Oukitel K6000 Pro

Dual SIM
GPS modul
Typ SIM karty
microSIM

• , zakoupeno v KIM Group s.r.o.

Jednoduše perfektní telefon. Výdrž, rychlost, baterie.

• Baterie!!!
    • Zadní foťak
    • Displej
    • Kvalita provedení
    • Slabší přední kamera (selfička)
    • Původní folie na displeji se rychle poškrabala.

Naprosto spokojenost. Když nepotřebujete dělat selfi a hrát náročné hry na nejtěžších nastavení, určitě by se Vám tento telefon líbil. Ohledně baterie můžu říct že odpovídá svoji kapacitě. 2-3 dní klidně vydrží a to já rada hraju hry a používám Internet. Velmi potěšila kamera. Tenhle modul jak se ukázalo mají některé modely Huawei a Xiaomi. Můj bratr má Samsung ale můj foťák je lepši než ten jeho. Jenže stíny vidí ve fialové barvě, řešilo se to jednoduchou instalaci OpenCamera (aplikace je zdarma) a mám ty nejlepší fotky. Když někdo si dává za minus váhu, tak zaprvé není až TAK těžký, za druhé - BATERIE!!! Když chcete něco odlehčeného, tak se podívejte na mobily s kapacitou do 4000 mAh. Za svoje peníze je to určitě skvělý mobil.

• , zakoupeno v IPATO

Dual SIM
GPS modul
Typ SIM karty
microSIM

Oukitel K6000 Pro nám nabídne 5,5 palcový FullHD displej (1920 x 1080), jenž nám zajistí výbornou jemnost zobrazení 401ppi. Displej je navíc chráněn tvrzeným sklem Dragontrail 2 s 2.5D zakřivením. Největší změnou tohoto vylepšeného modelu je samotný chipset. Na výkonu novinka rozhodně ztrácet nebude, jelikož byla osazena 8-jádrovým procesorem MediaTek MT6753 s taktem 1,5GHz a grafickou kartou Mali-T720. Paměť RAM se pyšní výbornou hodnotou  3GB a ani vnitřní paměť se svými 32GB uživatele rozhodně nezklame. Potěší i podpora pro microSD karty. Praktické pak je přidání alespoň částečné voděodolnosti a prachuvzdornosti s certifikací IP64 (takže pokud telefon lehce někde namočíte či polijete, měl by to vydržet).

• baterie
    • odolnost (několikrát spadl a nic se mu nestalo)
    • fotoaparát nefotí dobře v šeru
    • display není až k okraji (jako to vypadá všude na fotkách)
  • , zakoupeno v KIM Group s.r.o.

Jednoduše perfektní telefon. Výdrž, rychlost, baterie.

• Baterie!!!
    • Zadní foťak
    • Displej
    • Kvalita provedení
    • Slabší přední kamera (selfička)
    • Původní folie na displeji se rychle poškrabala.

• Slušný mobil který potěší doporučuji.
    • Nic podstatného za tu cenu

Za tu cenu luxus mám ho rok a dobrý konečně neplatím značku ale mobil.

• FHD displej.
    • Bezproblemova sit Wifi, Bluetooth, LTE, GPS.
    • Velikost.
    • Vaha? Blbost. To si kupte nokiu 3310, kdyz chcete lehky mobil

Mel jsem Oukitel K4000PRO a plna spokojenost. Jen vaha 260g me stvala trochu.
    Po roce jsem presel na Oukitel U7PLUS. Ta jeho 2500mAh baterka me stvala jak sfina, ale vydrzel jsm u nej dlouho. Po 10 mesicich jsem si jej rozbil omylem. Vybiral jsem mezi K6000pro a vzhledove moc hezkem UleFonu S8 PRO.
    Vyhral Oukiš.
    Vsecky telefony kupuju jen u Servatechu. Jen jeden u Depagelectroniku. Opet pro spokojenost jsem se vratil k Servatechu.

• , zakoupeno v IPATO

• super
  • , zakoupeno v Redandroid.cz

Máme jej zatím jen krátce, ale zatím naprostá spokojenost. Dost slušně vybavený telefon za super cenu. Vřele doporučuji všem, kterým nevadí méně známé značky. Zpracování je fajn. Nic nevrže, vše sedí.

• Vypadal velice dobře
    • Popis a parametry se lisi

Mela jsem tento telefon delsi dobu vyhlidnuty. Odradila me nerozhodnost popisu a parametru. To si mam vybrat kolik ma fotoaparat mpix jestli tj 4nebo 8jadro?? Psane je pokazde neco jineho :-( upoustim od nej pro jistotu.

Cena a výdrž baterie

• , zakoupeno v Servatech s.r.o.

+ cena/výkon
    - asi nic