myPhone 8855

• přehledné a jednoduché ovládání
    • TV tuner
    • 2x SIM
    • zasloužil by si kvalitnější displej

pokud se na cestách neobejdete bez TV, tak zcela s přehledem postačí.Navíc má sloty na 2 SIM, čímž odpadá nutnost použití více přístrojů kvůli soukromému a pracovnímu číslu

• 2 sim
    • TV digi sekání - reklamovala jsem a neuznáno?

na fotoaparát, který opravdu potřebuji a u tohoto telefonu byl moc špatný

EDGE
Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

Cenově dostupný Dual SIM telefon umožňující současně používat dvě aktivní SIM karty (současně můžete telefonovat a přijímat hovory a posílat zprávy z obou SIM - výhodné např. v případě, že máte služební a soukromé číslo) vybavený velkým dotykovým displejem a vestavěným televizním přijímačem digitálního DVB-T vysílání (podpora EPG, vestavěná anténa, nahrávání). Další výbavě je tvořena dvěma fotoaparáty (možnost využít jako webkameru), hudebním přehrávačem, záznamníkem, FM rádiem, pohybovým senzorem nebo např. internetovým prohlížečem Opera Mini a programem Snaptu pro připojení k sociálním sítím. Běžnou součástí výbavy není v této třídě ani Wi-Fi. Telefon napájí akumulátor s vysokou kapacitou 1800 mAh! Zaujme také bohatá sada dodávaného příslušenství.

Hlavní funkce:

• Podpora dvou SIM karet najednou, příjem a volání z obou SIM
  • Příjem SMS nebo MMS na obě SIM, možnost odesílání SMS nebo MMS z libovolné SIM
  • Kovové provedení, LCD dotykový displej 3,0"
  • DVB-T - mobilní digitální TV včetně EPG, Analogová TV, Nahrávání TV pořadů
  • FM rádio a digitální rádio s možností nahrávání
  • Pohybový senzor - umožňuje např. přepínání mezi písničkami, TV stanicemi, obrázky na pozadí nebo vypnutí vyzvánění
  • Bezdrátové připojení Wi-Fi / WLAN (802.11 b/g)
  • Bezdrátová technologie Bluetooth 2.0 (včetně profilu A2DP pro bezdrátové stereo)
  • Slot pro paměťovou kartu microSD, max. 8GB
  • Přední a zadní fotoaparát (oba 1,3Mpix; 4x digitální zoom)
  • Podpora Java; předinstalované programy Opera mini 5.1 CZ a Snaptu (Facebook, Twitter, Picasa, AccuWeather a další)
  • Paměť telefonu až pro 800 kontaktů, Videorekordér, Videopřehrávač
  • Přehrávač hudby, Záznamník zvuku
  • Funkce záznamníku - stejná jako u pevného telefonu se záznamníkem
  • Nastavení až 5 budíků, GPRS modem, Funkce webové kamery
  • Možnost nabíjení přes USB

• umi všechno co napadne

ze se mi libi je to moc hezky telefon

• přehledné a jednoduché ovládání
    • TV tuner
    • 2x SIM
    • zasloužil by si kvalitnější displej

• Vzhled.
    • Špatný signál,vypadává při hovoru.Baterie málo vydrží.Není vidět displej na sluníčku.

Nedoporučuji na dobré volání,jenom na SMS dobrý.

