myPhone S-LINE

• , zakoupeno v tutty.cz

• dobry rychly android

velky display pritom pomerne lehky rychly mobil

• , zakoupeno v Expert.cz

• Za cenu 3500 je to to nejlepší co se dá sehnat, fotoaparát perfekt, svižný. Perfektní postavení tlačítek pro uzamknout a hlasitost(jsou vpravo nahoře kde je můžete v pohodě ovládat palcem)
    • Samovolné zapínání hudby při připojení sluchátek a to i když už hudbu poslouchám na YouTube. Snažil jsem se to někde najít a vypnou - bezvýsledně.
    • +/- jednou za měsíc mi mobil zamrzne ( vyndat baterku a zase z5)

Na internetu najdete spoustu recenzi kde kritizují malou výdrž baterky.
    Jistě má jen 1600mA ne jako sams. SIII který má 2400mA ale je taky o 1000kc dražší. Mobil vydrží při regulérním používání (hry, hudba, internet) den. Pokud ho každý večer napichnete na nabíječku není problem.

• , zakoupeno v ALFA.cz

• pěkný telefon
    • dobré parametry

Nemohu hodnotit - koupil jsem ho a daroval.
    Zatím žádné špatné zprávy.

Operační systém
GPS modul
GPRS
FM rádio

Mobilní telefon myPhone S-line Black

Už nehledejte žádné kompromisy! Chytrý telefon značky MyPhone s operačním systémem Android 4.2 vyniká svým moderním designem, kvalitními materiály, podporou 2 SIM karet ale také atraktivní cenou. Na první pohled zaujme velmi tenkým tělem a nádherným 4,7" IPS displejem, jehož barevné podání je na vysoké úrovni. Srdcem telefonu je nový, rychlý, úsporný čtyřjádrový procesor, který se při práci jen tak nezadýchá. Výsledkem použití energeticky úsporných komponent spolu s optimalizovaným, téměř čistým operačním systémem a velkou baterií je extrémně dlouhá výdrž telefonu.

Špičkový hardware

Bezproblémová obsluha dvou SIM karet podporovaná operačním systémem Android 4.2. Ideální pro uživatele, kteří mají soukromý a firemní telefon.

Superrychlý download i upload v moderní 3G síti - kdekoliv a kdykoliv máte k dispozici ten nejrychlejší přenos dat.

Moderní čtyřjádrový procesor taktovaný na frekvenci 1,2 GHz. Nejnovější a nejlepší procesor pro mobilní telefony na trhu z hlediska spotřeby energie.

Výborný zvuk zesilovače značky YAMAHA ve spojení s Bluetooth 4.0 s A2DP a EDR zajišťuje dokonalé poslech hudby pomocí bluetooth sady.

Fotoaparát

Jedno z nejlepších řešení na trhu s optikou pro mobilní telefony. Lepší než fotoaparát v iPhone 4S.

Dynamické HDR dokáže vykreslit krásné snímky v protisvětle nebo za šera a rozpoznávání tváře a úsměvu usnadní zaostřování.

Nechybí podpora nahrávání 1080p videí, u kterých máte dokonce možnost manuálního ostření.

Dokonalý displej

Senzační IPS displej vyniká věrnou reprodukci barev a ochrannou vrstvou proti poškrábání. Formát displeje s úhlopříčkou 4,7" je ideální pro snadnou obsluhu a zároveň neobtěžuje neprakticky velkým rozměrem těla přístroje.

Oblíbený operační systém

Telefon není zahlcen předinstalovanými aplikacemi. Vybráno bylo pouze pár praktických a zajímavých aplikací. Každý uživatel se může sám rozhodnout, jaké aplikace si nainstaluje z obchodu Play.

Parametry a specifikace:

Použití  Chytrý telefon – Smartphone

Konstrukce  Dotykový displej

Provedení  Displej odolný vůči poškrábání

Platforma  Google Android

Verze operačního systému  Android 4.2 (Jelly Bean)

Úhlopříčka displeje  4,7"

Frekvence procesoru  1 200 MHz (1,2 GHz)

Počet jader procesoru  4×

Barva  Černá

Velikost úložiště  4 GB (4 096 MB)

Funkce  Dual SIM

Rozlišení snímače  8 Mpx

Displej

Úhlopříčka displeje  4,7"

Rozlišení v pixelech  720×1280

Typ displeje  IPS

Hardware

Frekvence procesoru  1 200 MHz (1,2 GHz)

Počet jader procesoru  4×

Operační paměť  1 024 MB (1 GB)

Barva

Barva  Černá

Paměť

Velikost úložiště  4 GB (4 096 MB)

