Nokia Lumia 630 Dual SIM

Nokia Lumia

• , zakoupeno v Mironet.cz

• Vše funguje :-)
    • Nemám výhrad.
    • Někdo vzpomene nedostatek aplikací apod., ale vše jsou to aspekty, které jsem znal předem a počítal s nimi.

Máme doma těchto přístrojů 5 ( !!! ), všichni členové domácnosti a všem naprosto vyhovují, zejména intuitivním ovládáním a příjemným "prostředím".
    Výborný poměr cena / výkon.
    Velice dobrý fotoaparát.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Hodnotím po 2 letech užívání. Jsem spokojen, mouchy chybějících aplikací jsem vychytal, na vše je náhrada. Užívám mobil, mail, internet, navigaci, čtečku audioknih, mp3 přehrávač. Jsem spokojen, kompaktní. Výdrž zpravidla den.
    • Podpora Microsoftu. Jsem spokojen s uživ. prostředím, ale co čtu zprávy, až doslouží, další MS phone si asi nekoupím, bo snad ani nebude:-(...

Považuji se za průměrného uživatele mobilních technologií, a jsem spokojen. Tel. nosím po kapsách, vejde se. Na čtení bych užil větší displej, ale zase na nošení po kapsách vyhovuje.

• , zakoupeno v Max-shop.cz

• Velmi přijatelná cena za slušnou kvalitu.

Vybrala jsem ho jako dárek pro přítele,ptž i já sama ho mám,a jsem s telefonem spokojená.
    Určitě ho mohu doporučit.

Konstrukce
134 g
Možnost paměťové karty
Produktová řada
Nokia Lumia

Smartphone střední třídy s výborným výkonem a perfektním displejem. Vezměte svůj telefon s sebou na výlet – s mapami od Nokie se totiž neztratíte. Díky fotoaparátu disponující super funkcemi uděláte parádní fotky.

Operační systém

S chytrým telefonem Nokia Lumia 630 se můžete těšit na všechny nejlepší funkce systému Windows Phone 8.1. Jedině v tomto systému Vás živé dlaždice informují o důležitých událostech ve Vašem světě na jediném místě. Pozadí si můžete upravit a sledovat. Už Vám neuniknou čerstvé zprávy či novinky na sociálních sítích.

Displej

Telefon Nokia Lumia 630 nabízí displej s úhlopříčkou 4,5 palce. Těšit se můžete na skvělou čitelnost za zhoršených světelných podmínek, třeba na přímém slunci. Lumia 630 disponuje vynikajícími pozorovacími úhly. Displej je ochráněn nerozbitným ochranným sklem Corning Gorilla Glass třetí generace.

Výkon a paměť

Hladký výkon má na starost čtyřjádrový procesor o frekvenci 1,2 GHz. Uživatelské paměť o velikosti 8 GB jde rozšířit až na neuvěřitelných 128 GB. Na kartu se Vám vejdou nejen fotky z dovolené, ale klidně se můžete těšit na sledování filmů. Telefon tak poslouží i jako skvělé multimediální zařízení.

Slušný fotoaparát

Fotoaparát o 5Mpix je vybaven automatickým zaostřováním. Nabízí také možnost pořídit sérii fotek a seskládat z nich jednu výslednou. Nevýhodou fotoaparátu je, že mu chybí přisvětlovací LED dioda. Ale i tak uděláte krásné snímky pomocí různých režimů snímání například v nočním režimu.

Exkluzivní fotoaparát zachytí každý snímek, který pomocí speciální funkce bude pohyblivý. Tato funkce oživí sledování pořízených fotografií, které si pak snadno prohlédnete s přáteli a rodinou. Stačí vyfotit a vybrat místa, která chcete animovat a uvést do pohybu.

Dual SIM

Nokia Lumia 630 podporuje funkci dvou SIM karet. Můžete aktivovat čekání hovoru a předávání hovoru mezi dvěma kartami a lépe tím řídit svoje náklady na telefonování a sociální sítě.

GPS

Aby jste se neztratili na cestách autem nebo na pěším výletu, pomůže Vám GPS navigace. S Nokia Mapami už nepotřebujete nutně přístup k mobilnímu internetu. Stačí si předem stáhnout mapové podklady a v offline módu lze používat telefon jako běžnou navigaci.

Kromě ulic a míst dokáže také zobrazovat i restaurace, bankomaty, lékárny, pošty a jiné. Nokia Mapy jsou zcela zdarma. Kromě toho nabízí samozřejmě i další aplikace.

Telefon Lumia 630 dual SIM se vyrábí v několika barevných variantách. Snadno můžete vyměnit kryt a vybrat si z množství živých barev podle Vašeho stylu. Podle vybrané barvy si můžete přizpůsobit i úvodní obrazovku a barvu živých dlaždic.

Telefonu nechybí WiFi, Bluetooth 4.0, FM rádio, 3G a další.

Technické parametry Nokia Lumia 630 DS

Prohlížení PDF dokumentů

• , zakoupeno v Mironet.cz

• Vše funguje :-)
    • Nemám výhrad.

Výborný poměr cena / výkon.
    Velice dobrý fotoaparát.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• , zakoupeno v Max-shop.cz

• Velmi přijatelná cena za slušnou kvalitu.

Určitě ho mohu doporučit.

• , zakoupeno v mobilTEL.cz

• hezky vypadá...

na doporučení přítele...

• Splňuje mé požadavky.
    • malá výdrž baterie

Telefon jsem vybíral na základě recenzí a doporučení přátel.

Je to první dotykový mobil co jsem si a manželce koupil.
    I když není u mobilu návod tak na internetu je dost rad, jak si s telefonem poradit.
    Základy jsem se naučil cca do 1 hodiny.
    Kdo trochu dělá s počítačem a má Windows 8.1, tak je to hračka.
    Mohu ho vřele doporučit.

• Super

Super za dobrou cenu na internet,onlinovky a stažené hry v mobilu,hudba,videa,fotky,foťák aplikace vše super.

• fotoaparát
    • ovladatelnost
    • design
    • mobil se absolutně neseká
    • velký display
    • přehlednější než u androidu
    • baterka může být lepší ale při neužívání to vydrží

mobil má moje matka a uvažuju o koupi mezi timto a 640 LTE

• , zakoupeno v Max-shop.cz

Za málo peněz hodně muziky.

• , zakoupeno v Levnejmobil.cz

• levný a funkční telefon
    • rozumná velikost displeje (není to placka velikosti tabletu)
    • vzhledem k ceně asi nic
    • přisvětlovací dioda foťáku

s cenou do 3tis získáte telefon, který sice neoslní žádným nej, ale jinak funguje skvěle (wifi, data, volán, sms, navigace...)
    pokud nepotřebujete podstavec pod ego, skvělá volba

• , zakoupeno v mobilabc

Je to můj první smartphone,takže nemám srovnání. Je to zatím spíš počítač než telefon. Hlavně psát smsky je zatím obtížné. Ale určitě si zvyknu.