Nokia 3510i

• , zakoupeno v Svět iPhonu

• Nemá češtinu!!!

• Velmi rychlé jednání
    • stejný telefon již mám a jsem na něj zvyklý
    • Paní mi neřekla , že telefon je zablokovaný jen na O2.

-stejný telefon již mám a jsem na něj zvyklý
    -musel jsem telefon nechat odblokovat, abych jej mohl používat na všechny sítě
    -po úpravě jsem z telefonem spokojen
    -jak komu jak je kdo náričný
    - je to starší telefon a má jen základní funkce. To záleží na tom kdo a co od telefonu očekává

• Skvělá spolupráce!

Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

Specifikace Nokia 3510i

Konstrukce rozměry a konstrukce rozměry 118 × 50 × 18 mm hmotnost 106 g typ konstrukce klasická hardwarová QWERTY klávesnice slot pro SIM kartu miniSIM luxusní provedení pro seniory vyšší odolnost telefonu displej úhlopříčka displeje 1,5" (21 × 32 mm) typ displeje

CSTN LCD rozlišení displeje 96 × 65 bodů jemnost displeje 77 DPI (931 bodů/cm2) barevný displej 4 tisíce barev dotykový displej stereoskopický (3D) displej

Konektivita telefonní sítě pásma GSM 900, 1 800 MHz pásma WCDMA (3G) pásma LTE (4G)

SAR (na 10 g hmoty) 0,83 W/kg datové přenosy

TV-out 3,5mm jack

FM přijímač

FM vysílač

TV přijímač

Hardware paměť uživatelská paměť paměťová karta výkon paměť RAM typ procesoru akcelerace 3D grafiky výdrž kapacita baterie

Li-Ion max. udávaná pohotovost 312 h max. udávaná doba hovoru 270 min jiný hardware vestavěný GPS modul digitální kompas senzor polohy gyroskop senzor okolního světla senzor přiblížení informační dioda druhý mikrofon dual SIM stereoreproduktory

Fotoaparát zadní fotoaparát zadní fotoaparát 0 Mpx (0 × 0) přední fotoaparát přední fotoaparát

Operační systém operační systém standardní operační systém

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Svět iPhonu

• Nemá češtinu!!!

• Dobrý mobil na psaní sms a volání
    • ni nemám

Byl to můj první mobil a dost tho vydržel.
    Baterie tyden a dva dny když jsem nehral hry.
    Určitě bych doporučoval i dál ale teď jsou mobily na jiné úrovni a mají lepší vybavené.
    Mobil je dobrý pro každeho.

• Velmi rychlé jednání
    • stejný telefon již mám a jsem na něj zvyklý
    • Paní mi neřekla , že telefon je zablokovaný jen na O2.

-stejný telefon již mám a jsem na něj zvyklý
    -musel jsem telefon nechat odblokovat, abych jej mohl používat na všechny sítě
    -po úpravě jsem z telefonem spokojen
    -jak komu jak je kdo náričný

• Skvělá spolupráce!

Doporučuji prodejce!

• , zakoupeno v Aukro.cz

• - první barevný telefon své doby
    • - výtečné fce monochromatům
    • - vysoce odolný
    • - výměnné kryty i klávesy
    • - příslušenství
    • - stánutím se občas sám od sebe vypne

V rámci své třídy ano

• Perfektni

Vse ok.

• spokojenost.
    • ne

schvaleno .vyborny.Nokie 35.10.i spokojenost.

• , zakoupeno v Aukro.cz

• Zahovalý nenáročný mobil a jasně + bylo i nová baterie.
    • Jednobarevný dispej.
    • Vzhledem k použití,neni žádné proti :)

Telefon měl posloužit jako pracovní mobil (né můj,ale v rodině),tak Vám asi jasné,že se mu tedy může tu a tam něco stát :) , také jsem nechtěl k tomutu ůčelu barevný... Zatím spokojenost

• , zakoupeno v Aukro.cz

• - srozumitelný telelefon, dobře se ovládá
    • - baterie vydrží dlouho
    • - stáří
  • , zakoupeno v Aukro.cz

• dobrýobchod , vše proběhlo tak jak mělo a zboží je ve stavu kteréodpovídá udajum .