Mobiola MB-1200

85 g
Možnost paměťové karty

Vyhovuje mne

• Dobra výdrž baterie
    • Mohl by mít nastavení většího písma ,ale brýle to nahradí.

Jsem spokojena poměr kvalita a cens

Operační systém
bez OS
85 g
Možnost paměťové karty

Velmi elegantní a kvalitně zpracovaný klasický telefon pro každodenní užívání.

Prostě tlačítková klasika spodporou 2 SIM karet pro ty, kteří touží po obyčejném stylovém telefonu na volání, SMS případně využijí hudbu a rádio.

Specifikace:

Rozměry a hmotnost:

• Výška: 115,2 mm
  • Šírka: 49,0 mm
  • Hloubka: 12,2 mm
  • Hmotnost: 89 g

Displej:

• Velikost: 2,4“
  • Rozlišení: 240 x 320 pix.
  • Počet barev: 16 mil.
  • Typ: TFT

Paměť:

• Velikost RAM: 32 MB
  • Interní paměť: 32 MB
  • Podpora externí paměti: Micro SD (max. 8 GB)
  • Telefonní seznam: 300
  • SMS: 100
  • MMS: ne

Fotoaparát:

• Hlavní fotoaparát: 0,3 MP (VGA)
  • Přední fotoaparát: ne
  • Blesk: ne

Konektivita:

• Bluetooth: Ano (verze 2.0)
  • Wi-Fi: ne

• 2G: 850, 900, 1800, 1900 MHz
  • 3G: ne
  • 4G: ne

Baterie a napájení:

• Kapacita: 700 mAh (Nokia BL-5C kompatibilní)
  • Napájení: MicroUSB konektor

Záznam zvuku, Kalendář, Kalkulačka, Čtečka knih, Budík

Barevné provedení:

Černé

Obsah balení:

Telefon, baterie, nabíječka, datový kabel, sluchátka, manuál

Exkluzivní servis - v případě vady v záruční době dochází k rychlé výměna za bezvadný kus.

Záruční a pozáruční servis pro výrobky Mobiola provádí v CZ a SK přímo ATC Mobile a tak vám můžeme mimo jiné garantovat spolehlivý a rychlý servis kdykoli po prodeji.

Stránky podpory a dalších informací o Mobiola na Facebooku https://www.facebook.com/mobiola.cz

• Lehký, dobře vypadající telefon. Zakoupený pro dědu, který je velmi spokojený. Tlačítka se dobře mačkají, písmena a číslice jsou dobře čitelné.
    • Zatím nic.

Jednoduchý hezký telefon.

• Nespolehlivý mobil.

Zobrazit video recenzi

• Cena a dárek zdarma.
    • 1. reklamace vyřešena baterií - fungoval dalších 14 dní.
    • 2. reklamace výměnou za nový - funkční 3 měsíce.
    • 3. reklamace bude zítra, budu informovat.

Nejdřív se začal sám vypínat i s plnou baterií, pak nešl naopak vypnout vůbec, musela se vyjmout baterie, a nyní se celý vyresetuje při každém zavěšení...cajk jak má být!

Vyhovuje mne

• Dobra výdrž baterie
    • Mohl by mít nastavení většího písma ,ale brýle to nahradí.

Jsem spokojena poměr kvalita a cens

• , zakoupeno v Digitor.cz

• Ok
    • Nemam nic

Ok

• Mp3, diktafon, video ...funkce, které nejsou v této cenové relaci obvyklé
    • Není podporována čeština, katastrofálně mizerná výdrž baterie, nelze psát SMS tak, aby se velké písmeno objevilo až za tečkou jakožto začátek nové věty, mizerná paměť na SMS, příšerné zvuky (SMS, zvonění, alarm ...) atd.

Když jsem tento křáp zakoupil a po vybalení lépe zjistil s čím že mám tu čest, chtěl jsem jej hned vrátit, ale nakonec jsem to s ním vydržel úctyhodné tři týdny. Kromě výše zmíněných nevýhod bych rád zmínil ještě odchlipující se čelo s displayem a nabíječku, která odešla po pár dnech. Je to krám a v žádném případě jej nedoporučuju!

• Umí to, co má
    • Nemusím nabíjet každý den
    • Vejde se i do těsných džín.
    • Trošku těžkopádné ovládání. Dlouho se naklikám, než začnu psát zprávu. Ale jde o zvyk.
    • Malá paměť na zprávy.
    • Chybí T9.

Měla jsem dost chytrých telefonů. Chtěla jsem volat a psát SMS. To tento telefonek beze zbytku splňuje. Je příjemný do ruky.
    Musím říct, že jsem nečekala, že bude tak těžké, zvyknout si na tlačítkový telefon, ale nakonec jsem to zvládla a telefon splňuje, to co jsem čekala. Na ostatní mám tablet a jsem spokojená
    Doporučuji těm, co už mají dost telefonů s milionem funkcí a potřebují opravdu jen telefonovat a občas napsat zprávu.

• viz shrnutí...

Přišel nefunkční, nefungovala klávesa 1,2,3 a hvězdička, vyreklamováno úspěšně a rychle.
    Nejde rozumět v sluchátku, ani mě v mikrofonu... Po cca 5 dnech používání doslova bouchnula nabíječka a zničila i prodlužku. Baterie nevydrží ani dva dny, pamět na sms žalostná, jen 50 sms.

Vím je to telefon za 500, co jsem taky čekal... Ale u toho typu mám i strach ho mít v kapse nebo u hlavy potom co jsem viděl co dokáže nabíječka.... NEBEZPEČNÉ!!!

Lidi vyhněte se těmto šílenostem a radši si maličko přihoďtě a kupte normální značkový telefon, pořád je nejlepší klasická NOKIA...

Už nikdy víc!!!!!!!!!

• -nabíječka přestala fungovat po třech nabitích
    • telefon se sekal, až přestaly po 10 dnech fungovat hovory úplně

Telefon vypadal dobře, kopie staré Nokie a za ty peníze vypadal dobře.
    Po třech nabitích přestala nabíječka fungovat, to by tolik nevadilo, mám jinou ze staré Nokie.
    Horší je, že se telefon ani ne po týdnu začal sekat při příchozím i odchozím hovoru a nakonec se nedalo dovolat vůbec nikam.