

• , zakoupeno v Doogee-SHOP

Nadstavba systému
bez nadstavby
Modelový rok
2022

Obří kapacita baterie Smartphone má obrovskou baterii s kapacitou 12500 mAh. Takto obrovská baterie zajistí až 22 hodin sledování videa, 70 hodin hovoru nebo 48 hodin poslechu hudby. 5,93" TFT HD displej Telefon má velký a přehledný displej, díky kterému je práce se zařízením mnohem příjemnější. Zvládne všechny podmínky WP18 je vysoce odolný vůči pádům, nárazům, prachu a vodě, což umožňuje jeho volné používání v každé situaci. Má certifikaci odolnosti IP68, IP69 a také MIL-STD-810G. Vynikající duální fotoaparát Smartphone OUKITEL WP18 Pro vám dává možnost pořizovat fotografie z různých perspektiv a ve skvělé kvalitě. Přední fotoaparát s rozlišením 5 Mpx je ideální pro pořizování selfie, zatímco zadní fotoaparát s rozlišením 13 Mpx a přídavnou světlocitlivou čočkou vám umožní vytvářet zajímavé fotografie v různých scenériích. Fotit můžete i pod vodou! S tímto smartphonem zachytíte každý okamžik, pořídíte skvělé fotografické eseje nebo natočíte realistická videa. Výkonné komponenty Osmijádrový procesor MediaTek Helio P22 MT6762 zajišťuje vysoký výkon a nižší spotřebu energie prodlužující dobu používání. Kromě toho je telefon vybaven 4 GB operační paměti a 64 GB úložištěm pro uživatelské soubory. Podporuje také paměťové karty TF až do velikosti 1 TB, takže se nemusíte obávat, že by vám došla paměť.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant63 Kč100 % • 1 037 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 16 150 recenzíDalší informace