Nokia 515

Možnost paměťové karty

• měla jsen tentýž typ,výdrž baterie,pěkné fotky

Jsem velmi spokojen

• , zakoupeno v Antošmobil

• Z tlačítkových tel. má dost výhod,jen cena šla rapidně nahoru,umřel mi ,tak jsem sháněla ten samý,jsem s ním spokojená.

Konstrukce
klasické s klávesnicí
Operační systém
bez OS
Verze operačního systému
Nokia Series 40 6th Edition
101.1 g
Možnost paměťové karty

Elegantní telefon Nokia 515 je vhodný zejména jako pracovní nebo pro ty, kteří hledají jednoduchý mobil, určený především k volání a psaní SMS zpráv. Zaujme nadčasovým tělem z pískovaného hliníku a pevného plastu, ochranné sklo Gorilla Glass 2 je pak vysoce odolné vůči poškrábání. Kvalitním zpracováním se může pochlubit také 5megapixelový fotoaparát. Nechybí 3G internet, podpora většiny e-mailových protokolů či aplikace sociálních sítí.

Displej:

Slot pro paměťovou kartu Micro SD

Maximální velikost paměťové karty 32 GB

Parametry:

Počet jader procesoru 1×

Operační paměť 64 MB (0,06 GB)

Podporované služby:

Integrované služby Facebook, Twitter, YouTube

Konektivita/rozhraní:

Podporované internetové protokoly GPRS, EDGE, HSDPA, HSUPA

Typ SIM karty Micro SIM

Konektory Jack (3,5mm), USB micro

Výdrž/Baterie:

Pohotovostní doba 528 h (22 d)

Doba hovoru 10,4 h (624 min)

Kapacita baterie 1 200 mAh

• výdrž baterie (6)
  • displej (5)
  • klávesnice (3)

• Mám jej s manželkou 6 let bez jakýkoliv problémů
    • po správném nastavení dlouhá výdrž baterie
    • jednoduchost ovládání
    • Nyní vysoká cena, kupoval jsem za polovinu dnešní ceny. Za tyto peníze bych jej nikdy nekoupil

Vynikající telefon, pokud nechce mít někde v mobilu "milion" aplikací. Nyní ale předražený

• měla jsen tentýž typ,výdrž baterie,pěkné fotky

Jsem velmi spokojen

• , zakoupeno v Antošmobil

• pro mé potřeby nejlepší

• je jak vzhledově tak jednoduchý
    • jsou z něj krásné fotky
    • zápory nejsou žádné

mám rozbití vrchní kryt, prosím podejte mi zprávu zda mi ho můžete prodat a zaslat poštou

• dobrý design
  • , zakoupeno v MEGATEL.CZ

Z tlačítkových telefonů jej považuji za na trhu nejlepší( robustní, snadno ovladatelný, spolehlivý).

• , zakoupeno v eMOBILKY.cz

• Ještě starý/nový dobrý funkčně neočesaný mobil tradiční konstrukce, s tělem z kovu a s "gorilou" na displeji.

Perfektni tlacitkovy mobil