Nokia C2-05

miniSIM
FM rádio
Kalkulačka

• , zakoupeno v fortell.eu

• Velice praktický posouvák, malý, odolný a lehký. Mám ho víc než 10 let, toto je pokračovatel. Předchůdce vícekrát spadl na zem, takže kryty už málo drží. Proto jsem uvítal možnost koupit nový.
  • , zakoupeno v fortell.eu

• Dobře vymyšlený a dobře vyrobený telefon pro ty, kteří chtějí volat a posílat SMS. Lehký, malý, funkční. Mám jej již řadu let, toto je náhrada za ojetého předchůdce. Kdo má problémy se zrakem, anebo se mu chvějí prsty, potřebuje telefon s velkými tlačítky. Mně vyhovuje (mám 76).

v pohodě

• Velikost telefonu: 99,4 x 47,8 x 16,3 mm
  • Displej: 2” QVGA, 65 tisíc barev

Klávesy a ovládání

Numerická klávesnice

Klávesa pro přijetí hovoru a klávesa pro ukončení hovoru/vypínačPřizpůsobení

Předem instalováno: barevně sladěné motivy tapety

Ke stažení na portálu Nokia Obchod: motivy tapety vyzvánění

GSM 900/1800 MHz a 850/1900 MHz

Datová síť

EDGE (EGPRS) MSC 12, GPRS: MSC 12

Připojení

Bluetooth 2.1 s EDR (nepodporuje A2DP)

Čtečka paměťových karet microSD

USB 2.0 (přes USB nelze nabíjet)

AV konektor 3,5 mm a nabíjecí konektor 2,0 mm.

Softwarová platforma a uživatelské rozhraní

Series 40, SPR 10.4

Správa osobních informací (PIM)

Podrobné kontaktní informace, až 1 000 kontaktů

Lokální a vzdálená synchronizace dat Sync ML / Full OMA Client provisioning

Nokia Suite (v3.0 nebo vyšší) s USB, připojení přes Bluetooth

Zabudovaný handsfree reproduktor

Oblíbené kontakty

Kalkulačka – rozšířená verze

Převodník II – metrické jednotky/palce, teplota atd.

Aplikace

Hlavní aplikace: Kontakty, Hudební přehrávač MP3, FM rádio, Nahrávání z rádia, Prohlížeč

Nokia Messaging Service, Fotografie, Videa, Kalkulačka, Převodník

Nokia Suite (v3.0 nebo vyšší).

E-mail a zprávy

Nokia Messaging Service 3.1

Email, IM

Mobile QQ

MMS 1.3

SMS chat

Ovládání hovorů

Kontakty: více telefonních čísel a e-mailových adres

Rychlá volba pro rychlé vyhledávání telefonních čísel

Seznamy přijatých a zmeškaných hovorů a seznam volaných čísel

Služby hlasových zpráv

Zabudovaný handsfree reproduktor.

Prohlížení a internet

Prohlížeč Nokia

Komprese stránek

Monitorování dat

Podpora webových aplikací

Klienti pro Facebook a Twitter.

Fotoaparát VGA (640 x 480 pixelů) 4x digitální zoom

Hudební přehrávač MP3

Přehrávač multimédií podporuje MP3, MP4, AAC, AAC+, eAAC+

Záznam a přehrávání videa

OMA DRM release 1.0 / Java: MIDP 2.1 / Flash Lite

Zvukové zprávy Xpress on Audio messaging (AMS)

Rádio

Baterie Nokia BL-4C, 860 mAh

Nabíječka Nokia AC-3

Stereofonní headset Nokia WH-102

• , zakoupeno v fortell.eu

• Mám Nokia C2 - 05 asi 6 let.Denně ho používám je bez problémů.
    • X

v pohodě

• snadná manipulace, praktický
    • nevím

jsem na nokii zvyklá, vyhovuje mi, pouze telefonuji s handsfree a smskuju, nic jiného nepoužívám

• , zakoupeno v Extratel

• Telefon se dá nastavit tak, že na vše potřebné se dostanu rychlou klávesou většinou jedním zmáčknutím.
    • Nic.

Telefonuje, upomíná, zaznamenává, počítá, víc není třeba.

• -pevná kostrukce, vydrží běžné pády
    • -dostačující displej
    • - přiměřený foťák
    • -prima přehrávač
    • -nastavení prostředí dle nápadu není problém(tapety, motivy, vyzvánění)
    • -baterie vydrží i týden(po 4letech), při hraní her a poslouchání hudby 3-4dny
    • -spousta funkcí a aplikací, jako nenáruživý uživatel je ani nevyužiju
    • -lze si do paměťovky nahrát JAVA hry a fungují
    • -snad jen trochu těžší do ruky pokud voláte víc než hodinu

Jako uživatel, co má zkušenost se 2 přístroji to je velmi dobrý telefon, pro běžné volání a psaní, a když někde čekáte, tak se i zabavíte. Funguje 4 roky bez komplikací.

• Vydrží všechno
    • Je přehledný
    • Žádné zbytečné aplikace
    • Všechno, co podle mého má mobil mít
    • SMS se ukládají
    • Velice kvalitní foťák-to bych ani nečekala
    • Výborný zvuk
    • Elegantní
    • Poslouchá na slovo, nikdy jsem s ním v tomto ohledu neměla problémy
    • Mám ho už přes tři roky a ani jednou se nezasekl nebo něco podobného
    • Prostě skvělý
    • Lze upravovat fotky
    • Do znělky vyzvánění lze nastavit i nahrávku
    • Velice kvalitní přehrávač
    • Všechno jednoduché, přehledné a logické
    • Baterie vydrží až 14 dní a to i po dvou letech
    • Trochu nekvalitní sluchátka k tomu, ale vydržela jsem s nimi několik let, než jsem si koupila nové, ne však, že by přestaly fungovat
    • Nelze vymazat hry, ale jsou tam jen asi tři a nezabírají skoro žádné místo

Mám ho už přes dva roky a nejsou s ním žádné problémy. Vřele doporučuji. Když se k němu člověk chová pěkně, myslím, že žádné problémy nenastanou. Mně mnohokrát spadl na zem a přesto se s ním nic nestalo. Je elegantní, takže pro lidi, co nechtějí dotykový mobil je to dokonalá volba. Je lehký, funguje báječně, poměr cena/výkon je velice kvalitní. Jedna z nejlepších nokií vůbec, myslím. Nemusím ho skoro vůbec nabíjet a to ani při aktivním používání!

• Přehledné menu / nastavení funkcí....
    • Natěsnaná klávesnice / intuitivní psaní sms - výsledek nesmysl... psaní jen pro "dlouhé nehty" jinak dvoukliky tlačítek... oprava příjemce sms neskutečný problém nejde jednoduše vymazat a změnit.. dlouhé odezvy dotykového displeje při otevírání, potvrzování... / telefon mi stále hlásí "nutno nastavit čas a datum", které nastavím, potvrdím, uložím... hodiny prostě neběží..?? patrně chyba software?? kalendář stále leden 2007..? Neupozorní na nepřijaté volání na druhou sim v případě hovoru na sim1...??!!

Nepovedená kombinace "dotykový-tlačítkový". Vhodný pro volání a přečtení sms, na které není potřeba odpovídat...

• , zakoupeno v Extratel

• Malý,šikovný do ruky i kapsy.

Mám již druhý,pro mě velice šikovný.