Nokia 1600

2005

• supr tel

supr tel.doporučuji nenaročnym

• Výborná kvalita zboží.
    • Spolehlivé a rychlé jednání.

Potitivní, mohu doporučit.

• , zakoupeno v Aukro.cz

• perfektní jednání s prodávajícím, telefon mi přišel hned jakmile byly doručeny peníze,jsem spokojená
    • žádné jsem neobjevila

Možnost paměťové karty
Odolné
Modelový rok
2005

Balení obsahuje: mobilní telefon baterie nabíjecí adaptér návod

Základní parametry

• Zpracování
    • Materiál
    • Jednoduchost
    • -

Super mobil. Používám už asi měsíc a maximální spokojenost. Doporučuji i TEĎ Pro nenáročné uživatele. Celkově dostačuje na vše

• Výdrž baterie. Dá se s ním telefonovat. Ze všech zemí kde je signál se s ním dá telefonovat. Po devíti letech se s ním dá stále telefonovat. Když Vám 2367krát spadne tak se s ním dá taky pořád telefonovat. Koupě září 2006 a stále původní baterie.
    • Myslím že si ze mě NOKIA udělala srandu a potají mi ho po roce vždy vymění za nový, Ale to si jenom myslím.

Kdo nepotřebuje v autobuse, v čekárně, v práci, u rodinné večeře, na prvním rande, v divadle, ve vesmíru atd. brouzdat na internetu, tak ideální TELEFON na TELEFONOVÁNÍ. Bohužel už asi není v prodeji.

• kvalitní zpracování
    • značka nokia
    • Po čase přestává svítit klávesnice
    • jinak nic

Tento telefon jsem dostal před dvěma lety a používal jsem ho než jsem si koupil smartphone. Po roce jsem ho začal opět používat, z důvodu, že se mi smartphone sony xperia tipo rozbil. Minulý měsíc jsem si koupil nokii 220 a sem s ní spokojen. Nokii 1600 používám jako můj druhý telefon, jako náhradu za rozbitou 3310 :).

• jedu katu
    • rastafa kalafa

jedu katu

• výborný mobil který výdrží snad všechno
    • nemá žádne proti

prostě si ho kupte ale ne tady

• perfektní tvar; přístup k informacím je skvělý bez komplikovaného klikání a překlikávání, hlasitý reproduktor, čitelnost, velikost co neobtěžuje. Baterie co vydrží ...
    • není tam foťák, ale donutila mně to napsat manželka, Mně to vůbec nevadí !! :-(

Perfekt

• je to bezva mobil uplne bezva !

tento mobil se mi libi proto ze nepotrebuju jen hrat a hrat proste me s nim bavi volat ale neprovolat,tak skusenosti mam velky uz jsem ho pouzival 2 roky a furt drzi,pouziva se ale dobre a psani smsek je na perfekni urovni,a ano velmi ho doporucuji zejmena tem kdo maji radi satre nokie,protoze jsou velmi kvalitni (vode odolne), a pri pristim nakupu si budu davat pozor na to.abych sem nekoupil nahrasku teho mobilka

• Malý
    • Klávesnička
    • Nešly instalovat hry, aplikace
    • Neměl FM rádio
    • Neměl MP3 přehrávač

Byl to můj první mobil, používal jsem ho 5 let a ještě by držel mnohem dýl, ale moje požadavky se změnily, takže jsem si pořídil jiný. Byl opravdu skvělý!

• Můj první mobil,žádné výhrady jsem neměl ;)

Můj první mobil,žádné výhrady jsem neměl ;) Takže jsem rád že jsem si zase na nej vzpoměl ;)))