Recenze OnePlus One 16GB

Po přechodu z iPhone 5s jsem měl trochu strach ze svižnosti Cyanogenmodu, ale obavy byly liché.
Na 5,5 palcový display si člověk zvykne rychle a ostatní rozměry pak už přijdou k smíchu. Zobrazit celou recenzi

Nejpřínosnější kritická recenze

Doporučuji nakupovat jen v cizině u nás to nemá smysl. Nekupujte když je tak předražené. Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze OnePlus One 16GB

Přidáno: 23. března 2015

Recenze OnePlus One: Nekompromisní obr, kterého se bojí na míle daleko - SMARTmania.cz

OnePlus One po představení způsobil malý poprask a ačkoliv to nakonec s jeho cenou není tak slavné, pořád je oproti konkurenci výrazně levnější. Podepsalo se to na jeho kvalitě nebo se jedná o důvod, proč zapomenout na dražší vlajkové modely ostatních výrobců?

Ověřený zákazník Mironet.cz

Přidáno: 3. února 2015

Zakoupeno v Mironet.cz

• výkon
  • výdrž
  • kvalita zpracování
  • cyanogen mod
  • horší reakce na dotyk, resp. občas to dělá co člověk nechce, ale díky cyanogen modu a jeho aktualizacím by se to mělo co nejdřív opravit

Oneplus One jsem si vybral kvůli ceně, výkonu, zpracování a cyanogen modu, díky kterému jde systém více přizpůsobit. Navíc to nemá každý a na rozdíl oproti Samsungu, HTC a LG je plynulejší, neboť neobsahuje hnusnou grafickou nadstavu, která jen zpomaluje telefon, viz HTC sense, TouchWiz atd.

Hodnotím se jako: Technický guru

Přidáno: 26. ledna 2015

(TOP 13) Nejlepší čínské telefony pro rok 2015 - androidtip.cz

Porovnejte nejlepší čínské telefony v přehledu pro rok 2015. Vybrali jsme samé zajímavé kousky!

Přidáno: 24. ledna 2015

TOP 10 nejlepších a nejvýkonnějších mobilních telefonů s Androidem, které můžete koupit v ČR (2014) - androidtip.cz

Přehled nejlepších telefonů dostupných v ČR. Porovnejte OnePlus One s dalšími úspěšnými alternativami!

Ověřený zákazník MARABU-SHOP

Radovan

Přidáno: 15. prosince 2014

Zakoupeno v MARABU-SHOP

• Cena, parametre, kvalita
  • Dlhé dodávanie z Číny

V celku skvelý telefón, určite odporúčam 64GB verziu nakoľko nemá slot na sd karty, skvelý displej, skvelý Cyanogenmod Android systém, výborná odozva. Zatiaľ nemám čo vytknúť.

Ověřený zákazník H-mobil

Registrovaný uživatel

Přidáno: 8. prosince 2014

Zakoupeno v H-mobil

• Špičkově vybavený telefon za výbornou cenu, výborný fotoaparát, svižná odezva
  • Pro někoho možná velikost, v základním balení nejsou sluchátka a hlavně nabíječka není určena pro český trh, proto doporučuji koupit rovnou nabíječku. Překvapila mne poměrně dlouhá doba nabíjení - cca 2,5 hodiny

Jedná se o perfektně vybavený velký telefon s perfektním displejem a fotoaparátem.
Před koupí doporučuji si před koupí vzít do ruky, ne každému může vyhovovat velikost, která je fakt nadprůměrná. Jinak jde o špičkový telefon.

Ověřený zákazník MARABU-SHOP

• Výdrž baterie
  • Hlasitost reproduktorů
  • Možnost gest
  • Svižnost a odladěnost systému
  • ještě jsem nic postatného nenašel

Na tomto smartphonu si mimo skvělou obrazovku, záda s "pískovou" texturou a 13 MPx fotoaparát cením hlavně výdrž baterie 2 dny a perfektně odladěný systém Cyanogenmod. Výkonem se rozhodně vyrovná ne-li převýší mnohé vlajkové lodě jiných výrobců. Mohu jen doporučit.

