Nokia 5 Single SIM

Setkejte se s mobilním telefonem, který byl vytvořen pro skutečný život. Model Nokia 5 představuje dokonale vyvážené zařízení, které vás potěší ve všech ohledech. Zaoblený uhlazený design je díky svému důrazu na minimalismus tou nejelegantnější volbou, kvalitní materiály a zpracování dodávají telefonu potřebnou odolnost. Velký 5“ displej v HD rozlišení poskytuje vysoký jas, se kterým bude radost pohledět na vaše fotografie. Ty pořídíte díky fotoaparátu s 13Mpix rozlišením, který nabízí automatickou detekci scény, dvojbarevný blesk a spoustu dalšího. Díky snímači otisků prstů se do svého telefonu dostanete okamžitě a budete si tak moci užívat všechny možnosti, které nabízí perfektně šlapající systém.

Design, který zaujme

Tělo mobilního telefonu Nokia 5 má krásně zaoblené tvary, čistý, hladký design a ničím nerušený vzhled. Kvalitní hliníkové zpracování dodává telefonu tu nejlepší odolnost a krycí sklo Corning Gorilla Glass se postará o to nejcennější – zářivý 5“ displej, který vás provede zábavou i prací. Barevné varianty jsou designovány tak, aby doplnily styl každého uživatele.

Konstrukce
Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

• , zakoupeno v Mobil se zárukou

Zatím jsme spokojeni, průběžně se s funkcí mobilu seznamujeme.

• dobrý poměr cena kvalita

Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

Fotoaparát pro dokonalé snímání

Pusťte se do fotografování čehokoli a kdykoli. S 13Mpix fotoaparátem, který disponuje automatickým ostřením, vás bude tato činnost náramně bavit. Součástí zařízení je automatická detekce scény, jež vám pomáhá s pořizováním skvělých fotografií za každých podmínek. Dvojbarevný blesk se mezitím postará o to, aby byl snímek vždy barevně přirozený, a díky vysoké světelnosti se budete moci pustit i do noční fotografie. Jednoduché pro vás bude i pořizování selfie snímků – širokoúhlý přední fotoaparát přivítá každého, kdo bude chtít být vidět.
Fotoaparát pro dokonalé snímání

Dokonalý jas v HD displeji

Nechte to svůj mobilní telefon říci za vás. S vrstveným displejem v HD rozlišení se můžete těšit na ten nejlepší jas, díky kterému budou vaše fotografie vypadat perfektně a jejich barevné podání bude dokonale přirozené. Polarizátor se pak postará o to, abyste na veškerý obsah bez problémů viděli i na přímém slunci.
Dokonalý jas v HD displeji

Jedničkové vybavení

Zapomeňte na nepříjemné výpadky nebo zbytečné doplňky. Součástí telefonu Nokia 5 je spolehlivý systém Android Nougat, se kterým bude veškerá práce i zábava hračkou. Příjemné uživatelské prostředí doplňují služby Google Services, které vám nabídnou ty nejlepší možnosti. Váš telefon bude pravidelně aktualizován, v bezpečí a se všemi potřebnými funkcemi. Vnitřní úložný prostor můžete jednoduše rozšířit až o 128 gigabajtů díky slotu na micro SD kartu.
Jedničkové vybavení

Okamžitý přístup

Ke svému mobilnímu telefonu Nokia 5 se dostanete rychleji než kdy dříve. To vám zprostředkuje moderní a praktický snímač otisků prstů, se kterým odemknete své zařízení okamžitě a za pomoci jediného prstu. Tahle funkce přijde vhod nejen tomu, kdo si nerad pamatuje číselné kódy.
Okamžitý přístup

Značka Nokia se vrací! Stylový chytrý telefon v krásném kovovém těle, se solidním výkonem, snímačem otisků prstů a připojením LTE.

Dokumenty

• rychlost (3)
  • fotoaparát (3)
  • fotoaparát (3)
  • , zakoupeno v Mobil se zárukou

Zatím jsme spokojeni, průběžně se s funkcí mobilu seznamujeme.

• dobrý poměr cena kvalita
  • , zakoupeno v Max-shop.cz

• prozatím krátká doba, ale spokojený.

• Čistý android!

