myPhone FUN 2

FM rádio

• , zakoupeno v Expert.cz

• Po roce přestal fungovat
  • , zakoupeno v OKAY.cz

Mobilni telefon jsem si poridila a jsem s nim velmi spokojena.Vse je jednoduche jak nastaveni telefonu tak i menu.Displej je dostatecne velky,rada si poustim ruzna videa strasne skvele se na ne kouka.Urcite bych mobilni telefon doporucila a i dalsim lidem.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Sem sním spokojena,až na baterku.
    • Malo vydrži baterka

Spokojená ale mohla by vydržet díl baterie.

Operační systém
Dual SIM
GPS modul
FM rádio

myPhone FUN 2

Rychlý dvoujádrový smartphone pro každého! Nabízí skvělý výkon, výbornou výbavu a překvapivě nízkou cenu. Nezpochybnitelnou výhodou je funkce Dual SIM, díky které je možné mít v telefonu aktivní 2 SIM karty současně. To oceníte zejména při cestách do zahraničí, kde můžete pořídit lokální SIM kartu a mít např. levný přístup k internetu. Nebo můžete ve vlastním telefonu provozovat soukromou a firemní SIM kartu. Odlišení SIM karet je praktické, snadné a intuitivní. Uživatel má na výběr, kterou SIM kartu chce využít k volání nebo odeslání SMS.

Telefonu dominuje kvalitní 4,5 palcový displej s vysokým kontrastem a širokým pozorovacím úhlem.

Silné srdce multimediální výbavy, to je nový úsporný dvoujádrový procesor. Výsledkem použití energeticky úsporných komponent spolu s optimalizovaným, téměř čistým operačním systémem Android je dlouhá výdrž telefonu.

Telefon je vybaven moderními bezdrátovými technologiemi jako je Bluetooth, Wi-Fi a 3G. Rychlá konektivita je dnes důležitá. 3G modem uvnitř tohoto telefonu dosahuje rychlosti až 21,4Mbps. Telefon tedy nezklame ani na cestách.

Telefon je vybaven všemi multimediálními funkcemi včetně FM rádia. V balení najdete 4 GB paměťovou kartu.

Telefon není zahlcen předinstalovanými aplikacemi. Vybrali jsme pouze pár praktických a zajímavých jako je např. Waze, která vám pomůže na cestách. Jde totiž o GPS navigaci s aktuálními hlášeními o dopravě. Každý uživatel se může sám rozhodnout, jaké aplikace si nainstaluje z obchodu Play. 5 Mpix kamerou Samsung můžete nahrávat videa v HD rozlišení (720p). Přední VGA kameru můžete využít pro video hovory.

• Displej (úhlopříčka): FWVGA TFT kapacitní (4,5)
  • Rozlišení displeje: 854 x 480 px, 240dpi
  • Wi-Fi: 802.11 b/g/n
  • Bluetooth: 4.0 s A2DP a EDR
  • FM rádio: ano
  • GPS: A-GPS
  • Dual SIM: ano - 2x miniSIM (2ff)
  • Senzory: polohový
  • Kamera: 5 Mpix s automatickým zaostřováním(zadní)
  • VGA (přední)
  • Nahrávání videa: HD rozlišení 720p@30fps
  • Baterie: 1.750 mAh Li-Ion
  • Pohotovostní doba: až 300 hodin (v závislosti na síti)
  • Doba hovoru: až 8 hodin (v závislosti na síti)
  • Doba nabíjení: max. 4 hodiny

• velikost
    • výdrž baterky
    • foťák
    • android

mobil se seká a rychle vybíjí. a foťák má špatnou kvalitu.
    dostala jsem ho a na a první dojem, byl dobrý ale po zapnutí mě velice zklamal.

• Ca tu cenu co chtit
    • Ale uz ho nikdy nechci po 5 mesicich prestal fungovat reprak

nedoporucuju

• Displej
    • Seká se
    • Sám se restartuje
    • Někdy se sekne že pomůže jedině restart

Tento telefon bych nedoporučil. Je lepší si koupit drahší nebo tedka i výkonější a levnější telefony.

• Fotoaparát
    • Seká se
    • Padají aplikace

Telefon mám už rok a půl. Minulý se mi rozbil, tak jsem si na rychlo koupila tento, bohužel s ním nejsem moc spokojená.
    Pokud chcete něco na telefonování, psaní sms a občasné projetí internetu, za tu cenu asi není tak špatný.
    Každopádně po delší době co ho mám je telefon skoro nefunkční. Neuvěřitelně se seká a padají aplikace.Kvalita fotek také není moc dobrá, o předním foťáku radši nemluvím.
    Zkrátka, pokud chcete telefon, co hezky fotí a neseká se při aktivním používání, radši si připlaťte a pořiďte jiný :)

• seká se,sám se vypíná

mám ho asi rok a půl a sám od sebe se vypíná,pak nejde zapnout a když se to povede za chvilku se vypne,zkoušela jsem i tovární nastavení a ani to nepomohlo,nemám v něm ani žádné hry tak nevím

• -Velikost displeje
    • - Tvar
    • - Cena
    • - slabý fotoaparát
    • - malá paměť
    • - neustále se seká, nepomáhá ani tovární nastavení.

Telefon nevydržel v "přijatelném" stavu ani půl roku. Začala se neskutečně rychle vybíjet baterie (momentálně mám prakticky pevnou linku, pokud jej nenabíjím celé odpoledne, musím alespoň dvakrát denně. I s dostatečně velkou SD kartou a volnou vnitřní pamětí mi neustále hlásí, že nemůžu nic nainstalovat ani aktualizovat, protože "není místo".
    Jakmile zapnu víc, než jednu aplikaci, neustále se seká, přepínání mezi nimi je pomalé, nemluvě o webovém prohlížeči, to se opravdu nedá.
    Fotoaparát slabší, při umělém světle téměř nepoužitelný, natož večer. Špatně ostří.
    Momentálně jej mám asi rok a půl, platila jsem za něj 2 700 a to je jediná věc, proč jsem ochotná přimhouřit oko.
    Doporučila bych ho jedině jako "první chytý telefon" třeba pro dítě, tam není většinou potřeba ničeho extra.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Sem sním spokojena,až na baterku.
    • Malo vydrži baterka

Spokojená ale mohla by vydržet díl baterie.

• Dostupná cena
    • Vyhovující vybavení