NAVON Mizu BT60

Možnost paměťové karty

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

Vážení prodejci,
    prosím o sdělení, kde je tlačítko "uvolnit" , protože při telefonování mi trvá 5 minut než otevřu zamčenou klávesnici a pomačkán všechna tlačítka + k tomu *. V návodu jinak velmi pěkného a vybaveného telefonu jsem nenašla které tlačítko znamená uvolnit, a tak mám problém s rychlejším telefonováním. Prosím o návod zda a co rychle nebo pomalu zmačknout.
    Další dotaz - nikde není jak tento zámek klávesnice zruším - nebo jak si telefon zamknu sama. Dále mi není jasné, proč mi displej stále svíti při zrušení podsvícení - až se vybije. Je mi 70 a nemohu vše vyzkoumat, kam případně v Praze mohu dojet, aby mi to nastavili jak potřebuji. Děkuji za ochotu.

Tel.BT 60

• V telefonu vše co potřebuji za velmi dobrou cenu

Obyčejný telefon se vším,co průměrný člověk potřebuje v telefonu

• Dual sim.

Malý lehký klasický telefon,na dvě sim,a pam kartu.

Možnost paměťové karty

Navon Mizu BT60 Dual SIM

Design

Telefon Navon Mizu BT60 má klasickou konstrukci s tlačítkovou klávesnicí a displejem 1.8" s rozlišením QQVGA 176x120. Příjemně padne do ruky. Menu je přehledné, ovládání intuitivní. Provedení telefonu je v černé barvě.

Dual SIM

Navon Mizu BT60 Vám umožňuje být dostupný na dvou telefonních číslech zároveň. Není třeba používat dva telefony nebo karty zdlouhavě vyměňovat.

Součástí telefonu je fotoaparát s 0,6Mpix rozlišením, paměť lze rozšířit kartou microSD až do velikosti 32GB.

Funkce

FM rádio, přehrávač MP3, svítilna, kalkulačka, budík, hry, SIM Toolkit.

Technické parametry:

Hmotnost 115 g

Barevné provedení

Černá

Obsah balení: telefon Navon BT60 nabíječkanávod

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

Vážení prodejci,

Tel.BT 60

• V telefonu vše co potřebuji za velmi dobrou cenu

Obyčejný telefon se vším,co průměrný člověk potřebuje v telefonu

• Dual sim.

Malý lehký klasický telefon,na dvě sim,a pam kartu.