Nubia V18 DualSIM

Android 7.1 (Nougat)
170 g
Možnost paměťové karty

• , zakoupeno v CZC.cz

Jsem velkým fanouškem této značky. Vždy jsem s ní byla spokojená. Má krásný design a skvělou výbavu za rozumnou cenu. Telefon šlape,jak má. Není zahlcen zbytečnými aplikacemi (a ty od Googlu se dají deaktivovat), prostředí je jednoduché. Mají svou nadstavbu,ale hodně mi připomíná čistý Android. Foťák je dobrý, doporučuji si ovšem stáhnout aplikaci a pak bude boží.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Kvalitní výrobek ihned jsem použil ke spokojenosti.

Konstrukce

Velikost 6.0"

Rozlišení

FHD+ | 1080*2160 | 403 PPI

Zadní fotoaparát

Pixely 13 Mpx (SW: 16 Mpx)

Světelnost f/2.2

Přední fotoaparát

Pixely 8 Mpx (SW: 16 Mpx)

Světelnost f/2.4

GPS

Baterie

Kapacita 4000mAh

• , zakoupeno v CZC.cz

• Kvalitní výrobek ihned jsem použil ke spokojenosti.