• ma DVB-T, fuguje ovsem JEN pri dobrem pokryti
    • WIFI
    • na to ze nema operacni system, ma hodne funkci
    • 2 simkarty
    • radio
    • 2 fotaky, i kdyz nekvalitni
    • cena, i kdyz... za funkcni telefon spicova, za nefunkcni vysoka
    • velmi spatny prijem operatora (nokie doplna, tento sotva jeden puntik)
    • s tim souvisejici neschopnost telefonovat, vypadky spojeni - GRRRRR!
    • pri funkcni vlozene simkarte tuto nepozna a furt pise "vlozte simkartu", ovsem telefonovat lze - viz bod jedna
    • mala vydrz baterky
    • spatna reakce displeje
    • mizerna kvalita stylusu a anteny
    • Zadni kryt je z mekkeho plastu a pri castem otevirani telefonu se velmi rychle opotrebuji "packy", nebo kolejnicky a kryt prestane drzet (telo je kovove, cimz je opotrebeni plastoveho krytu naprogramovano)
    • Casto se seka - napr pri pouzivani TV. Pak je nutno vyhodit baterku

Chtel jsem ne prilis drahy telefon s wifi a dvb-t, jako autobusak na konecnych pro zabavu. Koupil jsem tento. Ponechme stranou vzhled, ja potrebuju funkce, ne si telefon prohlizet. Jako absolutne nevyhovujici bych videl velmi, ale skutecne velmi slaby prijem telefonniho signalu, coz, v podstate, znemoznuje telefonovani. Pokud se vubec podari navazat spojeni, nejste bud slyset, pripadne se hovor po case prerusi. Evokuje to vzpominky na zacatek mobilu u nas, kdy pokryti signalem bylo jen ve mestech a u dalnice.. To snad ale ne!! Stejny problem mely prvni Iphony. Ty taky nemely dobry prijem a Apple k nim musel dodavat specialni futral. Pak se prijem zlepsil. Zda se, ze kovove telo telefonu kvalitne signal odstini. Dalsi chyba - pro mne nelogicka - je, ze i kdyz VSE vypnu - wifi, bluetooth, snizim jas displaye na minimum a telefon normalne pouzivam, baterka vydrzi jeden den.. Musim tedy kazdy den nabijet. Pro srovnani - prastara Nokie 1210 s puvodni baterkou mi pri vyuziti stejnych funkci - budik, telefon, sms - vydrzi klidne i 10 dni. Mel jsem telefon v aute, vypnuty, asi 9 - 10 mesicu. Po zapnuti mela baterka jeste asi 50% energie!!! Zazrak. Takze jen pri zapnutym telefonu je spotreba enormni. Po vlozeni simkarty, ted, po tech 10 mesicich, ji telefon nedokaze najit, i kdyz s ni lze telefonovat, spatne - viz pasaz o signalu. Zkousel jsem oba porty - pro sim1 i sim2, ani jednou mi telefon simm neuznal, cimz se mi neobjevi ikony na desktopu, lze ale pres nastaveni pouzit nejnutnejsi funkce. Nechapu. Casto dochazi k zaseknuti - nevim ceho, protoze system typu Android to nema. Nicmene se mi casto stane, ze treba TV se sekne a ja musim telefon vypnout vyjmutim baterky. Tim trpi zadni kryt jehoz plastove kolejnicky se v tech kovovych enorme opotrebovavaji.
    V ZADNEM PRIPADE NEKUPUJTE !!!

• 2 sim
    • TV digi sekání - reklamovala jsem a neuznáno?

na fotoaparát, který opravdu potřebuji a u tohoto telefonu byl moc špatný

průměr

• DualSIM, efektní vzhled
    • Při telefonování není volaného téměř slyšet (i když je sluchátko naplno).
    • Špatná Wifi (často se odpojuje).
    • Nekompatibilní bluetooth (rozumí si většinou jen se zařízeními "made in china", s mnoha zařízeními ho prostě nespárujete).
    • Velmi mizerné audio (telefonní středy, bez basů, o sluchátkách ani nemluvím, ale i s "Portami" to byla fakt bída).
    • Velmi mizerné fotoaparáty (oba).
    • Necitlivý displej, na sluníčku nesnadno čitelný.
    • Špatný příjem DVBT i analog. rádia, java (aplikace většinou nefungují).
    • Psaní sms bez stylusu nemožné
    • Výdrž baterie menší než u nadupaných smartphonů (což toto rozhodně není).
    • Nekvalitní příslušenství (kabel redukce na 3,5 jack se vylomil po 10 min. chůze s mobilem v kapse).
    • Podivná připojitelnost k PC (Přes USB kabel i přes Bluetooth to může být oříšek).
    • Nesympatické parazitování na invenci fy Apple.