Kvalita fotografií pořízených telefonem: Dobrá
Ověřený zákazník Max-shop.cz

VojtaN

Přidáno: 15. listopadu 2014

Zakoupeno v Max-shop.cz

• Rychlý
  • Výborný i pro začátečníky
  • Skvělý OS
  • Občas mi vypadne internetové mobilní připojení

Chtěl jsem zkusit něco nového, co jen tak nikdo nemá. Jsem velmi spokojen.

Ověřený zákazník CZMT.CZ

Registrovaný uživatel

Přidáno: 7. září 2014

Zakoupeno v CZMT.CZ

• výborný rychlý telefon
  • ovládání intuitivní
  • zpočátku se v kapse sám zapínal foťák a svítilna, jakýmsi zázrakem to samo přestalo

skvělá volba

Kvalita fotografií pořízených telefonem: Dobrá

mobilenet.cz

Přidáno: 17. srpna 2014

Recenze OnePlus One: vlajkové lodě, třeste se | mobilenet.cz

OnePlus One prošlo naším důkladným testem. Je skutečně tak dobré, jak se očekávalo? A je skutečně zabijákem vlajkových lodí renomovaných výrobců? Podívejte se, zda je označení flagship killer oprávněné, jaké jsou hlavní nedostatky OnePlus One a v čem naopak předčí mnohem dražší konkurenci.

Celá recenze na mobilenet.cz

www.svetandroida.cz

Přidáno: 12. srpna 2014

Telefon OnePlus One - nedostupný rychlík za super cenu (recenze) » Svět Androida | Svět Androida

Klady poměr cena/výkon vysoká výdrž baterie 4K video, kvalitní fotoaparát svižnost systému (CyanogenMod) FullHD displej Zápory některé starší verze OPO mají nažloutlou spodní část displeje nedostupnost 64GB varianty u nás

Celá recenze na www.svetandroida.cz
Ověřený zákazník Mironet.cz

Přidáno: 11. srpna 2014

Zakoupeno v Mironet.cz

• Cyanogenmod
  • Pro někoho možná až moc velký
  • Občas se mi povedlo ho v kapse odemknout a třeba rozsvítit svítilnu nebo někomu zavolat
  • Nabíječka je čínská s přechodkou na Eu, což je trochu neestetické

Věděl jsem co kupuji, takže jsem maximálně spokojený. Díky svému výkonu je opravdu ničím nezastavitelný a to jsem ho zkoušel opravdu naplno. Baterie při častém používání bez problému 24 hodin, což je k výkonu a velikosti displeje super. Dílenské zpracování také nikde nepokulhává. Nákupu rozhodně nelituji

mobilizujeme.cz

Přidáno: 5. srpna 2014

Recenze OnePlus One: Skutečný postrach konkurence? - Mobilizujeme.cz

Představení modelu OnePlus One bylo doprovázeno masivní reklamní kampaní, díky které se tento smartphone dostal do podvědomí mnoha z nás. Nechyběla silná slova na účet konkurence ani netradiční soutěž, kvůli které dokonce uživatelé dobrovolně ničili své telefony. Marketing se tedy novému čínskému výrobci povedl na jedničku. Jaký je ale OnePlus One ve skutečnosti? Dokáže obhájit svou pověst?

Celá recenze na mobilizujeme.cz
Ověřený zákazník HI-DEF.cz

eviltom

Přidáno: 26. července 2014

Zakoupeno v HI-DEF.cz

• Našlapanej telefon,za slušnou cenu.
  • Chybí evropská LTE.

Super stroj za málo peněz , který poráží vlajkové lodě známějších značek.

