Nokia 3120 Classic

85 g
Možnost paměťové karty
Odolné

• Jednoduchost, rozměry.
    • Nemá bluetooth ani mini USB, malý display.

• Snadné ovládání
    • Horší kontrast displeje, chybí řada nyní běžných funkcí.

Dobrý pro nenáročného uživatele.
    Já jsem si ho pořídil omylem, a proto jsem se jej obratem zbavil. Jiný z něj však může být nadšený.

• , zakoupeno v Aukro.cz

• Dobrej Den byla jsem velni spokojená a až zas někdy budu potřebovat ěco koupit tak leda přes Aukro.

Operační systém
bez OS
85 g
Možnost paměťové karty
Odolné

850/900/1800/1900 MHz, UMTS 900/2100 MHz 111,3x45,4x13,4 mm,...85g Datové přenosy: GPRS třída 32, EDGE třída 32 , displej: TFT, QVGA, 16 milionů barev, hlavní fotoaparát: 2,0 megapixelu, dioda, VGA videonahrávky, fotoaparát pro videohovory: VGA , hudba: hudební přehrávač, stereo FM rádio,připojení: Bluetooth 2.0, microUSB 2.0, audio 2,5 mm, internetový prohlížeč: Opera mini, WAP 2.0 , vnitřní paměť: 24 MB, paměťové karty: microSD.

• je to skvělý telefon,sama jeden mám
    • že nepodporuje jiný formát videa

vybrala jsem si ho pro to že jsem ho dostala od svého kluka který už není mezi námi,a mám to jako dárek který bych v životě nikdy nevyměňila

• Jednoduchost, rozměry.
    • Nemá bluetooth ani mini USB, malý display.

• Snadné ovládání
    • Horší kontrast displeje, chybí řada nyní běžných funkcí.

Dobrý pro nenáročného uživatele.

• , zakoupeno v Aukro.cz

• jsem s timti mobilem za tu cenu velmi spokojeny
  • , zakoupeno v Aukro.cz

• Jednoduchý a spolehlivý mobil ještě ze staré školy. Jeden používám bez problémů již 4 roky, tento jsem si koupil jako náhradní, protože již nejde nový sehnat a nechci si zvykat na ty moderní vymoženosti.

Výborný mobil pro nenáročného uživatele! Doporučuji ho jednoznačně.

• , zakoupeno v Aukro.cz

• Rychla spolupráce a rychlý příjem poštou.
    • vzhled
    • foťák
    • zvuk
    • tlačítka

Tento mobilní přístroj je velkým lákadlem. Ohromí a ukáže. V červené barvě je velice vkusným doplňkem. Největší předností tohoto přístroje je asi jeho foťák 2 Mpix. Fotí natolik dobře, že si nezavdá ani se 3,2 Mpix fotoaparáty. Fotky z něj jsou opravdu dobré, ba i skvělé. Má docela velký 2" displej. Ani hudba není pro Nokii neznámou. Hudební přehrávač v tomto modelu je zcela ojedinělí, teda alespoň pro mě. Mě ohromil. Asi jediné, co mohu vytknout je vkládání paměťových karet. Je to dosti obtížné. Někdy se mi zdá, že paměťovou kartu již nikdy nevyndám. Docela se bojím. Je lepší ji vůbec nevyndavat. Opravdu je to neprakticky vyvedeno. Baterie vydrží dlouho, takže bez problémů. Jen jsou na přední straně občas vidět trochu víc otisky prstů,ale to je asi to nejmenší, stačí jen utřít a je to. Tento mobilní telefon, můžu jen a jen doporučit, sice se dnes už tolik nenabízí, ale je skvělím řešením pro mobilní přístroj. Rozhodně doporučuji. DOPORUČUJI!

• , zakoupeno v Aukro.cz

• Je to typ pro každého.

Tento typ využíváme od začátku co šel do prodeje a jsme velmi spokojeni.Pro normální užívání je vhodný a nenáročný.doporučuji ho všem

• design

Je velmi štíhlý a nenápadný jak vzhledem tak i funkční výbavou. Nikoho neurazí a každému se jistě zalíbí. Takto by se dal ve stručnosti uvést představitel nižší střední třídy primárně určen pro ty, kteří chtějí o trochu víc než jenom telefonovat a psát zprávy.Takto konzervativní přístroj jsme v redakci už dlouhou dobu neměli. Nenechte se mást, konzervativní ještě automaticky neznamená nudný. S funkční výbavou rozhodně budete spokojeni a zahrnuje vše od paměťových karet, FM rádia až po solidní fotoaparát, který mohou závidět i o třídu lepší přístroje.

Nokia 3120 je navíc postavena na velmi úspěšné Series 40 (poslední pátá edice), z čehož plyne spousta výhod. Mušky se model od modelu daří vychytávat a dnes recenzovaný přístroj má ambice zasáhnout široké spektrum uživatelů.

Přesto však nepatří do rukou začátečníků, na něž může být procházení nabídkami stále ještě složité. Naopak se Nokia 3120 hodí pro ty, kterým nestačí pouze psát zprávy a telefonovat a přejí si něco více, ale zároveň nechtějí za funkční výbavu platit zbytečně mnoho. Zní to všechno až příliš dobře? Uvidíme.
    Přestože konzervativnější vzhled mají již pouze některé firemní přístroje nebo telefony z nejnižší třídy, na Nokii 3120 naleznete několik drobností, které ji přece jenom odrážejí od pomyslného designérského dna. Ať už jde o chromovaný lem čtyř směrného tlačítka a přední kamery pro videohovory, vlnky na boku přístroje nebo na zadní straně zvýrazněný fotoaparát s přisvětlovací diodou. To vše dělá z Nokie 3120 na pohled alespoň trochu zajímavý kousek.
    Konstrukce telefonu je velmi pevná a nevydá při manipulaci ani hlásku. Vděčí za to zejména krytu baterie, který zakrývá prakticky celou zadní stranu telefonu. Dokonce vše nasvědčuje domněnce, že tento stav konstrukce nějaký ten rok určitě přetrvá.

Tělo přístroje je velmi matné a příjemné na dotyk. O to více se cení, že na něm nejsou prakticky vidět žádné otisky prstů.

Na velmi nízké úrovni se podařilo udržet rozměry přístroje (111 x 45 x 13,4 mm) a hlavně hmotnost, která se zastavila na hranici 85 gramů. Paměťová karta microSD se ukrývá pod baterií a bohužel není součástí základního balení. V něm naleznete kromě obvyklých součástí navíc pouze handsfree sadu.