LG Zero H650E

Prohlížejte si fotografie a sledujte videa na obrovském pětipalcovém displeji. Díky odstranění zbytečných vrstev mezi LCD a sklem je displej o dost citlivější na dotyk a snímky jsou jasnější. Design telefonu je velmi elegantní a to především zásluhou oslňující kovové konstrukce. Telefon se také může pyšnit svým velmi tenkým tělem a zakřiveným sklem. Můžete si také pořídit selfie a to hned několika způsoby. Zkuste se vyfotit třeba pouhým gestem. S funkcí Gesture Interval Shot budete moci pořídit dokonce čtyři selfie rychle po sobě.

Vše ve velkém

Díky obrovskému pětipalcovému displeji uvidíte vše ve velké velikosti, takže prohlížení fotografií a videí bude o to větší zážitek. Mezi vrstvou LCD a sklem nejsou žádné zbytečné vrstvy a displej je tak citlivější na dotyk a snímky jsou jasnější.

dotykové
Operační systém
Verze operačního systému
Android 5.1 (Lollipop)
142 g
Možnost paměťové karty

• , zakoupeno v GSM-Market.cz

• Za cenu v distribuci cz nemám žádných námitek.
    • Baterie

Lg jsem byl vždy spokojen.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• zatím jsem se s telefonem až tak neseznamila, co jsem stačila nainstalovat, tak je v pořadku... Celková spokonenost s LG zero telefonem..:-)
    • Nemám namitek...

Velmi dobrý. Fotoaparát, vše co potřebuji a očekavám od Toho telefonu je vyhovující :-)

• , zakoupeno v LAN-SHOP.cz

Android 5.1 (Lollipop)
142 g
Možnost paměťové karty

Luxus v kovové konstrukci

Žádný levný plast! Kovová konstrukce zdobí tento smartphone a dodává mu luxusní styl a eleganci. Jeho displej 2.5D Arc Glass se svými křivkami dokonale splývá s rámem. Telefon je neuvěřitelně tenký a díky zakřivenému sklu je v ruce velmi pohodlný.
Luxus v kovové konstrukci

Špičkové fotografie s oběma fotoaparáty

Vyfoť si prvotřídní selfie s 8megapixelovým fotoaparátem nebo zachyť všechny vzácné okamžiky se zadním 13megapixelovým fotoaparátem v té nejlepší kvalitě.
Špičkové fotografie s oběma fotoaparáty

Selfie mnoha způsoby

Focení může být ještě zábavnější. Zkuste si pořídit selfie pouhým gestem. Nebo si také můžete vyfotit čtyři různé selfie rychle po sobě. Stačí využít funkci Gesture Interval Shot a focení zahájit sevřením ruky v pěst, následným dvojím otevřením dlaně a dalším sevřením. Gesture Interval Shot funguje i se selfie tyčí ve vzdálenosti 1,5m.
Selfie mnoha způsoby

LG ZERO (H650e)
POZNEJTE HARMONII
Díky LG Zero mám nyní chytrý telefon se skutecnou kovovou konstrukcí, který se vyznacuje stylovým vzhledem a elegancí. Jemné krivky displeje 2.5D Arc Glass navíc harmonicky splývají s rámem telefonu. 7,4 mm tenká, kovová konstrukce a zakrivené sklo prispívají ke štíhlejšímu designu a pohodlnejšímu držení prístroje.
NEZAPOMENUTELNÉ CHVÍLE
LG Zero je zárukou toho, že všechny moje selfie naplno využijí svuj potenciál. Se špickovým 8MP predním fotoaparátem mohu porizovat kvalitnejší a jasnejší selfie. 13MP zadní fotoaparát pak zachycuje všechny moje okamžiky v neuveritelne vysoké kvalite, tak jak si je chci pamatovat.
VETŠÍ ZÁBAVA SE SELFIE
Díky LG Zero nyní mohu pouhými gesty porizovat lepší selfie.
Funkce Gesture Interval Shot mi umožnuje porídit rychle po sobe ctyri selfie jednoduše tak, že sevru ruku v pest a dvakrát ji otevru a zavru. Žádné problémy nevznikají ani pri použití selfie tyce; s LG Zero mohu funkci Gesture Shot použít ze vzdálenosti 1,5 m.
ROZDÍL POZNÁTE NA DISPLEJI
Rozmerný 5“ displej modelu LG Zero predstavuje skvelou platformu, na níž si mohu prohlížet fotografie a videa ve vysokém rozlišení. S technologií In-cell touch vidím i cítím ten rozdíl.
Mezi vrstvou LCD a sklem nejsou žádné vrstvy navíc, což znamená vyšší citlivost na dotyk a jasnejší snímky.
Parametry výrobku:
Operacní systém
Operacní systém
Verze systému
Android 5.0
Displej
Velikost (") 5.0
Rozlišení 720 x 1280 (HD)
Dotykový
Rada
Rada
Zero

Dokumenty

• Krásný, tenký, kvalitní fotoaaparát, rychlý, zajámavý, za skvělou cenu

Mobil mám 2 roky a nemůžu si stěžovat. Vřele doporučuji!

• Skvělé fotky i kvalitní selfie
    • Jednoduché ovládání
    • Dobrý reproduktor
    • Nikdy se mi nezasekal, šlapal suprově
    • Po 1 a 3/4 roce se vypl během hovoru a sám se vypínal a zapínal do vybití baterie. Obnovila jsem tovární nastavení, týden šlapal perfektně a pak zase kiks. Jelikož jsem se v něm zkoušela ,,hrabat", nereklamovala jsem ho.

Tento telefon mi defacto vnutil prodavač a vím jistě, že kouknout nejdřív na videorecenze, nekoupila bych si ho.
    Naštěstí jsem na ně nekoukla a měla jsem tak super telefon.
    Menší nevýhodou je ovládání hlasitosti na zadní straně, ale pro jiné to zase může být pozitivem.
    Při aktivním používání den vydržel 100%
    Takže ačkoliv mi kiksnul, doporučuji ho

• , zakoupeno v GSM-Market.cz

• Za cenu v distribuci cz nemám žádných námitek.
    • Baterie

Lg jsem byl vždy spokojen.

• Zakoupil jsem manželce spokojenost nadevše pro lidi co nechtějí investovat do G4 bohatě postačí.
    • Pro běžného uživatele jsme nenašli žádnou chybu co by nám vadilo.

Spokojenost doporučuji.

• Kovová konstrukce, design

Po půl roce používání naprostá spokojenost...displej je opravdu dobrý, hardvare obstojný a kovová konstrukce opravdu dobrá...telefon s vámi i při velice intenzivní práci dokáže jeden den vydržet. Osobně jsem si na tlačítka na zadní straně velice zvykl a příjemně se mi s nimi telefon ovládá. Fotoaparát fotí opravdu velice kvalitně za cenu jakou za tenhle mobil dáte. S telefonem jsem tedy naprosto spokojen.

• krásný design, cena, jednoduché ovládání, fotky, kovový
    • slabší reproduktor

dobrá zkušenost s LG, jednoduchý bez zbytečných funkcí.

• Nemám namitek...

• , zakoupeno v LAN-SHOP.cz

velmi dobrý mobil

• Jednoduché ovládání
    • Kovové tělo
    • Vystouplé zadní ovládání

Za ty peníze pro malou slečnu ideální.

• , zakoupeno v Electro World

• výborný poměr kvalita a cena
    • zatím nic

Zatím spokojen, velká paměť, vše běží, menší úpravy oproti předchozímu typu, ale zvyknul jsem si.