Hodnotím se jako: Technický guru

Přidáno: 25. července 2014

Model One společnosti OnePlus v dřevěném krytu | FreeBit.cz

První telefon, který dobře hoří! Ano, je to tak! Neboť před nedávnem byl oficiálně představen nový originální kryt. Proč originální? Je totiž vyroben ze dřeva. Kryt nazvaný „Bamboo StyleSwap Cover“ stojí na stránkách OnePlus One necelých padesát dolarů (49 dolarů), což pro nás znamená cca tisíc korun.

gizchina.cz

Přidáno: 20. července 2014

Česká recenze OnePlus One - Čínská špička v akci - GizChina.cz

Recenze telefonu OnePlus One portálu Gizchina.cz

Celá recenze na gizchina.cz

Přidáno: 11. července 2014

Recenze OnePlus One: Nekompromisní obr, kterého se bojí na míle daleko - SmartMania.cz

OnePlus One – prvotina z Číny, která hravě smete konkurenci - androidtip.cz

Novinka OnePlus One je dobrou volbou pro ty, kteří hledají nejnovější špičkovou techniku v kompaktním přístroji za cenu, které se dá ve vyšší třídě telefonů jen stěží odolat.

Přidáno: 1. července 2014

OnePlus One: Testujeme zabijáka vlajkových modelů (první dojmy + video) - SmartMania.cz

OnePlus One na sebe strhl pozornost ihned po představení. Nabízí velmi výkonný hardware, nicméně oproti vlajkovým lodím konkurenčních výrobců stojí podstatně méně.

www.youtube.com

OnePlus One: Vybalení a první dojmy

V redakci pro vás začínáme testovat nový model OnePlus One, který láká na nekompromisní hardwarovou výbavu a nízkou cenu (tedy alespoň na trzích, kde se oficiálně prodává).

Přidáno: 19. května 2014

Pojďme se podívat do krabice smartphonu OnePlus One | FreeBit.cz

První pohled na krabici mobilního telefonu? Račte vstoupit!

Ověřený zákazník Mifomobil.cz

Ironfan

Přidáno: 26. srpna 2014

Zakoupeno v Mifomobil.cz

• cena, výkon

v porovnaní s inými značkami, neprekonatelná cena. Som max. spokojný. Má všetko čo treba, je rýchly a aj spracovanie je kvalitné.

Kvalita displeje: Dobrá

www.youtube.com

Přidáno: 17. srpna 2014

Videorecenze OnePlus One: vlajkové lodě, třeste se

Ověřený zákazník HI-DEF.cz

Zdeněk Houdek

Přidáno: 4. srpna 2014

Zakoupeno v HI-DEF.cz

U telefonu mám zřejmě vadnou baterii: nevydrží déle jak 1 den, nabíjí se pouze 3/4 hodiny, velice se hřeje. Telefon budu reklamovat!

Kvalita fotografií pořízených telefonem: Perfektní
Výdrž baterie při aktivním používání: Necelý den

netovinky.com

Přidáno: 12. června 2014

Dodávky OnePlus One byly pozastaveny díky bezpečnostní hrozbě | Netovinky.com

Čínský smartphone OnePlus One je jedním z nejzajímavějších zařízení posledních několika měsíců. Pozornost si zasloužil především díky skvělému poměru ceny a výbavy, který nemá u konkurence obdoby. Také se však potýká především s výrobními problémy a nestíhá pokrývat stále rostoucí poptávku. Situaci nepomohla ani právě uveřejněná zpráva, která hovoří o bezpečností chybě, díky které se dodávky smartphonu opět posunou.

Celá recenze na netovinky.com

Přidáno: 22. května 2014

Číňané z OnePlus získávají v ČR cenovku pro svůj One | FreeBit.cz

Projekt se slibnou budoucností závisí na poměru ceny a přidané hodnoty. Víme, že jsou na trhu mobilní telefony, které by se mohly prodávat za poloviční cenu. Jsou na trhu však smartphony, jež plně splňují kritéria kvality a ceny jako takové.

Krüger&Matz Flow 5

Krüger&Matz Flow 5