myPhone Hammer 3

myPhone Hammer
Modelový rok
2017

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Mobilní telefon používám jenom málo a proto mně vyhovuje tento typ telefonu. Není tenký, nemusím hledět na data, je nárazuvzdorný a vodotěsný. To mi k životu s mobilem stačí.
  • , zakoupeno v Electro World

Produktová řada
myPhone Hammer
Modelový rok
2017

Mobilní telefon určený pro vyznavače sportu a aktivního životního stylu. Nabízí barevný displej o úhlopříčce 2,4" a rozlišení 320 x 240 obrazových bodů. Jeho hlavní předností je zvýšená odolnost dle certifikace IP68, takže není nutno se obávat ani nechtěných pádů z výšky až 1,5 m. Telefon dokáže pracovat se dvěma SIM kartami najednou díky podpoře Dual SIM.

4zákazníci nedoporučují produkt

Byl to dárek a spokojenost byla

• , zakoupeno v MALL.CZ

Jde to.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Telefon mi nečetl kontakty, ikdyž jsem je uložil ve formátu +420.., nepomohlo ani ikdyž jsem kontakty zkopíroval a uložil do telefonu, stejně se mi na displeji zobrazovalo pouze číslo ve formátu 606... (bez předvolby, bez uloženého jména), takže jsem telefon vrátil a více nezkoušel.

• Velmi primitivní mobil, ve kterém najdete akorát tak budík a kalkulačku; jinak postrádá jakékoli další užitečné funkce, které byly standardem už před nějakými 10 lety.

Je neuvěřitelné, jací imbecilové se dnes živí výrobou tlačítkových mobilů. To tam hernajs nemůžete dát aspoň poznámky?!

• , zakoupeno v Mobil Pohotovost

• cena/použitelnost
  • , zakoupeno v Smarty.cz

Vhodný pro otce, 87 let

• , zakoupeno v 1M.cz první mobilní

Pro naši mladou babičku naprosto výborný. Jinak jednoduchý betelný přístroj, může ho po nás i házet a vydrží.

• Výdrž baterie, velikost, hmotnost
    • Nemožnost jakékoli personalizace

Pokud jste ze staré školy jako já a chcete telefon, kterému nedojde baterie po "půlhodině" používání baterie, určitě vsaďte na tento model. Mám neomezený tarif, provolám několik hodin týdně a nabíjím jednou do týdne, což považuji za zásadní plus oproti chytrým nesmyslům u kterých aby člověk ( pokud se z nich odváží často volat ) tahal tři, čtyři náhradní baterie či power-banky :-D
    Oddělená tlačítka jsou super - pohodlně vše ovládáte i v rukavicích. Kvalitní zpracování, navíc telefonu nevadí nějaký ten pád, déšť apod.
    Prostě telefon především asi pro chlapy, co nechtějí denně nabíjet a při práci i po ní se trochu umažou či zpotí.
    Velký displej na který je bezvadně vidět, kalendář, budík, kalkulačka a další potěší. Vyzdvihnout je rovněž potřeba krycí folii displeje od výrobce ( na ni pozor je na ní ještě jedna folie s piktogramy - tu sundávejte opatrně, pod ní je další a nikde na to není upozornění ) a taky peckovou svítilnu, ta má svoje speciální tlačítko na boku a funguje i při zamčené klávesnici....to je velké PLUS!!! Tlačítko je navíc tak akorát vystouplé, takže jej i v úplné tmě snadno najdete a zmačknete.. Měl jsem jeho předchůdce číslo 2 oproti němu je škoda, že nepřiřadíte vyzvánění ke každému zvlášť,...tady nechápu krok zpět...pouze jedno vyzvánění pro všechny...to je jediná výtka a za ni strhávám 10% .