Manta TEL2405

Možnost paměťové karty

• Hezký vzhledově
    • Nešla nabíječka a po použití náhradní nabíječky po dvou hovorech se vybila baterie na 1/4.

Druhý den jsem výrobvek vrátila prodejci.

• , zakoupeno v HyperElektro.cz

• má docela dost much - nedotažená čeština, taky nedostatek paměti se ukázal jako nevýhoda. Asi jsme si už zvykli na něco jiného. Já ho chtěla pro paní ve vyšším věku jen na telefonování. V tom případě byl dostačující, ale jako velký nedostatek se ukázalo malé písmo na displeji bez možnosti zvětšení. Takže jsem nakonec musela vrátit.

Tady bych chtěla poděkovat obchodu, kde mi bez řečí a okamžitě vrátili peníze.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Nížt uvedené nemohu zatím posoudit, telefon zatím zabalený, je to dárek.

Možnost paměťové karty

Mobilní telefon Manta TEL2405 blue

Manta TEL2405 je tradiční „véčkový“ mobilní telefon s klasickou klávesnicí a 2,4 palcovým barevným displejem a českým menu. Je to ideální pomocník pro uživatele zvyklé na jednoduché a ověřené řešení v elegantním designovém provedení.

Pevné pouzdro, malé rozměry a široká paleta barev a také CZ MENU zajišťuje, že je tento telefon ideální jak pro dospělé, tak i pro mladé a kreativní lidi a jejich módní trendy. Díky slotům pro dvě SIM karty, je vhodný pro soukromé i firemní použití.

MP3 přehrávač a rádio vám umožní trávit volný čas mnohem zábavněji. Integrovaný slot pro paměťovou kartu microSD umožňuje instalaci vhodné paměťové karty a integrovaný fotoaparát Vám umožní zaznamenat nejpamátnější okamžiky dne (fotografie a videa).

Manta TEL2405 nabízí možnost připojení k hands-free přes Bluetooth, který také umožňuje výměnu souborů mezi dalšími zařízeními, jako jsou tablety a smartphony. 5 elegantních barevných provedení: white, black, red, blue, pink.

Technické údaje

• FM rádio: Ano
  • MP3 přehrávač: Ano
  • Další funkce: CZ MENU

• Vecko,cena,upominky v kalendari
    • Velikost baterie neodpovida specifikaci na heurece-jen 500mAh oproti udavanym 800mAh a jack je pouze 2,5mm oproti udavanym 3,5mm.Desne vyzvaneni a jen 3 budiky.

Jako pracovni telefon dostacujici

• Krásna barva, jednoduché ovládání
    • Nešlo nastavit příjem mms, po půl roce odpadl zadní kryt

Už bych si jej po druhé nekoupila, od telefonu čekám, že konstrukce vydrží déle než pár měsíců. Neúplný překlad do češtiny

• Hezký vzhledově

Druhý den jsem výrobvek vrátila prodejci.

• , zakoupeno v HyperElektro.cz

Tady bych chtěla poděkovat obchodu, kde mi bez řečí a okamžitě vrátili peníze.

• véčko a nádherné barvy
    • absolutně žádné místo v telefonu, nelze použít bez sd karty, část příkazů v angličtině nebo polštině, příkaz smazat je JASNO, jeden ton zpráv a jeden ton vyzvánění. Absolutně nevyhovující písmo na dipsplayi bez možnosti změny. Pro cílovou skupinu uživatelů zbytečně duální. Telefon budu vracet

nedoporučuji

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Nížt uvedené nemohu zatím posoudit, telefon zatím zabalený, je to dárek.

• , zakoupeno v Mironet.cz

• Velká spokojenost, rychlé dodání.

Telefon jsem si vybrala z důvodu,, že se jedná o véčkový telefon a jednoduché ovládání.

• , zakoupeno v Mironet.cz

• Levný
    • ,kvalitní
    • zatím nevím

Elegantní a na běžný provoz plně dostačující.Hlavně dobře srozumitený.Doporučila bych ho

• , zakoupeno v ecmarket.cz

• líbilo se mi, že je to "véčkový" telefon
    • nesedí mi skoro všechno

telefon mně zklamal, budu vracet, ale to není vina obchodu