Meizu M2

FM rádio

• pěkný design
    • super cena
    • dobrá výdrž baterie
    • výběr ze dvou operačních systémů (Android a Flyme)
    • chybí český návod

Hledal jsem pětipalcový mobil za dobrou cenu a tento mě nezklamal. Slušné připojení na Wi-Fi, telefonování i SMS v pohodě. Sem tam nějaká čínština mě nerozhodí. Koupil jsem hned i kryt, aby telefon neklouzal a udělal jsem dobře. Kryt výborně sedne a chrání telefon. Je potřeba nano-sim, ale není problém ji u operátora získat.

• Cena a výkon
    • Přední kamera
    • Operační sytém
    • Velká paměť telefonu
    • Váha, je lehký
    • Dobrá výdrž baterie
    • Hlasitost vyzvánění
    • Pro běžné uživatele naprosto dostačující telefon (jsem student VŠ), zvládá vše co má, neseká se, dělá ucházející fotky a nabízí mnoho dalších funkcí, které ani normálně nevyužiji.
    • Horší zadní kamera - může to být pouze jen mé zdání, možná jsem se s tím ještě nenaučila fotit a zase tak často ji nepoužívám
    • Dostupnost ochranného krytu - ano dá se sehnat v ČR, ale není moc na výběr pokud vám jde o vzhled daného krytu, ale tak i hnusný kryt telefon ochrání
    • Občas se vyskytují čínské znaky, systém není úplně převeden do češtiny, ale je to opravdu minimálně, za 14 dní užívání jsem si toho všimla jen 2x a nijak to ale neomezilo mou schopnost s telefonem pracovat

V porovnání s ostatními telefony v této kategorii dostanete mnohem více, ať už je to kvalitnější kamera (jak přední tak zadní), 2GB RAM s 16 GB ROM, výkonný čtyřjádrový procesor . . Není potřeba bát se toho, že je to čínská značka, protože upřímně, které telefony jsem tam dnes nevyrábějí. Takže za mě palec nahoru.

• , zakoupeno v Mobily Ostrava

Typ SIM karty
nanoSIM
FM rádio

__AHTML__

Chytrý telefon Meizu M2 vyniká výborným poměrem cena/výkon, ale také elegantním a praktickým provedením v různých barevných variantách.

Ideální velikost

Smartphone Meizu M2 skvěle padne do každé ruky. V 8,7 mm tenkém a 131 gramů lehkém těle přináší ideálně velký 5 palcový displej vhodný pro snadné ovládání v jedné ruce. Displej navíc vyniká jemností téměř 300 ppi a díky technologii IPS i vynikajícími zobrazovacími úhly.

Rychlý a spolehlivý Flyme OS

Mobilní telefon Meizu M2 využívá vlastní prostředí Flyme OS 4.5, které staví na základech operačního systému Android 5.1 Lollipop. Vyniká svou výbornou odladěností, svižností a spolehlivostí. Přispívá k tomu i silný čtyřjádrový procesor MediaTek 6735 s operační pamětí 2GB RAM, úložištěm 16GB a slotem na microSD karty.

Fotoaparát pro každého

Zachyťte to nejlepší z vašeho okolí, Meizu M2 přináší kvalitní 13MPx fotoaparát s přisvětlovacím LED bleskem a lepší světelností f/2.2 pro focení i za horšího osvětlení. Přední 5MPx fotoaprát vám pak poslouží pro focení neobyčejných selfie. Z další výbavy ještě možná oceníte dual SIM technologii pro používání dvojice SIM karet.

Zařízení pochází z oficiální české distribuce s plnou podporou autorizovaného servisu na dva roky. Menu v českém jazyce.

3zákazníci nedoporučují produkt

poměr cena/výkon super
    nemá lte 800mhz ale to asi nelze za tuto cenu ani očekávat
    mám přez rok a je to držák

• pěkný design
    • super cena
    • dobrá výdrž baterie
    • výběr ze dvou operačních systémů (Android a Flyme)
    • chybí český návod

• poměr cena/výkon
    • nevydrží pád

Byl jsem spokojen s výkonem za tuto cenu. Dobrý fotoaparát
    ale nevydrží žádný pád spadnul mi jednou na diplej a prasklina přes víc jak půlku displeje ,ale za tu cenu se nedalo více čekat

• Cena a výkon
    • Přední kamera
    • Operační sytém
    • Velká paměť telefonu
    • Váha, je lehký
    • Dobrá výdrž baterie
    • Hlasitost vyzvánění

• Dobrá obrazovka (dobrý kontrast, jemné písmo, i na slunci se dá - sice s obtížemi- přečíst)
    • Velmi svižný
    • Foťák má dobré rozlišení a na mobil nadprůměrné fotky
    • Má nainstalované docela dobré aplikace
    • Vzhledově velmi hezký
    • Nasvicovací dioda
    • Špatně se shání obal
    • Baterie od 20% velmi rychle klesá, z 10% na nulu se dostane za cca 2 minuty. Nedá se vyměnit.
    • Je třeba speciálního nástroje (přiložený) k výměně sim/micro sd

Za tyto peníze slušná koupě.
    Po cca měsící přestala částečně fungovat dotyková vrstva, bez problémů byl reklamován a opraven.

• , zakoupeno v Mobily Ostrava

• svižnost
    • fotoaparát
    • materiál!!!

cena/výkon -- bezkonkurenční.
    telefon se skvělým displejem, rychlostí, fotoaparátem (v dané ceně, super). příjemně se drží, fyzické home button je příjemná věc - i po tmě nahmatáte, rychlá odezva, m back funguje skvěle.

ale!! ten materiál, to je něco co nemůže mít hodnotu 4k (v době kdy jsem kupoval).
    u sluchátkového a usb portu, kdykoliv se netrefíte, otlučete kus "laku". hrany se olupují, záda lehce poškrábají.

avšak, pokud vám nezáleží na tom, jestli má telefon škrábanec, slouží dobře. za tu cenu výborná volba. je to dyzajnovka, hezky v ruce vypadá, displej (ne na slunečním světle) je parádní. systém Flyme OS je příjemný a praktický, výdrž baterie dnešní klasika.

všem, kdo se mě zeptají, co mám za mobil, Meizu M2 doporučuju :)

• , zakoupeno v KIM Group s.r.o.

• intuitivní ovládání na které si je třeba ze začátku zvyknout, jednoduché ovládání fotoaparátu, předhlednost
    • defaultní ikony typu UC Browser, které se ještě nepovedlo odstranit, při psaní sms se často "zavadí" o pole "+přidat přílohy"

celková spokojenost, jak s RAMkou, tak využitím paměti

• zadní fotoaparát
    • flame os