Nokia X3-02

Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

• , zakoupeno v www.idealstore.cz

Malý, ale výkonný telefon.
    Navíc odolný.

• , zakoupeno v www.idealstore.cz

Stejný telefon jsem měla 7 let a vyhovoval mi, takže jsem si objednala znovu. Doufám, že s ním budu nadále spokojena.

• , zakoupeno v AAA Telefony

Diktafon
Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

Velmi malý a lehký telefon, který svému uživateli přinese jak dotykový displej, tak klasickou numerickou klávesnici. Jedná se o výborný kompromis mezi moderními dotykovými přístroji a staršími klasickými telefony ovládanými klávesnicí. Takováto konstrukce by díky svým výhodám měla vyhovovat jak mladým, tak i starším a konzervativnějším uživatelům. Na výchozí displej lze umístit řadu miniaplikací (přehrávač, rádio, oblíbené kontakty apod.), přímo na klávesnici se nachází také tlačítko pro přímý přístup k povedenému multimediálnímu přehrávači a do zpráv.

Ve výbavě se dále nachází např. internetový prohlížeč či e-mail, FM rádio, funkce pro organizaci času a řada dalších praktických doplňků. Nechybí ani Full Focus fotoaparát s rozlišením pět megapixelů schopný natáčet video. Data lze ukládat na paměťovou kartu nebo do vnitřní paměti. Velmi dobře je vybaven telefon komunikačními rozhraními pro klasickou i bezdrátovou komunikaci - připraven je konektor microUSB, 3,5 mm konektor pro připojení sluchátek a také technologie Wi-Fi a Bluetooth. Dodávaný Li-Ion akumulátor s kapacitou 860 mAh dodá telefonu dostatek energie pro výdrž až 430 hodin, 300 minut hovoru nebo 25 hodin poslechu hudby.

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• ovládání (7)
  • design (6)
  • cena (4)
  • klávesnice (3)
  • displej (3)
  • , zakoupeno v www.idealstore.cz

Malý, ale výkonný telefon.
    Navíc odolný.

• , zakoupeno v AAA Telefony

• nejdou přes wifi videa z youtube

• jednoduché a prehľadné ovládanie
    • malý a ľahký, polodotykový, pekný dizajn a menu
    • veľmi dobrá výdrž batérie
    • rýchle nabíjanie
    • v balení nabíjačka, slúchadlá i usb kábel
    • odolný voči pádom
    • tlačidlá priamo na klávesnici na hovory, sms a rádio
    • klávesnica bliká pri neprijatom hovore a novej sms
    • foťák dostačujúci
    • pamäť 2 GB
    • wifi
    • vydržal takmer 5 rokov
    • chýba blesk
    • rádio sa nedá počúvať bez slúchadiel
    • pre náročných užívateľov nedostačujúci

Tento mobil mám už 5 rokov, som s ním nadmieru spokojná a až nedávno sa začal kaziť. Kúpila som si ho z dôvodu, že som vtedy ešte nechcela dotykový telefón, hoci som mladý človek. A nemohla som urobiť lepšie. Na moje bežné používanie, sms, hovory, rádio, foťák, video, budík, sem-tam internet je vynikajúci.

Vydržal neuveriteľné množstvo pádov, až sa mi nechce veriť, že doteraz funguje a na bielom prevedení je minimum škrabancov. Po takej dlhej dobe mu už nanešťastie končí životnosť, čomu sa ale nedá vôbec čudovať. Zadný kryt už drží slabšie a pri páde vypadne úplne aj s batériou. Prestáva fungovať vrchný rad tlačidiel, takže je problematické zdvihnúť hovor. Niekedy sa zasekne a sám reštartuje. Vypisuje, že má plnú pamäť, aj keď nemá, takže nemôžem spustiť svoju hudbu priamo cez rádiové tlačidlo a niekedy nemôžem fotiť. Na druhej strane, niektoré fotky sa zdvojili a nejdú vymazať, prípadne je namiesto nich čierna fotka. Nechce uložiť heslo od siete, čiže ho musím zadávať zakaždým, keď sa chcem pripojiť na internet. Občas sa stane, že sa odblokuje vo vrecku.

Toto všetko sú ale veci, s ktorými som naozaj dlhú dobu nemala problém, mobil som nemusela reklamovať ani raz. Dokonca som nepoužila ani fóliu na displej, ktorú som si kúpila hneď na začiatku. Jediné, čo ma mrzí, že vypísané negatíva sa u iných používateľov prejavili omnoho skôr, pretože podľa mňa je tento telefón skvelý, skladný, pekný a pre nenáročných užívateľov alebo na prechod od tlačidiel k dotykovému displeju úplne vyhovujúci. Aj cena je prijateľná.

