Recenze Nokia N86

Myslím si,že N86 8MP je jeden z nejlepších a nejvybevenějších telefonů značky Nokia.Má kvalitní fotoaparát s kterým se dají pořídit na mobil skvělé a ostré fotografie.Programové vybavení je v telefonu slušné a nic zásadního nechybí.
Pro podrobnější informace navštivte stránky výrobce nebo někt... Zobrazit celou recenzi

Nejpřínosnější kritická recenze

Před půl rokem jsem si koupila N86 8mp za 10000,z ničeho nic mi přestal nabíjet.Zjistila jsem ,že se hýbe USB konektor.Dala jsem tedy tel.na reklamaci,kterou mi vrátili s tím,že je to mechanické poškození a ,že si mám koupit celý vnitřní panel za 8900kč,jinak to opravit nejde.Takže mi teď bude ležet... Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze Nokia N86

Ověřený zákazník Webtelefony

Jan Štekl

Přidáno: 14. září 2014

Zakoupeno v Webtelefony

• Jednoduché ovládání, mnoho funkcí, výborný fotoaparát.

Tento typ jsem již měl jako novinku. Za celou dobu měl jednu menší závadu, kterou servis odstranil. Jelikož se mi nyní uvolnil mini USB port a telefon nešel nabíjet, po předchozích zkušenostech jsem nechtěl nic jiného než opět Nokia N86.

Ovládání mobilního telefonu: Jednoduché
Kvalita fotografií pořízených telefonem: Perfektní
Výdrž baterie při aktivním používání: Dva dny
Hodnotím se jako: Běžný uživatel
Kvalita displeje: Perfektní
Viditelnost displeje na slunci: Průměrná

Petr

Přidáno: 4. července 2011

• wi-fi,gps,vnitřní paměť 8gb,foťák,OS symbian
  • nenašel jsem nic co by mě vadilo

zatím nejlepší fotomobil co jsem měl,fotoaparát perfektní,konstrukce telefonu by mohla být trošku líp udělaná,velká vnitřní paměť a vestavěné GPS umožnily nahrání několika navigací,s telefonem jsem neměl jediný problem,celkově bych dal tak 8/10.

Czockel

Přidáno: 10. ledna 2011

Zakoupeno v Aukro.cz

• Dostačující takt procesoru, možnost HACKu pro instalaci všech aplikací přetích stran,dobrý fotoaparát, hudba na výbornou, v celku dobrá konstrukce (na slider).
  • Občasné záseky a nefunkčnosti - proto je přehrávání firmware na denním pořádku, občas pomalejší reakce, po hacku nefunkčnost n-gage, věčně upatlán a přední sklíčko displaye toho opravdu moc nevydrží.

V dnešním, dotykovými telefony, přeplácaném světě, je to jeden z mála telefonů co stojí si za to koupit, když vás už veškeré t tapání na display zdržuje a nudí. Pakliže hledáte telefon s dobrou výdrží, v celku hezký a s podporou všeho možného na co si vzpomenete - je to dobrá volba.
však, jak už je U NOKIE ZVYKEM - při nahrávání spousty aplikací a her, dospějete k tomu, že vám 3/4 telefonu nepůjde a jediné co zbývá je hard reset nebo dokonce reinstal celého firmware.
Potřebujete-li telefon na práci,volání,sms atd a nehodláte-li do něj každý den ''cpát'' další a další nesmyslné a mnohdy i zbytečné aplikace - je to vhodný a spolehlivý pomocník, který i dnes obstojí i v hardwareové výbavě.
Nokií jsem měl doposud dosti a tato je jedna z nejlepších...

