Nokia N76

Diktafon
Kalendář
Kalkulačka

• , zakoupeno v Aukro.cz

• Odpovídá všem kvalitám NOKIA starších provedení. Další hodnocení nemohu udat telefon jsem nepoužíval.
    • Moc malá písmena na displeji, proto vráceno

Tradiční kvalita NOKIA malé písmo odstraněno v modernějších dotykových telefonech.

• , zakoupeno v Webtelefony

mám ráda véčkové telefony a tento obchod mi nabídl jak perfektní design mobilu, tak i skvělou cenu. S mobilem jsem zatím velice spokojena, žádné vady se doteď neobjevili.
    Vřele můžu všem doporučit, jsem s nákupem zde velice spokojena!

• , zakoupeno v Aukro.cz

• kvalitní display,velká a kvalitní vybavenost telefonu,design,kovová klávesnice.
    • stříbrné plastové prvky se poměrně brzo olupují,což působí nevzhledně

EDGE
Diktafon
Kalendář
Kalkulačka

Surfujte na webu pomocí velkého, horizontálně orientovaného displeje. Pomocí paměti, rozšiřitelné až na 2 GB, si ukládejte více hudby.

Hlavní funkce

Pomocí paměti rozšiřitelné až na 2 GB si můžete uložit až tisíce skladeb

Díky prohlížeči Nokia s aplikací Mini Map máte přístup ke svým oblíbeným internetovým stránkám a službám

Prostřednictvím QVGA videokamery můžete pořádat videokonferenční hovory

Odesílejte a přijímejte e-maily a zprávy chatu

Fotografujte pomocí 2megapixelového fotoaparátu

• Hmotnost: 115 g
  • Rozměry: 106,5 x 52 x 13,7 mm

Displej

• Hlavní displej: 2,4 palce QVGA (240 x 320 pixelů) TFT s až 16 miliony barev
  • Displej na krytu: 1,36palcový barevný TFT displej (160 x 128 pixelů) s až 262 144 barev

Detektor okolního světla pro optimalizaci intenzity podsvícení

Uživatelské rozhraní

Series 60, 3rd edition

Operační systém Symbian, verze 9.2

Vyhrazené klávesy na krytu vám umožní přehrávat hudbu nebo fotografovat, aniž byste museli telefon otvírat

Obrazové funkce

Fotoaparát: 2megapixelový fotoaparát s až 20násobným digitálním zoomem a rozlišením obrazu až 1600 x 1200 pixelů

Blesk se svíticími diodami LED

Nahrávání videa v rozlišení QVGA s kamerou CIF+ (běžný formát střední kvality) a přehrávání o rychlosti až 15 snímků/s s až 4násobným digitálním zoomem

Přenos zpráv

MMS

Odesílání e-mailů s přílohami (podporuje protokoly SMTP, IMAP4 a POP3)

Chat

Přenos obrazových zpráv

Videohovory

Push to talk

Multimédia

Možnost připojit sluchátka 3,5mm konektorem a ovládat hudbu vyhrazenými hudebními klávesami přímo z krytu telefonu

Přehrávání videodat přenášených v reálném čase, stahování, úpravy, sdílení a ukládání

Hudební přehrávač s ekvalizérem a funkcí playlistu (podporuje formáty MP3, WAV, MIDI, AAC, eAAC, eAAC+, M4A a WMA)

Mediální přehrávač RealPlayer

Paměťové funkce

Až 26 MB vnitřní paměti

Rozšiřitelná paměť: karta microSD o kapacitě až 2 GB

Aplikace

Mobile search

Připojitelnost

Bezdrátová technologie Bluetooth 2.0 s rychlostí až 3 Mb/s

Lokální i vzdálená synchronizace dat kalendáře, kontaktů, seznamu úkolů, poznámek, e-mailů, aplikací Microsoft Outlook a Outlook Express a Lotus pomocí SyncML

Procházení internetu

Prohlížeč Nokia s aplikací Mini Map

Přenos dat

WAP

EDGE (EGPRS)

WCDMA (3G)

Správa osobních informací (PIM)

