Nokia C1-02

Nokia C1-02 Barva: Černá Záruka 24 měsíců Telefon je připraven k vyzvednutí nebo odeslání ihned. POZOR!!! Pokud nakupujete na slovenskou firmu a jste plátci DPH, prosím zvolte...
Doporučená nabídka Alfabet Mobil

• , zakoupeno v Obchůdeček

• cena,odolnost,přežil i cyklus praní v pračce

za tu cenu to jde

• , zakoupeno v Alza.cz

• cena, ovládání, padne do ruky, skvělá viditelnost písma na displeji, bezporuchy jde už rok
    • bez kamery

Odolné

Nokia C1-02

Barva: Černá

Záruka 24 měsíců

Telefon je připraven k vyzvednutí nebo odeslání ihned.

POZOR!!! Pokud nakupujete na slovenskou firmu a jste plátci DPH, prosím zvolte způsob platby za objednávku platbu převodem na účet a my provedeme potřebné úpravy objednávky.

Faktůra bude upravena bez DPH.

Zprávy

Pomocí služby Nokia Messaging se připojte ke svým soukromým e-mailovým schránkám a chatu.

Nerušeně konverzujte pomocí aplikace Ovi Chat.

Buďte v kontaktu přes Ovi Mail – váš bezplatný e-mailový účet od společnosti Nokia.

Internet

Vezměte si web s sebou – připojte se k internetu prostřednictvím GPRS.

Přistupujte ke světu informací a služeb prostřednictvím mobilního webového prohlížeče.

Pohodlně si prohlížejte webové stránky na jasném 1,8" barevném displeji.

Hudba

Noste své skladby s sebou v zabudovaném hudebním přehrávači.

Vybudujte si svou sbírku v rozšiřitelné paměti o kapacitě až 32 GB.

Nalaďte si hudbu a zpravodajské pořady na FM rádiu.*

Přehrávejte si hudbu nahlas ze zabudovaného reproduktoru. *K využívání FM rádia je nutný headset s kabelem.

Design

Díky uživatelsky příjemnému rozhraní je každodenní komunikace hračkou.

Praktické klávesové zkratky umožňují rychlý přístup k důležitým funkcím.

Na velké klávesnici snadno napíšete zprávu nebo vytočíte číslo.

Zvolte telefon, na který se můžete spolehnout – jeho odolné tělo něco vydrží.

• Design: Displej a uživatelské rozhraní
  • Velikost displeje: 1,8 "
  • Rozlišení: 128 × 160 pixelů

• Vyzvánění: MP3, motivy, tapety, vyzvánění a předem instalované motivy
  • Hardware: Napájení

BL-5C 1 020 mAh / BL-5CB 800 mAh

Paměť

Slot pro paměťovou kartu microSD, až 32 GB, možnost rychlé výměny za provozu telefonu

Vnitřní paměť: 64 MB

Provozní frekvence

EGSM 850/900/1800/1900

Datová síť

GPRS rel-4, class B, multi-slot class 10

Připojení

Bluetooth

Vysokorychlostní USB 2.0 (konektor microUSB)

AV konektor 3,5 mm

Software a aplikace: Softwarová platforma a uživatelské rozhraní

S40

Funkce FOTA (aktualizace firmwaru prostřednictvím mobilní sítě)

Aplikace

E-mail (SMTP, IMAP4, POP3), MMS, SMS

Data: kalendář, kontakty, úkoly, poznámky, e-mail

Správa osobních informací (PIM)

Kalendář, hodiny, pokročilá kalkulačka, správce výdajů, světový čas, převodník a organizér

Komunikace: E-mail a přenos zpráv služba Nokia Messaging

Podpora SMTP, IMAP4, POP3, MMS, SMS

Ovládání hovorů

Kontakty: až 1 000 záznamů

Rychlé vytáčení

Seznamy přijatých a zmeškaných hovorů a seznam volaných čísel

Konferenční hovory

Zabudované handsfree reproduktory

Sdílení a internet Prohlížení a internet

Prohlížení webu v prohlížeči Opera Mini

za tu cenu to jde

• bez kamery

pro mne vyhovující, nepožaduji od mobilu nic víc

• Plně dostačující na volání SMS
    • Mám již tento druhý telefon.Po roce u obouch téměř přestal být slyšen přenos telefonátu.Nemožno ho používat.vyčištění nepomohlo.

Škoda toho špatného přenosu zvuku.

• -výdrž baterie (pokud s ním moc nevoláte vydrží vám tak 4 dny)
    • -odolnost (pokud vám spadne třeba i do kaluže pravděpodobně bude v pohodě :))
    • -cena (koupila jsem za 600 kč)
    • -občas vážně lituju že nemá fotˇák

obyčejná nokia pro ty co nečekají od mobilu nic moc. nic extra neumí ale to co umí umí dobře :) tento mobil vám může vydržet mnoho let pokud vám nevadí že umí jen ty základní věci. koupila jsem si ho jako náhradní mobil a nakonec jsem u něj zůstala. prostě mi stačí.:)

• výhodná cena
    • absence focení

bez problémů funguje

s telefonem jsem spokojená

• , zakoupeno v Mobil-bar.cz

• cena a mp3
    • nemá foťák

za málo peněz slušný telefon

• kvalitní telefon
    • SD karty až do 32GB
    • kvalitní klávesy
    • nemá foťák
    • chybí mi správa složek

Po 5ti letech používání K750i jsem měl velký problém najít za něj náhradu. Všude samé dotykové smartphony. C1-02 je za K750i výbornou náhradou, pokud si odpustím blbůstky typu: foťák, svítilna. Má vše co potřebuji, jednoduché nastavování profilů, poznámky, ale hlavně kvalitní klávesy! Mám jej v barvě plum a jsem s ním velice spokojen.

• , zakoupeno v CZpočítač.cz

• vše
    • snad jen,že součástí balení nebyla sluchátka jinak o.k

Zavolám,pošlu sms,poslechnu rádio nebo nahranou hudbu to je vše co co od mobilu potřebuji a tak je pro mě tento tip naprosto dostačující.

Dnes jsem si uvedený mobilní telefon zakoupil v internetové prodejně ALZA. S jednáním prodejce jsem spokojen, ale telefon má anglické menu a nikde v manuálu jsem nezjistil jak toto převést do češtiny. Zkušenosti s ním tedy nemám žádné ale jestli tento problém je u všech zakoupených, vůbec ho nedoporučuji.