Nokia Lumia 1320

Nokia Lumia 1320 Operacni system: Windows Phone 8 with Lumia BlackProcesor pocet jader: 2Procesor frekvence [MHz]: 1700Uzivatelska pamet: 8GBVelikost RAM: 1024 MBPametove...
1 360 Kč

Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

• , zakoupeno v VK Servis

• Velký levný telefon, pro mne je důležité že má el.mag. kompas.
    • Někdy se přehřívá.

Ještě finská kvalita. Velikostně není pro každého. Slabší foťák, ale ten mám jen pro focení z nouze. Výborný pro turistiku ve spojení s Mapy.cz. a s Run the Map pro záznam trasy. V této cenové relaci velmi dobrý displej. Dříve s WP8.1 a nyní s WP10 a zdá se rychlejší. Při navigaci se přehříval (první, který díky mému drsnému zacházení nevydržel). Tento druhý s Wp10 ještě nevyzkoušen.

• , zakoupeno v Digipartner.CZ

• -fotky uplne v poho
    • -za tu cenu super mobil
    • -skoro jak tablet
    • -sluchatka asi pre obrov-hruza
    • -chybajuce letky na dolnom ovladani, v noci po slepu.. cez den v poho :-)
    • -microsoft učet a dalšie učty,ale da sa nastavit podla potreby,inak bez učtu apky sa nedaju stiahnut
    • -trošku slabši reprak
    • -na volanie dost neprakticke

kvalitny mobil za dobru cenu

• , zakoupeno v CZC.cz

• Ma všetko čo potrebujem od telefonu,veľkosť,aplikacie aj rychlosť.
    • Nič zatiaľ.

Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

Nokia Lumia 1320

• Operacni system: Windows Phone 8 with Lumia BlackProcesor pocet jader: 2Procesor frekvence [MHz]: 1700Uzivatelska pamet: 8GBVelikost RAM: 1024 MBPametove karty: Micro SD HC/XC
  • Displej uhlolpricka [palce]: 6Displej rozliseni [pix]: 1280 × 720 WXGA/HD 720 16:9Dotykovy displej: AnoKlavesnice: Ne

Podporovane site:

• Konektor nabijeci/napajeci: Micro USB
  • Konektor audio: 3,5 mm
  • Bluetooth: Ano
  • Bluetooth verze: 4.0
  • Bluetooth specifikace: Profily OPP 1.1, HFP 1.5, A2DP 1.2, AVRCP 1.4, PBAP 1.1
  • A2DP streamovani hudby pres BT: Ano
  • AVRCP ovladani hudby pres BT: Ano
  • WiFi: Ano
  • WiFi specifikace: 802.11 b/g/n. WiFi hotspot: Up to 8 WiFienabled devices. WiFi security modes: WPA2 AES/TKIP, WPA, WPAPersonal, WEP, WPA2Personal, WPAEnterprise, WPA2Enterprise, PEAPMSCHAPv2, EAPSIM, EAPAKA.
  • GPS: AnoSenzory: Ambient light sensor, Accelerometer, Proximity sensor, Magnetometer.Fotoaparat
  • Fotoaparat hlavni: 5MP sensor. Auto focus with twostage capture key. Camera digital zoom: 4 x. Sensor size: 1/4 inch. Main camera fnumber/aperture: f/2.4. Camera focal length: 28 mm. Camera minimum focus range: 10 cm. Camera image formats: XMP, JPEG/Exif. Flash type: LED flash. Flash operating range: 1.0 m. Flash modes: Off, Automatic, On. Other features: Touch focus, Landscape orientation, Auto and manual exposure, Auto and manual white balance, Active toolbar, Full screen viewfinder, Geotagging, Automatic photo upload to web services, Full resolution photo and video upload, Creative Studio. Digital camera addons: Nokia Camera. Photography apps. Capture modes: Video, Still. Scene modes: Automatic, Sports, Night. White balance modes: Cloudy, Incandescent, Fluorescent, Daylight, Automatic. Light sensitivity: Automatic, ISO 100, ISO 200, ISO 400, ISO 800.
  • Baterie:Typ: LiIonKapacita [mAh]:3400Doba hovoru [hod]: 25Pohotovostni doba [hod]: 672
  • Rozmery [mm]: 164,2 x 85,9 x 9,8Hmotnost [g]: 220
  • Obsah baleni: Nokia Lumia 1320, Nokia AC60 MicroUSB Charger, Nokia Charging and Data Cable CA190CD, Nokia Stereo Headset WH108, Quick guide.
  • Doplnujici informace: SIM typ: Micro SIM

