Nokia X2

Provedení výrobku: černá barva, červená barva * Tento elegantní telefon je vyroben ze špičkových materiálů, je moderní na pohled i na dotek díky oblému designu a barevným...
1 422 Kč

Odolné
Nadstavba systému
bez nadstavby

• , zakoupeno v www.idealstore.cz

Myslel jsem si, ze zbozi bude lepci, ale to je ma chyba, spatne jsem vybral !!! :-(

• , zakoupeno v www.idealstore.cz

• Je to stará tlačítková Nokia X2, ale potřebovala jsem tentýž model, jako můj dosvadní, který mě po 13 letech věrné služby opustil a běžně ho už nelze koupit. Měla jsem štěstí :-)

Nemyslím, že by pro kohokoli dalšího byl tento starý mobil lákavý. Ale slouží skvěle a jsem s ním velice spokojená.

• , zakoupeno v KASA.cz

Možnost paměťové karty
Odolné
Nadstavba systému
bez nadstavby

Provedení výrobku: černá barva, červená barva

• Tento elegantní telefon je vyroben ze špičkových materiálů, je moderní na pohled i na dotek díky oblému designu a barevným zvýrazněním.
  • Dva výkonné stereofonní reproduktory dodají vašim oblíbeným skladbám a rádiu FM velmi kvalitní zvuk.
  • Pořizujte fotografie jedním stisknutím tlačítka na 5megapixelovém fotoaparátu s bleskem, poté fotografie sdílejte přes Ovi Sdílení, Flickr nebo Bluetooth.

Přizpůsobení: * Nastavitelný úvodní displej: widgety, motivy, ikony, zástupci, nabídka.

Přizpůsobitelné profily:

• Vyzvánění: mp3, AAC, eAAC, eAAC+, WMA a 64hlasé polyfonní
  • Vyzvánění s videem: motivy, tapety

Spořiče displeje: * vyzvánění: předem instalované motivy, měnitelné barevné motivy

Klávesy a ovládání:

• Pětisměrná klávesa Navi™ s funkčními klávesami, klávesami pro přijetí a ukončení hovoru
  • Vyhrazené tlačítko spouště fotoaparátu

• Baterie BL-4C 860 mAh Li-Ion
  • Doba hovoru: až 810 minut
  • Pohotovostní režim maximálně: až 540 hodin
  • Doba přehrávání hudby: až 26,8 hodin naprázdno, střední hlasitost
  • Doby provozu se mohou lišit podle používané rádiové technologie, konfigurace sítě operátora a způsobu využívání.

Paměť:

• Slot pro paměťovou kartu microSD, až 16 GB, možnost rychlé výměny za provozu telefonu
  • Vnitřní paměť: 48 MB

• Snadno použitelný e-mailový klient: Nokia Messaging Service 2.0
  • Jednotný editor MMS/SMS
  • Konverzace pomocí aplikace Ovi Chat
  • Zvukové zprávy Nokia Xpress
  • Zasílání zpráv přímo na displej

Rychlé vytáčení:

• Seznamy přijatých a zmeškaných hovorů a seznam volaných čísel
  • Zabudovaný handsfree reproduktor

Prohlížení a internet:

• Plnohodnotné prohlížení úplných webových stránek
  • Obsažen je také prohlížeč Opera Mini, který optimalizuje dělení webových stránek pro mobilní přístroje
  • Podpora streamování videa
  • Podpora Adobe FlashLite 3.0
  • Podpora Java MIDP 2.1
  • Přístup k serverům Facebook, MySpace, YouTube a dalším internetovým sociálním sítím

Fotoaparát:

• Obrazové formáty: JPEG a RAW10
  • Potlačení šumu

Videokamera:

• Nahrávání videa v rozlišení QVGA, až 20 snímků/s
  • Délka videoklipu: záleží jen na velikosti volné paměti
  • Formát souborů s videem: .mp4 výchozí, .3gp pro MMS
  • Nastavení vyvážení bílé a efektu barevného tónu
  • Zoom až 4x digitální

Videokodeky a formáty:

• MPEG-4, QVGA, až 20 snímků/s
  • Formát souborů s videem: .mp4 výchozí, .3gp pro MMS

Rádio:

• Stereofonní FM rádio: 87,5-108 MHz / 76-90 MHz
  • Nastavení rádia ke stažení v seznamu stanic
  • Přizpůsobitelný motiv rádia

• Minireproduktor Nokia MD-9

Rozměry:

• Rozměry: 111 x 47 x 13,3 mm
  • Hmotnost s baterií: 82 g
  • Další informace o velikosti a tvaru: klasické provedení monoblok
  • Materiály:
  • Bez PVC, bez niklu na povrchu výrobku, bez bromovaných a chlorovaných sloučenin, a bez Oxidu antimonitého.
  • Barvy: černá/červená

• design (3)

• přežije absolutně všechno
    • už 7 let funguje jek má
    • úžesně silný reprák
    • po oprevě přežila i když ji přejel autobus
    • prostě je to nokia

na to, kolik stála toho tahle nokia vydrží hodně. Absolutně nechápu ty, kteří dali zápornou recenzi.

• v hudbě je nejlepší
    • seká se

vždy bych si ho koupil znovu

• nejlepší hudební mobil!
    • fain foták a hlavně nejlepší blesk co jsem kdy na telefonu měl
    • po dvou letech s gumovým krytem je jako nový neseká se a funguje jako nový :)

po dvou letech jsem maximálně spokojený, až na baterii která už toho dost zažila takže nabíjím po 3 dnech, když poslouchám písničky tak po 1 dni ale za ty peníze nejlepší mobil co jsem měl!

• , zakoupeno v KASA.cz

• velmi dobrý výrobek pro běžného uživatele

• telefon mám 3roky a jsem naprosto spokojený.
    • Výkoný fotoaparát 5Mgpx,rádio lze poslouchat i bez zapojení sluchátek,led baterka která se spustí zapnutím jednoho tlačítka.
    • Telefon jsem několikrát vzteky zahodil(trefil postel i topení) a stále funguje :-) baterie vydrží cca 2-3dny

Doporučil bych pro ty kteří potřebují spolehlivý telefon se základníma funkcema.
    Já byl naprosto spokojený a nedá se vytknout nic.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Při ukončení hovoru se občas restartuje.

Rozumná volba mezi nonsmart chytrými mobily.

• co se týče kvality, bez připomínek
    • Praskl mi kryt displeje a i přes to, že bydlím ve velkém městě,(Plznu) v žádném servisu nelze opravit, není ani nový kryt na tento typ.

Na možnost opravy

• kvalita displeje
    • fotoaparát
    • repráky

moc dobrý mobil doporučuji všem je jednoduchý přehledný a nemusí mýt všechno stačí uplně že to umí psát volat a pustit si na tom oblíbenou hudbu nebo hry a fotit tento mobil doporučuji