OnePlus 3T 64GB

• velmi povedený výrobek, kvalitní hardware
    • čistý Android bez nadstaveb
    • Amoled displej
    • 6GB paměti
    • používám již 1,5roku předchozí verzi OP3 k plné spokojenosti, nyní jsem pořídil další (inovovanou) verzi OP3T
    • oboustranný USB-C konektor

Dual SIM
GPS modul
Typ SIM karty
nanoSIM

Nezapomenutelný zážitek. 5,5" mobilní telefon s Full HD displejem, brutálním výkonem, 6GB RAM, 64GB pamětí, LTE, špičkovými 16 a 8Mpx fotoaparáty a to vše v krásném provedení.

• velmi povedený výrobek, kvalitní hardware
    • čistý Android bez nadstaveb
    • Amoled displej
    • 6GB paměti
    • oboustranný USB-C konektor
    • Rychlonabíjení

• - skvělý a plynulý výkon
    • - DUAL SIM
    • - po pádu na lino z malé výšky v silikonovém krytu a s ochrannou fólií prasknul digitizer, po dalším pádu zcela prasknul displej a telefon přestal fungovat. Je to můj 5. smartphone, padaly mi všechny stejně, ale jenom tento to nepřežil. V diskuzích se dá najít podobný problém u velkého množství majitelů tohoto braku
    • - často nemůže najít GPS
    • - časté problémy s připojováním Bluetooth periférií - nepodaří se vůbec a je třeba restart nebo trvá otravně dlouho
    • - při hovoru nebylo většinou možné používat data a to ani wifi (?! )
    • - není možné zapnout VOLTE, i když by ho měl podporovat
    • - zvuk mono reproduktoru je tragický, telefonování v autě na hlasitý odposlech téměř nepoužitelné

Po 5 měsích je telefon K.O., byla to velmi špatná investice.

• vaha
    • rychlost nabijeni

• Amoled displej, který zobrazuje úplně jakékoli upozornění/zprávu
    • Bleskurychlá a přesná čtečka otisků prstů
    • Posuvné tlačítko zapínání a vypínání zvuků
    • Kovové zpracování těla
    • Velmi výkonný CPU
    • 6GB RAM (za 5 měsíců se mi to nepovedlo přehltit)
    • 128GB interní paměť
    • 5,5" displej
    • Perfektní GPS modul
    • Za tu cenu předčí hodně konkurentů
    • Oproti mému předchozímu telefonu Honor 7 nevidím velké zlepšení ve svižnosti

Telefon jsem si pořídil, jelikož už mě můj Honor začínal trochu nudit...místy se velmi rychle samovybíjel, jindy zase pořád křičel že nemám místo a musím něco odinstalovat

tak jsem za 11500Kč koupil tento OnePlus 3T v 128GB verzi a jsem maximálně spokojený.
    Vše šlape jak má, telefon je extrémně rychlý a narozdíl od konkurence s 3 nebo 4GB RAM nemusí téměř žádnou aplikaci spouštět podruhé odznova jelikož těch 6GB krásně drží v mezipaměti i desítky appek.

Zpracováním mě telefon taky mile překvapil a i s hrubým Spigen pouzdrem se stále drží velmi přijatelně - pokud přihlédneme k velikosti displeje (ale Samsung Galaxy S8 to bohužel není).

Telefon plně podporuje dual sim, což je pro mě skoro zázrak, jelikož mimo Huawei a jejich Honory to skoro nikdo další nenabízí.
    Pro mně byla funkce dual sim naprosto stěžejním požadavkem a nemít to, tak jej dnes určitě nevlastním.
    OnePlus nebyl přehlcený balastem, nemusel jsem nic blokovat ani odinstalovávat.

Velmi oceňuju použitý displej, jelikož zobrazování upozornění i když je displej vypnutý je skvělou featurou.
    Taky jsem uvítal, když pouštím audioknihy na youtube s černým pozadím, že v tu chvíli žere baterii jen CPU a reproduktor a hlavní žrout - displej je díky použitému pozadí neaktivní.

Fotoaparát bych označil za nadprůměr, dobrá světelnost i použitá čočka celkově dělá solidní fotky a točí krásná videa.
    Na špičku v podobě Samsungu S8 bohužel nestačí, ale díky dvojnásobné cenovce Samsungu v době uvedení se není co divit.

• Cena/Výkon

• - výsledky fotoaparátu
    • - Android Nougat
    • - možnost úprav systému
    • - výdrž baterie
    • - méně přehledné prostředí fotoaparátu
    • - originální pouzdro omezuje použití tlačítek hlasitosti a ztlumení

Oproti LG G4 výborné příjmové vlastnosti, dokonce lepší než u Lenovo Vibe Z2Pro. Trošku méně přívětivé prostřebí OS Oxygen. Jak už jsem napsal absolutně plynulý chod, je znát výkon procesoru a ohromná RAM. Dostačující velikost ROM.

• c
    • vj

v

• , zakoupeno v Mifomobil.cz

Vyborny telefon za slusnu cenu a nadpriemernou vykonnostou

• Tenký, lehký, super design.
    • Velmi rychlý, dobře drží v ruce.

Za ty penize super. Koupenou u Oneplus.

• Po celou dobu mám na mysli jedinou otázku. Jak se to OnePlus povedlo? Musím vzdát holt OnePlus, jak moc se snaží, angažu...

Zobrazit celou recenzi na dotekomanie.cz