Kapacita pro data MB 8GB

Fotaparat

Vlastnosti fotoaparatu rozliseni [Mpix]: 5

Podporovane site

Provozni frekvence siti 4G [MHz]: LTE Cat 3, 800 / 850 / 900 / 1.800 / 2.100 / 2.600

GPS

• rychlost (7)
  • cena (6)
  • poměr cena/výkon (3)
  • interní pamět (3)

• Velký displej, přehledné menu, uv. obrazovka- kostky s aplikacemi, Odolný, fungoval i po pádu do vody
    • Velikost, občasné sekání, málo dobrých aplikací, nepodsvícené diody

Telefon, vlastním přes 4 roky, mnoho semnou zažil jak v práci tak i v osobním životě. Má za sebou mnoho pádů, šrábanců a otlačenin v kapse, ale i přes to funguje stále tak jak má, i vlhko či pád do kýble s vodou mu nečinil problémy, bud jsme narazila na dobrý kus nebo je to stále ta dobrá nokie jako byla kdysi.Za to dobu byl pouze jednou v opravě s vadným konektorem na nabijení, jinak vše bez problémů. Kdyby mi nespadl a zem tak špatně, že praskl displej tak neměním. Na to jak je to velký telefon, se mi v ruce drží dobře, jen se občas nevejde do kapsy u kalhot a musím jej nést v ruce. Po prvním seznámení, jsme si nevěděla rady,ale během pár minut už jsme věděla jak telefon funguje. Přešla jsem telefonu s jiným operačním systémem, a tohle jsme ještě neznala.
    S telefonem, jsem byla velmi spokojena.

• , zakoupeno v VK Servis

• Velký levný telefon, pro mne je důležité že má el.mag. kompas.
    • Někdy se přehřívá.

• -fotky uplne v poho
    • -za tu cenu super mobil
    • -skoro jak tablet
    • -sluchatka asi pre obrov-hruza
    • -chybajuce letky na dolnom ovladani, v noci po slepu.. cez den v poho :-)
    • -trošku slabši reprak

• Nemá android
    • Výměnné barevné kryty
    • Hezký displej
    • Baterie 3400 mAh

Mobil je veliký,což se mi líbí,je rychlý,svižný,windows se nedá srovnat s androidem,neseká se,nemusí se neustále čistit,relativně dobře fotí,má hezký displej,nemám s ním problém.Po spoustě mobilů s androidy,které mi nějak neseděly jsem objevila tento a je skvělý,mohu jen doporučit

• , zakoupeno v CZC.cz

• Ma všetko čo potrebujem od telefonu,veľkosť,aplikacie aj rychlosť.
    • Nič zatiaľ.

Max spokojnosť.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Velký displej a výdrž baterie.
    • Nepodsvícená tlačítka.

Telefon jsem měl v měrku už od jara a čekal na případné snížení ceny,což se prodejcům moc nechce,ale i tak jsem od jednoho dostal slušnou nabídku a koupě nelituji,podařilo se mě prodat údajně neprodejnou Nokia 800,kterou nechtěli v bazaru a nyní mám další super mobil.

• Display
    • Baterka
    • Rychlost a neseka se
    • Fotky dobry
    • Velikost
    • Trochu vaha ale s tím se musí počítat
    • Trochu povrzava kryt ale v praxi vám to vadit nebude
    • Min aplikaci ale nevadí dají se koupit

Dlouhou dobu jsem vahal nad tím jaký si koupit telefon nebyl jsem nějak cenove omezen ale nechtěl jsem za něj moc dávat proto jsem si řekl ze chci jasne tel WP android me nudi.
    Skvělý mobil na hrano her sledování filmu fotky jsou dobry ale při horsim svetle nic moc
    Telefon s příjemnou conovkou pod 5 tis s dobrou výbavou velkým kvalitním displayem
    Systém funguje velmi dobre svizny rychlý neseka se
    Baterie velmi dobra výdrž 2 dny bez problému
    Mobil se krasne vejde do kapsy
    Takže shrnutí kvalitní a znackovy mobil s dobrou cenou rychlim a kvalitním systémem který se neseka a dobrou vydrží baterie takže za me bych si ho koupil znovu

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Má vše, co jsem chtěla a potřebovala. Dlouho jsem vybírala a tento typ je pro mě nejlepší volba.
    • Žádná proti jsem neshledala.