Kontakty, kalendář, seznam úkolů, poznámky, kalkulačka, hodiny a převodník jednotek

Hlasové funkce

Vestavěný reproduktor pro handsfree hovory

Hlasový záznamník

Digitální služby

Přístup na vaše oblíbené internetové služby z vašeho telefonu

Pomocí mobilního vyhledávání si najdete potřebné informace na cestě

Využijte funkce Stahuj! a přizpůsobte si vzhled telefonu své osobnosti

Další funkce

Motivy, zahrnující tapety, spořiče obrazovky a vyzváněcí tóny

Stahování vyzváněcích tónů a her

Obsah prodejního balení

Telefon Nokia N76

Uživatelská příručka

Stručná příručka uživatele

Nabíječka Nokia AC-4

USB kabel Nokia DKE-2

Paměťová karta (pouze v Evropě, 256 MB)

Headset Nokia HS-43

Informace o telefonu: Telefon je určen výrobcem pro český trh. Záruční doba 24 měsíců, v případě problémů je možné kontaktovat přímo autorizovaná servisní střediska. Telefon je nedotovaný, tzn. je ho možné provozovat s libovolnou GSM sítí.

• Moc malá písmena na displeji, proto vráceno

• , zakoupeno v Webtelefony

Vřele můžu všem doporučit, jsem s nákupem zde velice spokojena!

• vyborney telefon

telefon se mi libi,dlouho vydrzi,pouziva se vyborne,znamim bych ho doporucila mam s nim dobre zkusenosti.

• - vzhled
    • - nemá Wi-Fi
    • - lesklý = často zapatlaný
    • - stříbné prvky se časem oloupou
    • - bohužel se již neprodává, velká škoda pro Nokii

Hodí se pro každého výběr ve více barvách

• - vzhled
    • - nemá Wi-Fi
    • - lesklý = často zapatlaný
    • - stříbné prvky se časem oloupou
    • - bohužel se již neprodává, velká škoda :((

Je to jeden z nejlepších telefonů, co jsem kdy měl. Černá barva v kombinaci se stříbrnými doplňky byla skvělá volba. Sice se časem začne stříbro loupat a ten lesklý povrch se musí často čistit, aby byl telefon stále hezký, ale to jsou jen detaily. Když pominu, že telefon vypadá naprosto luxusně a nadčasově, je také 100% spolehlivý. Jeho vybavení bylo ve své době nekompromisní a dokonalé. S tímto telefonem jsem byl po celou dobu naprosto spokojen. Obrovská tlačítka jsou skvělá na pohodlné psaní klidně stovek SMS denně, velký vnitřní displej, na který je báječně vidět, vnější displej, aby bylo vidět, co se s mobilem děje, kdo volá, apod. Velké plus si také zaslouží 3 tlačítka na ovládání přehrávače při zavřeném telefonu. Co se kvality a výkonnosti reproduktorů týče, jedním slovem velmi dobré. N76 by klidně s čistým svědomím mohla nést v názvu přídomek XpressMusic. Telefon byl prostě skvělý a škoda jen a zároveň je to jeho největší nevýhoda, že se už nic podobné kvality dnes neprodává a N76 již dnes není k sehnání. Z fleku bych si jí koupil znovu...

• Super telefon

Měl jsem ho dlouho,až jsem ho přejel kamionem.Byl to nejlepší mobil od začátku ,co jsou mobil,telefony v CZ.

• stříbrné plastové prvky se poměrně brzo olupují,což působí nevzhledně

vybavený kvalitní mobil s vysokou životností

• dobrá spolupráce--doporučuji.
    • :-) alespoň do teď je ok
    • tak trošku pádlo tím lépe pokud máte tendenci strácet telefony jako já

to teda nevím koupil jsem ho náhodně za good price

• , zakoupeno v Aukro.cz

• Nokia N76 je vyborny mobil.
    • Davam mu 100%,

Tento mobil jsem shanela dlouho.
    Je to uzasna vec jsem s nim spokojena velice.
    Doporucuji ostatnim.
    Je dobre ovladatelny.