Neubauer

Přidáno: 13. prosince 2010

Zakoupeno v Mobilní telefony Biz

• Nokia N86 8MP má vše co jsem od nedotykového telefonu chtěl. Video a fotky i při snížených světelných podmínkách jsou na fotoaparát v mobilu velmi dobré a vzhledem k vestavěné interní paměti 8GB není nutné pro ukládání ani pořizovat microSD kartu. Spokojený jsem také s navigací a doinstalovaným internetovým prohlížečem Opera a programem Skype pro Symbian, který přes wifi ušetří hodně peněz za telefonování i v zahraničí. Přehrávání videa je na této velikosti displaye dostatečné, filmy jsem si bud zkonvertoval do formátu 240x320 sám nebo stáhl z internetu. Pro zabavení dítěte v autě nebo na úřadě nemá chybu. Také různé užitečné programy nebo hry jsou lehce dostupné a kvalitní.
  • FM vysílač je lépe používat spíš mimo velká města, dostupné frekvence jsou většinou rušeny. Telefon se mi v pouzdře na opasek občas sám aktivoval a vytočil i poslední volané číslo. Způsobují to vystouplé klávesy "uvolnit" a "OK", pod displayem, které odemykají klávesnici stejně jako speciální tlačítko na boku přístroje. Vyřešil jsem to zamykáním na kod. U dotykového telefonu myslím tento problém nastat nemůže.

Přístroj jsem kupoval v létě za cenu cca 8 000 s DPH kč a mohu ho téměř bez výhrad komukoliv doporučit. Má elegantní a kvalitní rám, takže i při pádu z menší výšky by se mu nemělo nic stát. Také krytka fotoaparátu není od věci. Vzhledem ke své velikosti a hmotnosti se i dobře drží a používá jednou rukou.

Ověřený zákazník Eltasat.cz

Halik

Přidáno: 10. prosince 2010

Zakoupeno v Eltasat.cz

• Skvely fotak!! Rychly procesor..zbytek standard Nokia..treba N82 atd..
  • hruby a tezky, mene kvalitni zvuk v sluchatku nez u jinych Nokii, v horni casti klavesnice (klavesa 1-2-3) je malo mista..jinak pohodlne psani..

Vady jsem znal z recenze... i presto mi ten mobil vyhovuje (v respektive neni nic lepsiho z klasickou klavesnici a 8MP fotakem)

vilile

Přidáno: 28. listopadu 2010

Zakoupeno v Dobirkamobil

• ve všech směrech výborný
  • asi nic

takže doporučuji

Kačí

Přidáno: 16. listopadu 2010

Zakoupeno v Dobirkamobil

• Vkamenných obchodech v našem kraji již tento produkt nebyl v nabídce

Petra Soukupová

• výborný fotoaparát
  • GPS
  • obrovská pamět
  • prostě N86 je super
  • bateri by mohla vydržet déle

N86 jsem si vybrala pro její kvalitní fotoaparát.Sice jsem měla vzbranou N8,ale od té mě zrazoval dotykový displej.
Zkušenosti s N86 jsou jenom výborné.
N86 doporučuji všem,kteří nechtějí kupovat fotoaparát a mobil zvlášť.
N86 se hodí pro každou příležitost.Vyzkoušela jsem více mobilních telefonů od Nokie a Sonny Ericcsonu,ale N86 jasně vede.Např.Sony Ericcson C905,krerý má stejné rozlišení fotoaparátu jako N86.Fotografie z C905 nejsou tak kvalitní při horším osvětlení.

Daniela

Přidáno: 9. října 2010

Zakoupeno v Dobirkamobil

• Technické parametry uspokojí i toho nejnáročnějšího uživatele.
  • Dva fotoaparáty k pohotovému použití, kdykoliv po ruce.
  • Jednoduchá obsluha, srozumitelné menu.
  • Krásný design.
  • Perfektně sedne do ruky.
  • Dlouhá výdrž baterie.
  • Nic.

Je to nadčasový mobil za přijatelnou cenu, s výbornými technickými parametry, dvěma fotoaparáty, elegantní pro dámy i pro pány, příjemný společník doma i na cestách.

Krajta

Přidáno: 19. září 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• Výborný telefon s kvalitním foťákem.
  • Trošku slabší výdrž baterie.

Ludek

Přidáno: 2. června 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• Velmi slušné video, dobrý fotoaparát, věrné barvy displeje, ngage hry, velká vestavěná paměť, symbian, doživotní navigace, wifi.
  • špatně čitelný displej na slunci, proti řadě E slabší po SW stránce, nabíjení jen přes USB, vůle mezi vysouvacími díly.