Vynikající volba!

• velikost
    • výdrž baterie
    • ergonomie
    • systém
    • je to Nokia - zpracováni plasty a dojem ve srovnání s novými Windows Phony o třídu výše
    • váha by mohla být trochu nižší
    • fotoaparát je horší ve srovnání s jinými Lumiemi, ale ve srovnání s jinými značkami stále velmi dobrý

Za peníze, za které se teď prodává je to úžasná koupě. Napadá mě, že na tuhle Lumii se přesně hodí slogan Mercedesu - pro někoho příliš, pro někoho akorát. Telefon je opravdu veliký a poměrně těžký. Do kapsy se ale vejde a při troše cviku se dá ovládat i jednou rukou (a to nemám ruce jako gorila). Jinak dle mého názoru výborný telefon, na kterém si vyřídíte vše co na tabletu i na telefonu. Koupil jsem ho jako náhradu za Lumii 830, kterou musím dát do servisu s měsíční čekací dobou, ale asi si ho spíš už nechám, protože jediné v čem je Lumia 1320 horší je focení a to není to nejpodstatnější (předpokládám), kvůli čemu si telefon kupujete.
    Telefon má dobrý příjem signálu, rychlý je dostatečně a systém Windows 8.1 je výborný (tedy na mobilním telefonu, na počítači je naopak tragický). V některých recenzích se píše o povrzávání a problémech se slícováním - možná mám štěstí, ale můj kus je v tomhle ohledu zcela dokonalý.

• , zakoupeno v kak.cz

• - Skvělý manažerský mobil na práci i zábavu
    • - Dostatečná výdrž na jedno nabití (v podobě celý pracovní den s plným vytížením)
    • - Perfektní displej, mezi náma- kdo pozná FullHD od HD je buď borec, nebo STRAŠNĚ kecá
    • - Padne do ruky, kvalitní zpracování
    • - Je ohromně SEXY
    • - Perfektní na sledování seriálů- třeba takový Star Trek Voyager- vesmírná, lehce nudná opera se vším všudy, ale na telefonu je prostě BOŽÍ
    • - Office- nemusím řešit přílohy v emailu, práci s textem
    • - Systém dlaždic na úvodní obrazovce je velice praktický
    • - V této cenové relaci nic tak kvalitního nenajdete.
    • Nedostatky jsou nevýznamné, ale což:
    • - Méně kvalitní foťák
    • - Relativně vyšší hmotnost a "pochopitelně" velikost
    • - Nepodsvícené spodní tlačítka
    • - Psaní je horší, ale mám propisku s gumovým hrotem za pár korun- a ejhle- stylus mi vůbec nechybí...
    • - Menší výběr softwaru podpora- bude mi chybět pár užitečných aplikací a her z androidu (třeba dokonalý MagicBox- emulátor pro DOSové hry)

Když jsem uvažoval o novém telefonu, řešil jsem kvadraturu kruhu: cena do pěti tisíc korun, velikost displeje šest palců, baterku co vydrží alespoň jeden pracovní den, kvalitní displej, výrobce, za kterého se nemusím stydět.
    Jediný, jakžtakž použitelný android se v této ceně vyprodal. Více méně náhodou jsem zabloudil k této Nokii. A rád všem sdělím, že se jedná o naprosto skvělý telefon. Před touto Nokií jsem měl Samsung Galaxy S2. jenže Nokie je o zase krok dále- větší displej, rychlá odezva. Windowsy nejsou tak nenažrané na procesor (menší spotřeba). Má Office. Navigace-paráda. Her - několik, ale dají se najít kvalitní kousky. Rychlá odezva systému. Dlaždicím jsem také rychle přišel na chuť. Baterka- konečně si nepřipadám jak debil, co stále hledá zásuvku.
    Prostě jedná se o skvělý telefon, jak na práci, tak na zábavu.

Pozn. na konec: delší dobu jsem váhal, zda koupit Lumii 640 XL. Má lepší fotoaparát, slot na dvě sim karty, menší hmotnost a lepší procesor, ale vyhrálo srdíčko: na telefonu by mi chyběl nápis Nokia...