Oukitel C3

• výbava
    • HD displej
    • za tu cenu nemá konkurenci
    • dárek v podobě pouzdra a sluchátek

baterie moc nevydrží, to se ale dalo čekat :-)
    vadný konektor kabelu nabíječky /špatný kontakt/

Ještě jsem netestoval. Nemohu sloužit

Operační systém
Android
155 g
Možnost paměťové karty

Oukitel C3 Black Procesor: MT6580A, čtyřjádrový, 1.3GHz OS: Android 5.1 Operační paměť: 4 GB Interní paměť: 8 GB Paměťové karty: Ano Displej: IPS 5", 1280 x 720 Fotoaparát: 8 Mpx Přední fotoaparát: 1,3 Mpx Konektivita: Wifi, Bluetooth, A-GPS, microUSB 2.0, 3.5 mm Jack Dual SIM: Ano Baterie: 2000 mAh Rozměry: 142 x 72 x 8,3 mm Hmotnost: 158 g Barva: Černá Jedná se o telefony, které jsou dovezeny ze zahraničí. Přístroje obsahují české menu, části operačního systému a instalovaných aplikací mohou být v angličtině.

2zákazníci nedoporučují produkt

• - Spolehlivost
    • - Dostatečnost
    • - Výdrž baterie
    • - Vše šlape jak má
    • - Ani zrnko písku na celé pláži

Tento telefon mám rok a půl, a byl to nejlepší budget telefon, co jsem kdy měl. Za ty peníze se mi dopřálo vždy všeho, co jsem potřeboval, fotoaparát naprosto dostačující pro uživatele, co se denně nefotí na instagramy a podobné hovadiny. Fotil jsem s tím plné moci na zasílání emailem, fotil jsem tím ověření totožnosti od czechpointu pro aktivaci pokrestars účtu, vše mi prošlo.. Občas se sice začne kousat při psaní do vyhledávače, když mám na pozadí zaplých pár blbostí, ale to obvykle vymizí za pár vteřin a vše zase šlape jak má. Spadl mi X krát na zem, díky plastovému krytu je nerozbitelný, nepoškrábatelný a displej jako takový nemá známky sebemenšího poškození. Kupoval jsem ho za 50$ a za ty peníze jsem dostal opravdu to, co jsem očekával.

• pamět

• výborná cena
    • působí kvalitně
    • výbava
    • HD displej
    • za tu cenu nemá konkurenci
    • dárek v podobě pouzdra a sluchátek

baterie moc nevydrží, to se ale dalo čekat :-)
    vadný konektor kabelu nabíječky /špatný kontakt/

Ještě jsem netestoval. Nemohu sloužit

• pěkný telefon
    • super cena
    • bez problému s t-mobile
    • pro náročnější uživatele nedoporučuji

• Celkem dobrý foták na focení předmětů ale v šeru fotí dost špatně.
    • Telefon mi přestal jet po roce absolutně nedoporučuji,sekal se,neustále padají aplikace.Zamrzl a už mi nenaskočil.Kryt je plastový caplíky praskají stejně tak jako nekvalitní kryt.Ted si musím koupit nový mobil tato sranda moc nevydržela.Malá pamět ani s pamětovou kartou do mobilu nedáte vic jak 5 aplikací.
    • Baterii musím nabíjet i 3xdenně jelikož se telefon furt vybíjí.

Vybrala jsem si produkt na základě recenzí které byli dobré ale to je tak k ničemu.

• , zakoupeno v Servatech s.r.o.

• Chtěl jsem levný a funkční telefon. Vše splňuje.

• velký dispej
    • dostatečný výkon
  • , zakoupeno v Servatech s.r.o.

• dostatečně rychlý a spolehlivý