Nokia 8000 4G Dual SIM

Nokia 8000
Modelový rok
2021

• , zakoupeno v Mobil Pohotovost

• Mobilni telefon plně vyhovuje moji potřebě, má snadné ovládání.
    • Žádná nevyhoda

Mobilni telefon mi plně vyhovuje, je lehce ovladatelný, splňuje moje očekávání.

• , zakoupeno v Alza.cz

• relativně pevný tlačítkový telefon
    • přehledné rozhraní OS KaiOS
    • velký displej
    • relativně rychlý - oproti standardním tlačítkovým telefonům
    • možnost doinstalace praktických aplikací - především mapy, PDF prohlížeč, RSS čtečka
    • limitovaný internetový prohlížeč, postavený na staré verzi Firefoxu
    • neschopnost zobrazit off-line stránky
    • nezvyklé - nepraktické a nepřehledné ovládání textových zpráv
    • tlačítka nejsou vystouplá, ale v jedné rovině, snadno se ukliknete jinam
    • rám je jen plastový
    • trochu nepraktické otevírání (zadní panel)

Mobil jsem měl pro kolegyni, jako kompromis mezi obyčejným telefonem a "chytrým" dotykáčem. Bohužel mě ani ji neoslovil - vracíme. Prohlížeč neumí off-line stránky (jen html5 aplikace z appstoru), aplikace pro prohlížení e-knih neumí pracovat s odkazy. Tudíž jsme nebyli schopni přidat požadovaný breviář či Bibli, fungující jako aplikace na hloupých deset a víc let starých telefonech s Java2EM.
    Praktických aplikací není mnoho, další jsou jen balast nebo strašně nedotažené, chybové či nic neumějící.
    A návdavkem kolegyni telefon "ošálil" SIM kartu, takže jí každé 3 minuty zapnul internet na den a stáhnul tak z kreditu požadovanou sumu. O telefonech něco vím, ale na tohle jsem fakt zíral. Stejně jako lidé na pobočce operátora. U paušálů s internetem tohle asi nehrozí, ale rozpačitý dojem z nedotaženého produktu zůstává...

Naprostá spokojenost

• Barva telefonu: černá barva
  • Provedení výrobku: černá barva

NOKIA 8000 4G

Doplněk vaší osobnosti

Styl není trend – je to síla být sám sebou. Vystihuje vaši osobnost a jedinečnost. Nokia 8000 4G bude vaším dokonalým doplňkem.

Sofistikovaný styl

Díky prvotřídnímu pouzdru, které připomíná sklo, a barvám inspirovaným drahokamy, jako je bílý opál, černý onyx, modrý topaz a zlatý citrín, s telefonem Nokia 8000 4G nepochybně zazáříte. Styl dolaďuje elegantní chromovaný středový rámeček

Krásná skrz naskrz

Velkorysý 2.8” displej umožní vynikající zobrazení chatů a médií. Odolná 3D zakřivená klávesnice je navíc po okrajích zaoblená, aby byla pod prsty příjemná.

Spousta malých pokladů

Nuda s telefonem Nokia 8000 4G nepřipadá v úvahu. Buďte ve spojení s přáteli na WhatsAppu a Facebooku, pouštějte si své nejoblíbenější pořady a písničky na YouTube a plánujte si nové výlety na Mapách Google.

Připojení bez výpadků

Zrychlete streamování, chatování a surfování díky 4G. Navíc můžete pomocí WiFi hotspotu sdílet internetové připojení s přáteli a rodinou.

Špičková podpora

Získejte odpovědi a pomoc díky Asistentovi Google. Ať už hledáte nové recepty, nebo někomu voláte, s virtuálním pomocníkem je to mnohem jednodušší.

Zazařte

Tenhle telefon už si necháte. Důvěřujte dlouhé výdrži baterie a robustnímu polykarbonátovému pouzdru, když jste celý den na nohou.

Rozměry výrobku:

• EAN: 6438409054036
  • Záruční doba: 24 měsíců

Mobilní telefon

• , zakoupeno v Mobil Pohotovost

• Mobilni telefon plně vyhovuje moji potřebě, má snadné ovládání.
    • Žádná nevyhoda

Mobilni telefon mi plně vyhovuje, je lehce ovladatelný, splňuje moje očekávání.

• , zakoupeno v Alza.cz

• neschopnost zobrazit off-line stránky
    • nezvyklé - nepraktické a nepřehledné ovládání textových zpráv
    • tlačítka nejsou vystouplá, ale v jedné rovině, snadno se ukliknete jinam
    • rám je jen plastový
    • trochu nepraktické otevírání (zadní panel)

Naprostá spokojenost

• , zakoupeno v Český-mobil.cz

• Lehký, zajímavá cena
    • Bakeliťák, špatně čitelné klávesy
  • , zakoupeno v MALL.CZ

nemám co psát protože WEDO je nejhorší dopravce 2 x oznámily že nebyl příjem nebyl dosažen 16.11 a 18.11. ale to lží protože na tuto adresu jsem od 8:30 do 22:30 každý den, protože je restaurace.

Děkuji za pochopení, Hlavaiová

• , zakoupeno v MEGATEL.CZ

• Tlačítka
    • Trošku pomalý, lehce nelogický tedy neintuitivní

Prostě tak trochu svůj. Můj první který se sám přes Bluetooth přihlašuje k autu. Super.

• hodně funkcí, které ale fungují velice pomalu
    • Naprostá většina funkcí je šíleně pomalá, ovladatelnost a uživatelský přístup mizerný, lituji, že jsem si ho koupil.
    • Tohle není žádná poctivá nokie, na které jsem byl zvyklý.
    • Nekupujte!

Lituji koupě. Umí to sice kde co, ale k užívání musíte být velice trpělivý.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Telefon se nedal vůbec použít, nastavení vůbec nereagovalo,telefon byl objednán na 1SIM,obdržela jsem na 2SIM,přesto nefunkční.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

Je to můj třetí telefon značky Nokia. Je mi 72 let a měl
    jsem i tak zvaný chytrý dotykový telefon, rád jsem se
    vrátil k tlačítkové verzi. Nepatřím mezi ty, kteří stále
    čučí do chytrého telefonu, i když tento má stejné možnosti.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• wifi, lehký, dobrá výdrž baterie, celkem slušný fotky pro momentky, aplikace jako například WhatsApp, Facebook... vhodný i pro seniory