Nokia 2700 Classic

• Zatím vše O.K.
    • zatím nic

Jsem spokojen,...................

• , zakoupeno v Max-shop.cz

• splňuje mé NENÁROČNÉ požadavky na mobil

vyhovuje mým potřebám,
    již jsem jej používala,
    mám mobil jen na volání, SMS a focení,
    ostatní chtějí mobil už i s internetem atd. takže
    DOPORUČILA jen nenáročným

Diktafon
Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

Nokia 2700 classic black, branding T-Mobile Elegantní víceúčelový přístroj Prodejní argumenty - Bohatá výbava a jednoduché uživatelské rozhraní - 2 Mpx fotoaparát s digitálním zoomem - 2” displej s 262 tis. barvami - Hudební a video přehrávač, FM rádio - EDGE a Bluetooth - Podpora paměťových karet microSD Funkce a vlastnosti - Vestavěný internetový prohlížeč - 15 MB interní paměť s možností rozšíření až o 2 GB pomocí paměťové karty microSD (1 GB karta v balení) - Baterie Li-Ion 1020 mAh - Wap, Java, MMS - Podpora synchronizace kontaktů, kalendáře a poznámek s MS Outlookem - Obsah balení: telefon, baterie (1020 mAh), nabíječka, stereofonní headset, paměťová karta microSD 1 GB, návod - Barevné provedení: černá

• Měl jsem ho spoustu let a kdyby mi neupadl a neodešel reprák tak ho mam do dnes a cena??nevím proč je tak drahý.Před nějakýmy devíti lety jsem ho pořídil za dva tisíce.Za tu cenu bych ho dnes koupil

Pohodlný akorát do ruky a jednoduché ovládání

je perfektní

• Snadné ovládání, kvalitní fotografie,
    • Nehorázná cena, kterou za tento telefon požaduje Heureka,
    • špatná viditelnost displeje venku,

Velmi dobrý telefon pro telefonování i fotografování i pro starší uživatele. Škoda, že se již nevyrábí. Produkt bych doporučil.

• zkusil jsem paměťovku 8GB a šlape,jen trošku déle trvá než se načte
    • lehce do něho proniká prach a špatně se čistí,při vyjmutí sd si "nepamatuje" nastavení

dobrý mobil pro nenáročného uživatele

• Dobrý den
    • Já jsem s telefonem velmi spokojený a nemám s telefonem problém až na internetový prohlížeč ten mi nefunguje ale možný je v něčem jiném problém tak nevím

Dobrý den

• přehledný
    • lehce ovladatelný
    • výdrž baterie
    • nerozbitný
    • po 2 letech odešel reproduktor, ale i pak šlo volat s reprákem nahlas

opět-vynikající baterie, vydržela 5 let a i pak stačilo nabíjet za 2-3 dny
    téměř nerozbitný :)
    sice bez OS, ale pro volání a náhradní focení víc než stačí
    jestli někdo tohle koupí a stěžuje si na špatný internet, tak to svědčí spíš o jeho povaze, než o nedostatcích telefonu
    za tu cenu(v roce 2009 za 2400) jsem nic víc nečekal

• průměrný telefon, já jej nepoužívám, nic moc
    • skoro žádná výbava, jsem zvyklý na smartfony

slabší průměr, jednoduchý

• jednoduché ovládání
    • jednoduše je dobrý pro normálního uživatle
    • rozlišení fotáku nic moc ale je to mobil ne zrcadlovka :)

Nokie jsou dobré

• téměř nerozbitný
    • poměr cena/výkon
    • za tu cenu asi nic jen asi 2 Mpx fotoaparát

telefon mám už 5 let a ani jednou jsem nebyl v opravně (nejde rozbít)

• pro nenáročného uživatele ideální
    • přehledný
    • jednoduchý
    • malý a lehký
    • nízké rozlišení fotoaparátu

mám tento mobil již několik let, stál 2300Kč a jestli ho někdo chce teď prodávat dráž, tak je blázen