Multimediálně zaměřený přístroj. Celkem slušně provedený telefon s velmi dobrým foťákem a kamerou, s podporou ngage her a dobrý jako hudební přehrávač. Osobně preferuji telefony pro práci (řada E od Nokie).

Pavel Macura

Přidáno: 11. května 2010

• Dobrá komunikace,osobní převzetí

Supr telefon za dobrou cenu

Ověřený zákazník MobilPlanet.Cz

Přidáno: 17. dubna 2010

Zakoupeno v MobilPlanet.Cz

• Kvalitní foto.
  • Navigace je nepřesná. GPS MODUL není asi v potřebné kvalitě.

Ověřený zákazník ESOMOBIL

Přidáno: 4. dubna 2010

(Upraveno 4. dubna 2010)

Zakoupeno v ESOMOBIL

• spokojenost

Homeoffice11

Přidáno: 2. dubna 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• Výborný displej ,rozlišení,stereo zvuk,vynikající 8 megapixel.foťák.
  • lehce poškrábaný

Určitě bych ho kupujícím doporučil,téměř nahradí používání foťáku,rozlišení nadstandartní,možnost videohovorů

Lenka

Přidáno: 29. března 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• Vynikající fotografie (hlavně mám mobil vždy po ruce, když nějaký zážitek chci zachytit)
  • Mnoho funkcí - ještě zkoumám možnosti :)
  • Na cesty je to ideální přehrávač hudby a do školy záznamník
  • Příjemně se ovládá a je poměrně přehledný

Jsem spokojená s výběrem!

www.mobilmania.cz

Přidáno: 25. března 2010

Nokia N86 8MP: osm silných argumentů

První 8Mpx Nokia přináší spoustu vylepšení, svižný operační systém a hlavně skvělou konstrukci s kovovými prvky. Tahle evoluce se nám líbí!

Celá recenze na www.mobilmania.cz
Ověřený zákazník K-Mobil sro

_-Kamikaze-_

Přidáno: 20. března 2010

(Upraveno 20. března 2010)

Zakoupeno v K-Mobil sro

• celková vybavenost
  • výdrž baterie
  • výborný kalendář
  • absolutně nezvládnutý vysouvací mechanizmus s obrovskými vůlemi ve všech polohách (kdo neměl vysouvací samsung ten tento bod asi nepochopí)
  • ani po 14 dnech se stále nemohu zbavit pocitu, že jsem si koupil cihlu (150g)
  • symbian není ani zdaleka tak propracovaný jako například v SonyEricssonu G900
  • nemožnost odinstalování nepotřebného balastu "darovaného" Nokií
  • komplikované certifikování aplikací při instalaci (zlatý CapsSwitch u SonyEricssonu)

Rozporuplné pocity, které jsou snad způsobeny přechodem od jimého výrobce. Doufám, že čas vše vyřeší a já si zvyknu nebo plletí na Aukro :)

Přidáno: 9. března 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• Perfektní ovládání,skvělé funkce,vynikající fotoaparát.

Nokia N86 je telefon pro člověka dnešní doby.Fotoaparát,navigace,hudba,video,prostě vše v jednom.

Přidáno: 2. března 2010

(Upraveno 2. března 2010)

Zakoupeno v Aukro.cz

• Telefon je prostě perfektní. Je to sice Nokie, ale to vám zaručí stálou kvalitu. Funkčně splňuje to, co Nokia slibuje.
  • I když poslední dobou jsou použité materiály trošku bída.

Rozhodně bych doporučila někomu, kdo chce kvalitní a velmi dobře funkčně vybavený přístroj. Někoho možná úplně nepotěší, ale zklamat rozhodně nemůže.

