Mobi D690

• měl jsem ho ale ukradli mě ho
    • hm

jsem byl spokojen

• , zakoupeno v 3-shop.cz

• SPLNUJE VŠECHNY ATRYBUTY DUAL TELEFONU ˇPLUS MNOHO NOVÝCH VYLEPŠENÍ,MÁM JIŽ DRUHÝ KOUSEK.
    • VÁHA

klasické s klávesnicí
Operační systém
bez OS
Možnost paměťové karty

MOBI D690 je mobilní telefon se spoustou zajímavých funkcí. Nabízí například Dual sim technologii či digitální příjem televize - DVB-T. Naladit tak můžete všechny dostupné digitálně vysílané TV stanice. V telefonu MOBI D690 najdete i MP3,MP4 přehrávač, 2.0 MPx fotoaparát s videonahráváním. Samozřejmostí je bluetooth a dotykové ovládání LCD. Paměť telefonu můžete rozšířit pomocí Micro SD karet.

2zákazníci nedoporučují produkt

• - cena
    • - výdrž baterie (týden při běžném provozu a volání)
    • - mrňavá klávesnice a nemožně rozložená, číslice "0" je nestandardně vpravo
    • - displej se leskne, nic na něm není vidět
    • - tv musí mít skutečně silný signál
    • - dotykový displej po půl roce odešel
    • - zvuk chrastí a chvíli jde, chvíli nejde
    • - váha telefonu (je to cihla)
    • - otřesné ovládání a menu

podruhé bych ho nekoupil ani za tu cenu

• , zakoupeno v Český obchoďák

• + Jednoduché ovládání
    • - Nelze dohrát další hry
    • - Omezený signál televize
    • - Špatná odezva displaye

Pakliže hledáte nevšední telefon nebo jen nechcete s sebou neustále brát dva telefony, doporučuji určitě tento telefon.
    Přítomnost televize je velmi příjemná a KDYŽ funguje, tak perfektně... Jak jsem, ale napsal - KDYŽ. Signál telefon chytá špatně, občas vůbec, na druhou stránku jedná se stále o telefon nikoliv o televizi.
    Mobi má dobré zastoupení a co se týče případných reklamací, nejsou s ním téměř žádné potíže nebo minimálně znatelně menší než s konkurenčními dražšími telefony.

• Mám ho už druhý rok,a na nic pozitivního jsem nepřišel.Telefon byl zřejmě určen pro masochysty.Já mám z něj akorát nervy v p...y,a žaludeční vředy. Pro svoji větší váhu je velmi vhodný pro soutěže v hodu mobilem do dálky,vřele doporučuji. Příchozí hovory to občas neoznámí,ale druhý den vám oznámí alesponˇ zmeškaný hovor.
    • internet nejde,podsvícení kláves jde už jen na jedné straně,ve dne nic nevidíte na displeji,zásuvka i zástrčka se mi rozpadly,hlasitý odposlech nejde ztlumit,musím držet telefon metr od hlavy abych neohluchl,zprávy občas chodí pozdě,pokud vůbec dojdou.

Pokud jen uvažujete o jeho koupi,požádejte laskavě někoho blízkého z rodiny nebo přátel o přečtení této recenze,a potom si nechte od něho nafackovat,já to bohužel neudělal.

• , zakoupeno v 3-shop.cz

• VÁHA

JSEM HODNE SPOKOJEN

• Velký a kvalitní display
    • Poměrně rychlá odezva
    • Dvb-T
    • Dual SIM
    • Špatný konektor na nabíječku (respektive USB připojení)
    • Malá paměť
    • Nelze nahrát žádné hry
    • Strašný foťák
    • Konstrukce nevypadá nejbitelněji

Telefon jsem pořídil za 2300 kč i s 2G kartou, myslím, že za tuto cenu je to velmi dobrá koupě, je si vemte co můžete mít za cca 2000 kč??? foťák (špatnej), televize, dvě simkarty, mp3 a mp4 přehrávač (filmy vypadají dobře), atd...

• Vše
    • Konektor nabíječky

Nechápu lidi co kritizují tento produkt,než si něco koupím tak se informuji,ne?Pak se diví,že má slabý foťák,že to nic nepřehraje a podobně.Já ho mám víc jak rok a max spokojenost,výdrž baterie kterou nemají tel. ani za dvacet tisíc mluví za vše.Věděl jsešm dopředu do čeho jdu.Jinak na focení používám kvalitní fotoaparát.Jediná výtka je konektor na nabíjení.

Za tu cenu,je to výborný produkt.Vlastním ho už 14 měsíců.Má nádherný obraz Tv.Tři nevýhody jsou:Vstup nabíječky do telefonu-chce to pevné nervy,slabý zvuk při náhrávání videa a problém s podsložkami v mp3 přehrávači.Telefon nabíjím v druhé nabíječce,kde je vsunuta baterie přímo v nabíječce-součást balení.Ten chytrák co tu píše,že je to Japonský šunt,tak je to Čína a za druhé,že nejde přehrávat avi,za to mu nikdo nemůže že je lopata,protože není avi jako avi!!!Mimochodem telefon nahrává pouze ve formátu avi.Zkrátka za ty prachy bomba.A pan chytrý,když chce špičkovou kvalitu,tak si musí koupit fon za dvacítku a ne Mobi d690 za 2 a půl!!!S pozdravem.Hrabě.

• , zakoupeno v KupujLevně.cz

financne dostupny

• , zakoupeno v Bonusmobil.cz

• Dotikový i ovladatelný klávesami, televize a v neposlední řadě dvě hodně silné baterky.
    • Pomalejší odezva displeje.
    • Chybí paměťová karta v balení.

Obě sim karty aktivní to je hodně velká výhoda. K televizi není co dodat a hodně silné baterie je jen k plusu. Kdybych měl tel oznámkovat od 1 k 10 (10 nejvíce) tak má 9.