Slot pro paměťovou kartu  Micro SDHC

Maximální velikost paměťové karty  32 GB

Funkce

Funkce  Wi-Fi, 3G, BlueTooth, GPS, Dual SIM, FM Rádio, Přední kamera, Kalendář/Budík, Dotykový displej, Hudební přehrávač

Senzory  Pohybový senzor, Světelný senzor, Senzor přiblížení

Typ SIM karty  Micro SIM

Konektory  Jack (3,5mm), USB micro

Rozměry

Šířka  68,8 mm (6,88 cm)

Výška  138,4 mm (13,84 cm)

Hloubka  8,3 mm (0,83 cm)

Hmotnost přesně  140 g

Obsah balení/Příslušenství

Obsah balení  Nabíječka, USB kabel, Ochranná fólie displeje, Zadní plastový ochranný kryt

• Byla jsem s ním max.spokojena dokud mi telefon nepřestal nabíjet.
    • Při reklamaci po roce používání jsem musela zaplatit 1200,_ a to jsem musela posílat na podruhé a doprošovat se.Dobijeci konektor mají přidělaný k základové desce a to pěkně vachrlatě a pokud se konektor vytrhne tak to je závada neopravitelná a skoro 5tisic.vyhozenych z okna.po opravě se mi konektor urvala do půl roku znova takže teď můžu tel.hodit rovnou z okna.Uz nikdy více bych ho nekoupila s tím přístupem výrobců.

Už nikdy vice

• rychlost a výkonost
    • oprava LCD drahá a skoro nikde to nedělají

LCD jsem si opravil sám a sehnal jsem ho na eBay za 930.- . Do 3 týdnu jsem ho měl doma a pak za hodinu již běhal. LCD seženete na - http://www.ebay.com/itm/Repair-for-Myphone-S-line-LCD-Display-Assembly-Touch-Screen-Digitizer-Assembly-/261999523305?hash=item3d006375e9:g:lskAAOSwu4BVyF~b
    - Jinak sklo na LCD je lepené tak pozor na to !

• výkon
    • poměrně slušné foto
    • klasická výdrž jeden den
    • super displej
    • 4jádro, nic se neseká, vše plynulé
    • odolnost proti nárazu prakticky žádná

jednoznačně skvělý poměr cena / výkon na trhu, bohužel mi telefon spadl na displej - nejen prasklý displej, ale také nefunkční LCD (nevyplatí se opravovat), ale koupím si ho znovu...(nepomohlo ani silikonové pouzdro)

• , zakoupeno v tutty.cz

• dobry rychly android

velky display pritom pomerne lehky rychly mobil

• lehký, dobrý do ruky
    • 16 GB paměť
    • foťák 8 MB - vynikající fotky
    • 2 SIM
    • zadní kryt a přední folie v balení
    • dobrý do ruky i kapsy
    • nabíjecí konektor nahoře - špatně se při nabíjení telefonuje
    • stránky lze přidávat jen na pravou stranu

Lehký, kvalitní, v porovnácí cena x výkon vynikající telefon. Sháněl jsem do 4 tis., obrazovka pod 5", na 2 SIM s velkou pamětí a dobrým foťákem. Vynikající volba, ani jednou se mi nesekl (8 měsíců), občas ho sám vypnu. Výdrž baterie běžná dle baterie. Opravdu všem vřele doporučuji.

• , zakoupeno v Expert.cz

• +/- jednou za měsíc mi mobil zamrzne ( vyndat baterku a zase z5)

Na internetu najdete spoustu recenzi kde kritizují malou výdrž baterky.

• , zakoupeno v ALFA.cz

• pěkný telefon
    • dobré parametry

Nemohu hodnotit - koupil jsem ho a daroval.
    Zatím žádné špatné zprávy.

• Jednoduchý, chytrý, hodně funkcí....
    • nabíjení....

dual - na dvě karty- super
    přehledný, za tu cenu nad očekávání...

• , zakoupeno v OKAY.cz

za danou cenu výborný telefon

• Podsvícená tlačítka pod displayem
    • Display (barvy, pozorovací úhly)
    • DualSIM
    • NEJDE NABÍJET !!! Výrobní vada - dohledejte si na netu
    • Samovolné restarty
    • GPS není moc přesná

Zprvu jsem byl s telefonem velmi spokojen, ale až do doby, kdy jsem začal pozorovat problémy během nabíjení. Nyní musím vždy laborovat, jak nabíjecí kabel správně zasunout a popř. podložit, aby se konektory dotýkaly a mobil se aspoň trochu nabil, no hrůza. Po přečtení různých webů, jsem došel k závěru, že telefon nemá cenu reklamovat, protože reklamace bude zamítnuta, anebo si opravu zaplatit, s tím, že se vada opětovně za čas projeví.
    Z tohoto důvodu telefon NEDOPORUČUJI !!!.