Cokoliv jiného než čistý android je pro mne nepřijatelné, takže spokojenost

• Display
    • Reproduktor
    • Kov
    • Čistý android bez jakýchkoliv nadstaveb
    • Design
    • Přední fotoaparát
    • 8 jádro
    • Android 8.1
    • Časté aktualizace
    • Přísliben android 9.0 tak uvidíme jestli Nokia nezklame.
    • Baterie
    • Zadní fotoaparát
    • 2gb ram
    • 16gb paměť

Nokii 5 jsem si vybral jen kvůli toho že se mi hodně zalíbil design mobilního telefonu, ale ani trošku jsem nevěřil tomu že pojede svižně. Tak jsem ho nakonec vzal, trošku jsem se bál toho že jsem raději měl koupit Xiaomi Mi A2 lite. Nokia 5 přišla domů a já po rozbalení mobilního telefonu se zamiloval ještě víc do designu protože vypadá fakt ještě lépe než na obrázku. Rozbalil jsem ho zapnul a 2 dny jsem zkoušel a zkouším co to vydrží. A můžu říct jen to že nelituji že jsem vybral místo Xiaomi Nokii, telefon jede svižně bez záseku což jsem vůbec neočekával. Začal jsem stahovat hry, jednu náročnější za druhou. Hry jsem dal na plné rozlišení a výkon a přesně tak vykoulil jsem oči jak hry jedou svižně bez záseku. Teď na tom hrají : World of Thanks, car simulátor dead effect 2, pes soccer 2018 a můžu říct že prostě velké Waaaaau. Přejdu k fotoaparátu, pěkně fotí to ano ale s osvětlením F/2.0 13mpx jen při denním světle, myslel jsem že při večeru fotoaparát 13mpx s F/2.0 budou lepší večerní fotky ale není tomu tak, na fotkách je velký šum což mě trošku mrzí. Hudby ? Ano, to je na mobilu to nejlepší REPRODUKTOR hodně hlasitý a basy to už nemluvím prostě luxus, nevím u jakého telefonu bych byl spokojený s hudbami, měl jsem v ruce tolik telefonů že Nokie u reproduktorů u mě má velké +. Co se týče HW, 2gb ram a 16gb paměť docela málo že přemýšlím sem tam o novém mobilu a to zmiňovaný Xiaomi Mi A2 lite 4/64gb, ale Nokie mě vždy dostane vzhledem a tím že je i tak dostatečně rychlý a svižný, takže můžu za sebe říct že i hráči her si užijí spoustu zábavy. Display očekával jsem FullHD protože za cenu 5,000 HD je málo. No měním názor, HD rozlišení mě dovedlo k úžasu. Jas na velké úrovni tak samo i barvy a kvalita je na HD prostě znát doslova úžasná na IPS taky velké Wau. Výdrž baterie, každý uživatel si dívá na výdrž aby mobil vydržel co nejdéle. Říkáte si pouze 3000MaH to je slabota, ale za sebe opět můžu říct že ráno plná, jdu do práce, skončím v 22:00 a ještě mám větší polovinku že vydrží Bůh ví jak dlouho, takže na 3000MaH docela dlouho vydrží, a to mě taky obdivuje. Telefon je perfektně tenký, padne perfektně do ruky ve všech směrech. Překvapila mě funkce NFC, často zapomínám kreditku doma a tak mě nic jiného nezbývá než platit mobilem což je velké + pro mě je NFC v mobilu důležitá věcička, u Xiaomi mě tohle klame nemá NFC. Za cenu 4500,- - 5000,- je na svojí vybavenost předražený, ale jak jsem již zmiňoval nepočítejte s tím že se zasekne, je to kvalitní mobilek který udělá vše co chcete. :) je tady přísliben Android na 9.0 tak uvidíme jestli taky Nokia nezklame a udělá to co slíbila, za mě Nokia je prostě úžasná značka a u mě překonává i na svojí výbavu ty mobily ve vyšší střední třídy. Jak jsem již zmiňoval, taky jsem se bál že to bude šmejd ale naopak hodně mě překvapila, a tak nemůžu nic jiného než mobil všem doporučit co hledají kvalitní mobil ve všech směrech. Mobilnímu telefonu nechybí ani čtečka otisků prstů a můžu říct že je taky docela přesná a odemknutí hned na první pokus dokáže bez problémů. Takže kdo váha 5qk nemusíte, tenhle kousek vás překvapí, a sám buď přejdu na Nokii 6 a nebo se uvidí jestli bude i novější, sám za sebe říkám na jinou značku už nepřejdu.

je to nokia +++

• , zakoupeno v MEGATEL.CZ

• intuitivní dobře čitelný telefon ,funguje na malé chyby téměř ideálně
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• čistý Android
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Na hodnocení krátká doba od koupi. V každém případě za tu cenu ( 2999,-) dobrý poměr cena/kvalita.