Nokia X Dual SIM

Odolné

• - design
    • - po přechodu z tlačítkového mobilu náročnější začátek
    • - nelíbí se mi uspořádání sms zpráv formou konverzace

S Nokia X Dual jsem spokojena.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

Jsem velmi, velmi spokojen.

• , zakoupeno v MEGATEL.CZ

dobry telefon za dobru cenu

Konstrukce
dotykové
Operační systém
Android
Verze operačního systému
128.7 g
Možnost paměťové karty
Odolné

Nokia X cíli do segmentu levnějších telefonů, kde nabídne operační systém Nokia X založený na bázi Androidu.

Displej: 4" IPS, 480*800 pix.

Operační systém:

• zajímavý design
    • špatná výdrž baterie
    • seká se
    • sám od sebe se vypíná
    • problémy s odesíláním sms a přijímáním hovorů
    • občas nereaguje
    • nejdou stáhnout aplikace google play
    • špatný foťák
    • není blesk ani přední kamera

Telefon spíše nedoporučuji.

• sám od sebe se vypne

Tento mobil jsem si vybrala protože vypadal rozumně ale není! udělala jsem velikou chybu že jsem si ho koupila.

• Pro začátečníky dobrý
    • Klávesnice-abeceda - číslice jsou zbytečně blízko u sebe,takže je obtížné psát,aniž by se klikalo i na druhé vedle.Po pár měsících používání mi vznikly potíže s odesíláním a přijímáním MMSek,prostě nejdou.Zobrazí se mi Odesílám...,ale neodedšle se.A to ani po několika dnech,prostě vůbec.Jak jsem zjistil,má to víc lidí vlastnících tuhle Nokii.Nemůžete s tímhle telefonem nikam,kde si nemáte možnost dobít baterii,jinak jste bez možnosti volat atd..,protože baterie při používání mobilu vydrží s bídou jeden den.

Pokud Nokia X dual,pak nosit vždy sebou všude ještě jeden telefon záložní,pro jistotu.

• Vejde se do kapsy.
    • Vše

Doporučuji maximálně pouze jen jako přechodnou fázi při porouchání jiného telefonu.

• bytelná konstrukce
    • displej snad ani nejde poškrábat
    • foťák celkem slušný
    • v balení byla sluchátka... super, ale kdybyste slyšeli ten zvuk co z nich vycházel....
    • seká se neustále
    • nevím proč, ale vše co stahuji se ukládá to paměti telefonu, ne na microSD, nejde ani přenastavit
    • displej na slunci
    • klávesnice nereaguje, někdy nejde ani odemknout
    • ani pro začátečníky není dostačující

tento telefon jsem si pořídila po asi 5 letech používání mého starého, těšila jsem se na svůj první android a dotykový mobil. ze začátku jsem byla nadšená, ale poprvé se mi sekl už po 8 dnech používání, sekl se a už nereagoval, takže následovala reklamace. Postupně jsem začala nacházet stále další a další problémy s ovládáním a fungováním telefonu. Mám ho rok a asi měsíc, vybírám nový a s tímhle se rozloučím mileráda.
    Možná jsem měl jen smůlu na konkrétní výrobek, ale to pro mě není útěcha, já jsem chtěla mobil, který bude fungovat na 100 procent.

• - design
    • - po přechodu z tlačítkového mobilu náročnější začátek
    • - nelíbí se mi uspořádání sms zpráv formou konverzace

S Nokia X Dual jsem spokojena.

• NIC
    • BLBÉ BLBNE FOTÁK VRŽE KRYT

VŮBEC TO NENÍ DOBRÉ

• rychlý telefon
    • kvalitní hlasitý reproduktor
    • hudební přehrávač (eqalizér)
    • nejsou tam hovadiny od google ,stejnak stahuju apk zvlášt všudemožně
    • glans screen
    • nemusim ho rootnout skoro všechny aplikace jdou normálně odinstalovat
    • ty dlaždice se mi nelíbí, takže Apex Laucher 2.6.1 to řeší dokonale.
    • asi vadná nabíječka v balení AC-20E je vařící jak prase při nabíjení a baterie v telefonu taky ,bůh ví kolik tam jde proudu takže jí nepožívám radši vůbec, používám klasika usb kabel a usb nabíječka a nezahřejvá se vůbec.
    • sluchátka nic moc .

doporučuju je parádní

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

Jsem velmi, velmi spokojen.