Mivvy Dual Typer

• design
    • klávesnice
    • 2 fotoaparáty
    • zatím vše funguje tak jak má, nemám námitky

Kvalitní mobil, akorát do ruky :) doporučuji :)

• , zakoupeno v amio.cz

• cena,vzhled
    • dostupnost, nefunkčnost

Telefon hodlám ihned vrátit. Vybrala jsem si ho kvůli funkci dual sim, bohužel signal mi nenaběhl ani u jedné ze sim karet. Taky menu, grafika za ty peníze nemuze byt nic moc, ale menu se mi zdalo dost neprehledne.

80 g
Možnost paměťové karty

Zkusili jste si někdy spočítat, kolik času strávíte psaním SMS? Nebo jejich nepíšete vůbec právě proto?

Mivvy nabízí kompromis: telefon s plnohodnotnou QWERTY klávesnicí a osvědčenou technologií True Dual SIM. Staňte se mistry v psaní SMS! To je mivvy dual Typer.

Máte důvod ho navíc za překvapivě dobrou cenu ještě nemít?

Technická specifikace:

QWERTY klávesnice

True Dual SIM (GSM Quad-Band)

GRPS třídy 10 2"displej s rozlišením 220 × 176 bodů 2 × fotoaparát (zadní s LED bleskem), nahrávání videa, režim webkamery

Bluetooth

FM rádio

JAVA aplikace (internetový prohlížeč) tel. seznam pro 500 vícepoložkových kontaktů hlasitý odposlech, diktafon s možností nahrávání hovorů vyzváněcí profily, odlišné vyzvánění pro každou SIM kartu skupiny volajících

SMS/MMS zprávy přehrávač hudby a videa prohlížeč obrázků

SIM Toolkit (pro obě SIM karty)

• organizace času: kalendář, úkoly, opakovaný budík a světový čas
  • další funkce: WAP prohlížeč, kalkulačka, čtečka eBook, stopky, správce souborů a hra
  • dostupné jazyky: Čeština, slovenština a angličtina
  • paměťové karty: microSD (max. 2 GB)
  • rozměry: 107,5 × 57 × 10 mm
  • hmotnost: 80 g

Obsah prodejního balení: telefon baterie stereo sluchátka cestovní nabíječka

USB kabel manuál

• krása
    • funkce kvalit dual sim za malou cenu
    • .good display
    • a sposty dalších nejsem odborník na GSM tel jen anteny a dráty Site
    • nemam manual a google nepomoh čím se to nabíjí a batery cca 20 Hod. testů na slabém signálu a low :-) dík za linl na skyp or mail kovihaj

funkční tel na2X sim a 3X GSM pásma ´+cena a design oblá hrana v AL 0.5mm rámu :-) Ano dobrá koupě pro všechny co nechtějí za cenu trabanta R.R. nebo SKL Komresor od AMG Tuning W. Germ.::----))))) v poměru cena -výkon nemá v ČR konkurentů mnoho nebo se pletu vážení čtenáři používám cca 2dny a jsem spokojen za tipy na levné kvalitní sklo s dotikem a GPARS GSM GPS CAM HD WIFI A ANDROID 4.0 všem předem.>>>>>>> Díky všem ochotným nehnidopichům a nespamerům Zn. začátečník Webu a asfakt-bláto servis a opavna all Rychtik Kovi ÷nick

• , zakoupeno v Expert.cz

• vše přehledné
    • nedostačující návod k obsluze

zajímavé provedení

• pěknej jas a barvy... na sluníčku de dobře vidět display
    • snadné obsluhování obou sim karet
    • celkem dobrý zvuk
    • lehký a hodně úzký
    • anténka
    • nezobrazuji se obrazky v galerii...
    • nedaji se na to sehnat temata, obrázky =D ale to asi není až tak podstatný...
    • baterie vydrží vážně jen chvilku
    • špatný propojení s pc břez bluethooth

Mobil je to vážně moc pěknej. A za tu cenu je to výhodná koupě. Nikde jsem se bohužel nedočetla kolik má foťák, celkem sem váhala zda ho koupit i bez toho vědomí, zda-li vůbec vyfotí nějakou normální fotku, ale není to tak hrozný=)...Jak už tu bylo řečeno,je přesně do ruky. Jen mě překvapuje to, že ať už do něj ukládám cokoliv, ukládá se to do paměti telefonu, dá se to nějak přenastavit? =)..
    Jinak hodí se asi víc pro ty co opravdu nosí ty dva mobily, protože simky fungují vážně bez problémů.