Je to môj najobľúbenejší telefón, aký som zatiaľ mala. :)

• jednoduchý
    • výdrž baterie
    • pří přehráváči vyběhne že nelze spustit přehrávač
    • nefunkční internet

telefon má super výdrž baterie, foťák není nejlepší,ale dostačující, po dvou letech přestal fungovat přehrávač,internet pře mobilní data, wifi..tlačítko na pokládání hovoru, dotyková obrazovka. časem se telefon prostě sype.

• jednoduchost,
    • rychlost,
    • přizpůsobení,
    • možnost nabíjení nokia i usb nabiječkou
    • psaní sms
    • led světlo nemá,
    • občasné závady,jako mikrofon,display

Měl jsem ho hned dvakrát
    Vydržel i přes některé závady hodně
    prostě stará dobrá nokie s vylepšenými funkcemi

• , zakoupeno v Inter-Store.cz

• design, cena
    • jazyky v menu

bez ceskeho menu je naprosto jedno, ze umi turecky, himalajsky nebo portugalsky

• Velikost
    • Poměrně kompaktní
    • Kryt
    • Netypická klávesnice
    • Rezistivní displej
    • Horší čitelnost na slunci

Mobil jsem vlastnil dlouhou dobu, než jsem ho vyměnil za Lumii 620, v pořadí už 5. mobil.
    Balení je hodně skromné, je zde pouze mobil, cca 15 cm kabel microUSB, nabíječka a pecková sluchátka.
    Design - vzhledově klasický tlačítkový telefon, nějak neurazí ale ani neoslní.
    Konstrukce - Je většinou z plastu, kromě kovového krytu, který jde vyjmout. Je třeba upozornit na atypické rozložení klávesnice, kde jsou 4 sloupce místo 3, jak je normálně zvykem. Rovněž také zadní vyjímatelný kryt není něčím, čím by se mohl telefon chlubit, má totiž slabé záchytky, které mají tendenci se uvolnit. Kromě klasických tlačítek na ukončení nebo zvednutí hovoru se zde nachází rychlé klávesy na psaní zpráv, či multimédia.
    Obrazovka je dotyková s úhlopříčkou 2,4'', je zde ale použit rezistivní displej místo kapacitního, což může být dost nepraktické. Čitelnost na přímém slunci je průměrná, spíš podprůměrná.
    Zvuk - na běžný poslech dostačuje, na řadu XpressMusic výrazně ztrácí.
    Systém zde je použit v podobě Series 40, ovládání je jednoduché, nijak složité. Plynulost, že by vše naběhlo jako u dnešních telefonů nelze vůbec čekat, nicméně se to dá překousnout.

Celkem hodnotím telefon spíše kladně, ačkoliv má poměrně dost much, které by ve výsledku nemusely být, kdyby to bylo vyřešeno jinak.

• , zakoupeno v mobilTEL.cz

• měla jsem stejný typ telefonu a byla s ním velmi spokojená, ovšem po 2 letech používání jsem si musela nechat vyměnit dokykový displey a od té doby už nefungoval jak měl

potřebovala bych poiradit jak dostat do přístroje češtinu je tam jen angličtina, nebo také možné ,že jsem ji tam nenašla, děkuji za radu a také jak mám odemknout přístroj

• vydrží
    • bytelný
    • skvělá slyšitelnost při hovorech
    • lehký
    • snadná manipulace
    • malý
    • mám ho od začátku co vyšel do prodeje a až nyní se mi začal rozsypávat (čudlík na zamykání a odemykání klávesnic vypadl a klávesnice na vypnutí hovoru jde velmi ztěžka ale jinak je zcela v pořádku)

na začátku chvíli trvá než si zvyknete na jinou klávesnici. baterka vydrží okolo týdne při nehraní a neposlouchání hudby. když spadne na zem tak nanejvýš odpadne zadní kovový kryt. nabíjí se rychle (cca do hodiny je nabito). dotykový displej není jako u iphonů a podobných značek proto se lépe ovládá nehtem. v době kdy jsem ho já kupovala tak stál něco nad 3000 což dle mě je již dost na takový telefon avšak nynější cena je ideální- poměr, cena, výkon...doporučuji těm kdož nechtějí dotykové mobily se super schopnostmi a ikonami na facebooky twitery a další aplikace které nikdy nevyužijete.