Motorola Fire XT311

FM rádio
Kalkulačka

jadnoduchost a spolehlivost

• , zakoupeno v KIM Group s.r.o.

• velmi nízká cena (jedná se o starší model)
    • tlačítkový telefon (QWERTY klávesnice) a zároveň dotykový displej a podpora 3G, což byly mé požadované parametry a jiný takový přístroj jsem na trhu nenašla
    • lehký do ruky, malý, slušná výdrž baterie
    • oproti předchozí tlačítkové starší Nokii podle mého názoru nedomyšlené a chaotické ovládání (chybí jednoduchý kalendář - k dispozici pouze kalendář propojený s Googlem, upozornění na zmeškané hovory nebo došlé sms jsou titěrné a snadno přehlédnutelné, nemožnost nastavit si různé kombinace zapnutí/vypnutí vibrací a melodií pro příchozí volání, upozornění na sms, budík...)
    • slabší paměť a výkon telefonu zřejmě nestačí pro smysluplné používání mnoha androidových aplikací, ale kvůli tomu jsem telefon nekupovala - šlo mi hlavně o jednoduchý tlačítkový přístroj pouze na volání/sms, takže OK

Cena velice dobrá, ale kdo čeká od mobilu více (používání aplikací), měl by se asi poohlédnout po něčem jiném. Pro mě bylo důležité najít telefon tlačítkový, který má zároveň podporu 3G (cestování do zahraničí) a XT311 je jeden z mála, který oba požadavky splňuje.

• Slozitejsi pri ukoncovani hovoru

Diktafon
Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

Mobilní telefon 2,8" 240x320, RAM 265MB, fotoaparát 3mpx, Bluetooth, 3G, FM, microSD, microUSB, Android 2.3.4. MOTOROLA Fire je kvalitní QWERTZ komunikátor, který je inspirovaný populárním BlackBerry. Díky operačnímu systému Google Android 2.3 Gingerbread využívá velké množství aplikací, které díky své hardwarové výbavě zvládne provozovat velmi plynule. Je totiž osazen 600 MHz procesorem Qualcomm včetně grafického jádra Adreno 200. Máte k dispozici také 256 MB operační paměti a 512 MB interní paměti. Tuto hodnotu můžete dále rozšířit pomocí velmi rozšířených microSD paměťových karet.

jadnoduchost a spolehlivost

• , zakoupeno v KIM Group s.r.o.

• velmi nízká cena (jedná se o starší model)
    • lehký do ruky, malý, slušná výdrž baterie

• Slozitejsi pri ukoncovani hovoru

• za 888 kč super
  • , zakoupeno v KIM Group s.r.o.

• Manipulace,ovládání jednou rukou.

Výrobek,produkt,odpovídá ceně,takže spokojenost.

• , zakoupeno v Trendymobil.cz

• Dost funkcí,... nyní cenově výhodný (starší model)
    • 3 Mpx foťák, mohl by být lepší.....

Zatím spíše spokojený ;-)

• , zakoupeno v Alza.cz

• Dobrá ovladatelnost, Android.

Telefon jsem si objednal nejdříve proto, že už jsem nemohl sehnat jiný s Qwerty klávesnicí. Tenhle byl poslední. nakonec jsem spokojen, jelikož v recenzi se nepsalo ani o tom, že má WIFI, což jak jsem později zjistil, má. Jen je trochu pomalejší v aplikacích, co se připojují k internetu, a není to pomalým připojením.

• , zakoupeno v Handy Mobil

• Nízká cena na smartfone.
    • Hardwarová qwertz klávesnice.
    • Automaticky podsvícený display.
    • Líbí se mi tvar a velikost.
    • Malá vnitřní paměť. pouhých 200MB.
    • Bez úpravy nelze vůbec nahrát další aplikace.
    • Pouhá aktualizace systémových programů totálně zaplnila paměť.
    • Nedávat větší kartu než 32GB potom system padá a vyhazuje chybové hlášení.
    • Na telefonu chybí možnost uchycení šňůrky na krk.
    • Potvrzovací tlačítko mohlo být na druhé straně nebo uprostřed pravákovi se špatně ovládá.
    • Bohužel už není podpora u výrobce.

Kvalitní zpracování
    Nízká cena
    Jen pro uživatele technicky zdatného nutný zásah do přístroje pokud potřebujete nahrávat další aplikace.
    Vynikající jako nouzový telefon když stávající klekne.
    Nahrajete z karty kontakty ze zálohy a telefonujete dál.
    Umí zálohovat kontakty.
    V adresáři lze zadávat i www, email, ICQ, atd.

• , zakoupeno v Handy Mobil

• Tlačítková klávesnice, robustní provedení, česká lokace
    • Málo paměti, Android 2.3, pomalejší procesor

Tlefon jsem kupoval jako první mobil pro svou dceru, která ráda píše. Práce s klávesnicí při chatování a mailování OK. Při prohlížení webu výkon procesoru tolik nevadí, horší je to při hraní her, kdy pro stažení paměťově náročnějších her nestačí vnitřní paměť. (Jelikož přemístění na SD kartu není možné).

• skvělá cena
    • dobře se ovládá
    • zvuk
    • fotoaparát
    • design
    • 150MB interní paměti !!! (1,84GB je SD karta)
    • - díky tomuhle se stále rozhoduji, jestli mobil ještě nevrátím. Jakékoliv aplikace instalujete, tak musíte nejdříve do interní paměti a poté až na SD. Po týdnu užívání mi na SD kartu šly uložit zatím jen 2 aplikace/programy. Tudíž interní mám už po týdnu plnou s jednou menší hrou a boostem.
    • malá RAM - i když mám zaplý jen program, který měří využití RAM, naměří 80%.

Mobil je jednoduchý, lehce ovladatelný. Pro ty, kteří před ním používali nedotykové starší telefony je velmi dobrá volba. Pokud se ovšem těšíte, jak si z Android marketu pořídíte spoustu aplikací a her, co mají lidé ve Vašem okolí s dražšími dotykáči, narazíte. Malá interní paměť bude Váš nepřítel od první instalace.

Pro nenáročné uživatele tedy mobil určitě doporučuji.
    Platí Za málo peněz hodně muziky.
    Doporučuji pořídit nějaký obal, ve kterém se sníží šance, že Vám mobil vyklouzne z ruky.