Ověřený zákazník ESOMOBIL

Marty

Přidáno: 19. února 2010

Zakoupeno v ESOMOBIL

• uzasny fotak ktery me rozhodne nezklamal, ktery tez nataci perfekni videa v kvalite (640x480) ktera nejde prehrat na beznem mobilu (neprosel SE T700i) dobohaceno krasnou pameti (8giga +4giga microSD) = cca 9500 fotek v plnem rozliseni
  • krasnou vychytavkou je podpurny stojanek na sledovani filmu a podobne
  • display z novych technologii umoznuje videt za jakohekoliv natoceni bez zmeny jasu a barev:)
  • klavesy sou tez perfetktne rozvrzeny a padnou jak maji...vcetne te postrane na zamykani klavesnice :)
  • chytry telefon s radou funkci jako zip.. quickoffice..adobe..navigace(ovi)´= to ovsem neni chyba....chybou je to ze dostal ZAKLADNI kalkulacku ane jiz vedeckou

za tu cenu rozhodne koupit

Přidáno: 6. ledna 2010

o.k.

Award

www.tipa.com

Přidáno: 24. listopadu 2009

Nejlepší fotomobil

Integruje v sobě 8MPx fotoaparát s objektivem, který má světelnost F2,8, expozice se měří s prioritou středu, čas až 1/1000 s, několik scénických režimů a makro od 10 centimetrů.

Celá recenze na www.tipa.com

Přidáno: 5. listopadu 2009

Zakoupeno v Aukro.cz

• Výhodou nákupu Nokie N86 je mnohem menší cena, než u nového produktu.
  • Nokia je téměř nepoužívaná a je to i viditelné.

Nokia N86 se dobře ovládá.
Rychlá odezva při procházení menu.
Kvalitní display.

• Funkce
  • Fotoaparát
  • Wi-Fi
  • Přístup k baterii

Telefon je výborným fotoaparátem a nabízí další funkce, které se mohou hodit. Skvělá koupě. Jednoznačně doporučuji.

www.digimanie.cz

Přidáno: 8. října 2009

Nokia N86 8MP: s objektivem od profíka

Recenze fotomobilů začneme přístrojem Nokia N86 8MP. Tento fotomobil poprvé u Nokie přináší 8megapixelové rozlišení a má být fotograficky nejvyspělejším mobilním telefonem této značky. Ostatně 1/2,5" CMOS snímač a širokoúhlý objektiv s výbornou světelností zní velmi lákavě.

Celá recenze na www.digimanie.cz

mobilizujeme.cz

Přidáno: 18. září 2009

Ráže 8 Mpx: recenze Nokia N86 8MP

Oboustraný vysouvák s 8 Mpx fotoaparátem, Symbianem, GPS, HSPA, Wi-Fi nebo 3,5 mm Jackem je postrachem pro konkurenty, nezalekl se ani našeho redakčního testu.

Celá recenze na mobilizujeme.cz

nokiamania.mobilm...

Přidáno: 24. července 2009

Nokia N86 8MP: velký test fotoaparátu

Nokia N86 8MP je nejočekávanějším fotomobilem roku. Po několika měsících čekání jsme se dočkali 8 megapixelů. Fotí opravdu skvělě! Přes 150 testovacích fotografií!

Celá recenze na nokiamania.mobilm...

www.zive.sk

Přidáno: 16. července 2009

mobil.idnes.cz

RECENZE: Nokia N86 s 8Mpix fotoaparátem potrápí i top model N97

Nokia sází především na vrcholný model N97, v kapsách mnoha uživatelů by ale mohla místo něj nakonec skončit Nokia N86 8MP. Nenabídne sice efektní dotykový displej ve stylu iPhonu, může se ale pochlubit osmimegapixelovým fotoaparátem, unikátním AMOLED displejem a výrazně nižší cenou.

Celá recenze na mobil.idnes.cz

mobil.idnes.cz

RECENZE: Nokia N86 s osmimegapixelovým fotoaparátem

Celá recenze na mobil.idnes.cz

www.zive.sk

www.mobilmania.cz

Přidáno: 7. července 2009

Nokia N86 8MP v redakci: takhle fotí první finské osmimego

Také Nokia se pustila do honby za megapixely. Její první osmimego dorazilo do redakce a než se pustíme do testování, ukážeme vám první fotky.

Celá recenze na www.mobilmania.cz

Nokia N95