Nedoporučuji nikomu. Spíše atrapa než mobil.

• , zakoupeno v abcvelkoobchod.cz

Spokojenost. Rozumná kvalita za rozumnou cenu

• wifi (která je sice špatná, ale je)
    • vzhled
    • poměr cena/výkon (ano, telefon je levný, ale telefon vám vydrží tak půl toku)
    • špatně ovladatelný displej
    • obrazovka se lehce poškrábe
    • rozbilo se mi tlačítko na zapínání a zamykání telefonu
    • rozbily se mi sluchátka dokonce i nabíječka
    • velice malá vydrž baterie
    • špatná kvalita fotek
    • televize, která tam má fungovat mi nikdy nefungovala
    • podotýkám, že jsem se nechovala k telefonu špatně, nosila jsem ho v pouzdře a nijak s ním nebouchala

Mobil bych si už nikdy nekoupila. Po půl roce se mi rozbily slucháka a nabíječka. Po roce se mi zničilo tlačitko na odemykání a zapínání. Mobil nevypadá pěkně ani po vzhledové stránce. Pokud chcete mobil na půl roku, který vás bude rozčilovat každou minutu, je to telefon přeně pro vás.

• ze vzdálenosti 20 metrů nevypadá špatně
    • poruchovost- usb kabelu, stylusu-antény a telefonu celkově
    • naprosto nekvalitní dotykový displej který po stranách prakticky nefunguje a ať kalibrujete jak chcete pořád to je strašně necitlivé, napsat sms je tedy nadlidský úkon (k tomu přispívají i titěrné ikonky písmen které nelze zvětšit ani v tu chvíli displej otočit), na java hry zapomeňte dohánělo by Vás k šílenství i ovládání milionáře
    • polovina slibovaných funkcí nefunguje
    • při hovoru Vás druhá strana prakticky neslyší i když řvete jak siréna, naopak když neslyšíte Vy tak poslech přes reproduktor je taky prakticky nemožný, přehluší ho i jarní větřích s rychlostí 1 m/s
    • najít v telefonním seznamu adresáta kterému chcete poslat sms je úkol hodný naprosto klidného šaolinského mnicha a ne obvyklého smrtelníka
    • otočit displej je s klidnou hlavou prakticky nemožné
    • díky mnohým lepeným částím se Vám bude telefon brzy rozpadat např. krytky reproduktorů jsou schopné nevydržet ani týden, po nějaké době používání si tedy za 2 500 kč pořídíte takové puzzle které můžete po nocích skládat
    • výdrž baterie pokud telefon používáte a neleží Vám je na stole je šíleně krátká
    • jedna z mnoha známých chyb- při zapnutí fm rádia se telefon výrazně přehřívá a díky chabé baterii vydrží hrát tak 15 minut

Jedinné štěstí že jsem telefon dostal zdarma od rodinného příslušníka který s ním nevydržel ani 2 dny, já mám taky co dělat, za 2 000 radši kupte sobě nebo partnerovi nějaký pěkný dárek a za 500 si v bazaru kupte starou Nokii, protože ta alespoň dokáže bez problému plnit základní funkce telefonu. Za tu cenu se od něj nedá moc čekat, ale co je moc to je moc. Wi-fi jsem radši ani nezkoušel, protože k čemu by mi byl přístup k netu, když se telefon nedá prakticky ani ovládat. Zakoupení tohoto telefonu důrazně nedoporučuji pokud nechcete přijít o nervy, já osobně bych ho ocenil tak na 300 kč víc rozhodně ne.