Nokia 2760

spokojenost

• , zakoupeno v VK Servis

• Jednoduchost, pohodlné klávesy
    • pomalejší odezva

vynikající telefon pro ty, co potřebují hlavně jen volat a psát sms

• , zakoupeno v VK Servis

• jsem praktik a stačí mi jen že se z něho dovolám a napíšu sms
    • dobré je to že nepoškodím hlavní displej

nokie sami osobě jsou dobře ovladatelné a přehledné
    produk používám nejen já ale i má rodina již řadu let

Konstrukce
véčka
Operační systém
Nokia
80.43 g
Možnost paměťové karty
Odolné

850/1900 a EGSM 900/1800 MHz 87x44.8x20,7 mm,....81g LCD 65 tis barev, aktivní, rozměry displeje: 35x28 mm, roz. displeje:128x160 pix.VGA (4x zoom ), FM rádio, GPRS: Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps a EDGE: Class 10, 236.8 kbps , Spojení s PC: Bluetooth v 2.0 a USB, WAP: 2.0, Rychlé psaní SMS: ano/T9, Zprávy: SMS, MMS, Nokia Xpress Audio Messaging, IM (Instant mesaging): ano, Zabudovaná paměť: 11MB, Počet kontaktů v adresáři: 1 000, Programové vybavení: organizér s kalendářem, kalkulačka, převodník.

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• cena (9)
  • displej (5)
  • klávesnice (4)
  • ovládání (4)
  • design (3)
  • fotoaparát (3)

• ´perfektni telefon pro starsi lidi
      • Je to dost povedený telefonek. Dokáže vydržet až překvapivě hodně.

Právě tenhle telefonek mám už celých 7 let !! Celou dobu funguje splehlivě a bez jediné opravy. Používám denně, projel se mnou v nákl. autě kus evropy, několikrát mi spadl na zem (i na beton) - stále je spolehlivý. Za mne super.

• , zakoupeno v Aukro.cz

spokojenost

• Lehká ovladatelnost
      • Přehlednost
      • Bytelnost (vydrží opravdu hodně)
      • Nelze vložit paměťová karta
      • Tlačítka se mi asi po 2 letech ošoupaly
      • Malá paměť(max. 2 písničky a pár fotek)
      • Nízká kvalita fotek
      • Dlouhá doba focení (čeká se opravdu dost dlouho)
      • Nemožnost stáhnutí nových her (v telefonu už je známí "had", sudoku a jakýsi pavouk)

Telefon jsem dostala jako svůj vůbec první asi v 9 letech. Tehdy mi plně stačil. Pařila jsem "hadíka" vyfotila si rodinu a občas zavolala rodičům. Mám ho už 5 let a už mi nestačí. Volat musím častěji, smskuji, facebook, aplikace a to mi tento telefon neumožňuje dostatečně.
      Ale určitě je vhodný pro mladší děti, seniory nebo někoho kdo jednou za týden napíše SMS.

• vyborný mobil pro seniory,ja jsem jej koupil před tuším osmi lety za 1650Kč!!! a dnes je za šílenou cenu protože tak jednoduchý mobil s možností zvětšení písmen při psaní SMS a jednoduchém menu ve Vstilu senior nekoupí-to co je na trhu dnes je tragedie pro seniory s nesmyslnými SOS tlačítky jejichž funkci mnozí nechápou a spíš se jim nechtěně zapíná v kapse.
      • Tento mobil dodnes používá můj 70ti letý tchán s origo baterii a přes všechny mé nabídky jiných seniorských mobilů chce pouze tento

telefon je za tuto cenu nehorázně drahý,je tady obrovská mezera na trhu a tady je vidět zneužití tak jako se dnes prodávají Nokie 6310i

• Vzhled
      • Výdrž baterie
      • Bluetooth
      • Budík
      • Rádio
      • U fotoaparátu - samozpoušt´
      • K dostání ve více barvách...
      • Nemá místo pro pamět´ovku!!!
      • Špatná kvalita fotek i videí!!!
      • Malá pamět´- Max.: dvě písničky a pár fotek!!!
      • Jdou připojit jen nějaká sluchátka, ne všechny!!!
      • V balení není USB kábel ( jestli tam teda jde vůbec zapojit, myslím, že ne!!!)...

Ze začátku jsem byla nadšená, ale po čase mi to příjde jako hrozný mobil. Mám ho čtyři roky a opravdu mi to stačí. Nejvíc mě na tom štve, že nejde vložit pamět´ová karta. Určitě se hodí pro nenáročné lidi, kteří jenom volají, ale ti, kteří chtějí poslouchat písničky a fotit fotky, tak si myslím, že se to pro ně nehodí. Já bych si ho znovu nekoupila...

• displej
      • odolnost
      • jednoduchost
      • klávesnice
      • čitelnost
      • baterka
      • barvy na displeji
      • dva displeje
      • dobře chránění hlavní displej proti poškrábání
      • malý
      • lehký
      • Bluetooth
      • fotoaparát (dostačující pro základy!)
      • pomalejší odezva
      • nemá slot na paměťovou kartu
      • paměť
      • hlasitost
      • malý displej = špatný internet (čitelnost!)

Mám tento mobil asi od roku 2007 (myslím že v tom roce začal, ale nejsme si jistá). Na zavolání, poslání SMS/MMS, pár základních fotek, poslechnutí rádia .. stačí, ale dnešní nárokům, kdy každý chce co nejrychlejší, nejchytřejší mobil s kvalitním fotoaparátem a velkou pamětí, tomu nestačí.
      Byl to můj druhý zakoupený nový telefon a jsme s ním spokojena doteď! Časem bude určitě chtít vyměnit ale zatím jsme spokojená!
      Určitě bych doporučila lidem co nepotřebují nějaký chytrý mobil, stačí jim poslat SMS a zavolat.
      Koupě nelituji :)

• lehký
      • jednoduchý
      • docela dobře čitelný
      • příjemné ovládání
      • baterka
      • vjdou se max dvě písničky a paměťovka se nedá dát
      • starší....
      • troškičku poomalejší
      • fotoaparát

Tento mobil mám už déle a samozřejmě to není žádný trhák, ale dá se to! :)

• Dobré večko od nokie
      • Nemá slot pro micro SD
      • Horší foťák

Telefón spíš jenom pro ženy

• dva displeje
      • barevná provedení
      • barevný displej
      • malý a lehký
      • horší fotoaparát
      • nemá slot pro pam.karty
      • už je starý a vyprodaný
      • pomalost celého telefonu

je sice pěkný ale nic moc neumí ale doporučuji.