• výborná cena
    • zajímavé řešení produktu
    • výborná klávesnice
    • dobrý zvuk ze sluchátek i repráků
    • malá kapacita paměti na sms právy

perfektní mobil který stejně jako ostatní výrobky Mivvy potřebuji opatrnost a malé množství pádů.... není to nokie která všechno snese

• , zakoupeno v mobilomanie.cz

• design
    • klávesnice
    • 2 fotoaparáty
    • zatím vše funguje tak jak má, nemám námitky

Kvalitní mobil, akorát do ruky :) doporučuji :)

• , zakoupeno v amio.cz

• cena,vzhled
    • dostupnost, nefunkčnost

• BYTELNÉ PROVEDENÍ A VÝBORNÉ ZPRACOVÁNÍ !!! TO MI VYRAZILO DECH :-)
    • VÝBORNÁ KLÁVESNICE
    • DOBRÝ FOŤÁK,KTERÝ MNĚ PŘEKVAPIL !!!
    • DRUHÝ FOTOAPARÁT
    • DUAL SIM
    • ZA TU CENU NIC !!!!!

VÝBORNÝ TELEFON NA DVĚ SÍMKY U KERÉHO MNĚ PŘEKVAPILO ZPRACOVÁNÍ A PLNO FUNKCI.
    ZA TU CENU ASI NIC LEPŠÍHO (DUAL SIM) SEHNAT NEJDE.
    VELKÝ DISPLEJ.NIC NEVRŽE (PEVNÉ PLASTY)
    VŠE JEDE (ZATÍM) JAK MÁ !!!!

• , zakoupeno v Mshop.cz

• Velký display, 2 SIM-Karty
    • Pohodlné psaní SMS-zpráv
    • Dobrá cena
    • Velmi malé klávesy

Za tu cenu - no nekup to!
    Ještě nejsem zaběhnutá v obsluze
    Doporučím dál

• Levný
    • Pěkný vzhled
    • Vypadá jako odolný mobil
    • QWERTY klavesnice
    • DUAL Sim
    • Myslel jsem že to bude dobra značka
    • Je to čína
    • Nekvalitní výroba (plasty atd...)
    • Slabá výdrž baterie (1 den pri pouzivani, pul dne pri nepouzivani)
    • Připomíná mi mobil typu sciPhone (stejne čínská nabíječka, konektory, OS,...)

Koupil jsem si tento mobil protoze mám dve simkarty a uz jsem nechtel tahat s sebou dva mobily. Mel jsem ji predtim sciPhone z aukra ale sel behem tydne pryc. A tak jsem si chtel koupit neco jineho. Tenhle mobil vypadal slusne, chtel jsem mobil s qwerty klavesnici. Doufam jsem ze kvalita bude o hodne lepsi ale byl to opak. Mobil na prvni pohled vypada pekne ale jak ho zapnete tak uvidite OS ktery vubec nevypada hezky... Je nekolik let pozadu na muj vkus... Nektere hlasky v mobilu nejsou cesky... Rekl bych ze je to napodobenina nejakeho mobilu ktera je vyrobena v cine a dotisknute logo a je to... vidim to tak ze pujde za chvili z domu!!! Nekupujte!!! Vypada super ale je naprd

• , zakoupeno v Mshop.cz

• dvě SIM karty

dobrá zkušenost se značkou
    dvě SIM karty stále po ruce