Recenze LG V10 H960A

LG V10 mám od 17.12. a zatím naprostá spokojenost. Oceňuji na něm, že jeho vzhled – mimochodem se mi fakt hodně líbí – nemusím degradovat bytelným pouzdrem, abych ho chránil před poničením. Až se k tomu dostanu, jen mu pořídím ochranu na sklo, a tím to hasne. Zdá se, že ty použité materiály jsou váž... Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze LG V10 H960A

Ověřený zákazník Max-shop.cz

Přidáno: 18. dubna 2017

Zakoupeno v Max-shop.cz

Perfectni telefon

Martin Polach

Přidáno: 10. dubna 2017

Zakoupeno v Mobil se zárukou

• Kvalitní konstrukce, OS - nádstavba "přidané funkce od výrobce", materiál zadního krytu, vyjímatelná baterie
  • Malá kapacita baterie "sotva den" , kluzké boční lišty degradující nekluzký zadní kryt :( , druhý display ve tmě z leva prosvítá, nemožnost budoucího použití odemknutí telefonu pouhým přiložením prstu na snímač "LG takovéto detaily v aktualizacích řešit nehodlá", absence bezdrátového nabíjení pro EU trh, přestože
  • cívka stojí do padesátikoruny, ......

Mohu jen říct, že telefon jako takový je povedený kousek, jak vzhledem, zpracováním i výkonem. Zabíjí to ovšem "pravděpodobně" uspěchané nasazení na trh, a přístup výrobce.

Baterie mohla být větší, jsou běžně v prodeji, ale originál je stále pouhých 3000 mAh.

Aktualizace na Android 7 pro tento model bude výrobcem poskytnutá jako poslední a to ještě spíš z milosti "bohužel nevýhoda velkých nadstaveb".

Ovládání mobilního telefonu: Složité

Přidáno: 8. ledna 2017

Zakoupeno v CZC.cz

• Robustny dizajn, overena znacka, sekundarny displej, rychlonabijanie, snimac odtlackov prstov, manualny rezim foto a video, pomaly pohyb, kvalitny audio prevodnik
  • Nema bezdrotove nabijanie, v SW akosi zabudli na slovensku qwerty klavesnicu

Po vyse 2 rokoch vynikajucej G3 posun dopredu - vid pro. Manualny rezim foto a videa je fakt super rovnako ako sekundarny displej. Vydrz baterie primerana HW. Vyborny a nedoceneny telefon. Sprvu som sa bal velkosti ale je to otazka zvyku, do vrecka stale vojde;-)

Ludek Polivka

Přidáno: 1. ledna 2017

Zakoupeno v CZC.cz

• Velmi dobry pomer cena/ vykon.
  • Vymena baterie, moznost pametovych karet.
  • Hodne dobry fotoaparat s manualnim rezimem.
  • Vymene zada (moznost osazeni bezdratoveho nabijeni, propadne moznost koupe kozenych zad jako ma G4).
  • Skvely displej.
  • Perfektni zpracovani.
  • Odolnost.
  • Rychla ctecka otisku (od androidu 6.0)
  • Kovove boky se snadno poskrabou (pad z cca 30cm na dlazbu a jsou na nich videt vrypy).
  • Vydrz pri plne zatezi cca 14h.
  • Jiz pomerne velky telefon.
  • Chybi nektere LG aplikace, ktere mela ma G2 jiz z vyroby (chytry displej - nezhasne pokud na nej koukate, promazani RAM apod).
  • Predni dvojity fotoaparat by mohl podavat lepsi vysledky.

Premyslel jsme mezi G4, G5 a V10. Nakonec vyhrala V10, presvedcila me vetsi odolnost, design, fotoaparat a udajne lepsi vydrz. Fotoaparat je opravdu vyborny, ma neskutecne mnozstvi nastaveni v mamialnim rezimu a moznost foceni do RAW. Predni fotoaparaty jsou docela zklamani, pro obstojne fotky potrebuji hodne svetla. Vydrz je na urovni me stare LG G2, popravde jsem cekal trochu lepsi vysledky. V 8:00 odpojuji z nabijecky a kolem 24:00 jsem na 15%. Velka skoda ze LG vypustilo z nastavby nektere aplikace viz zapory. Velkym plus je moznost vymeny baterie a podpora pametovych karet. Skoda slabsiho procesoru, ale zas nehrozi prehrivani.

Petr

Přidáno: 28. prosince 2016

• dokonalej skvělá volba

Vzhled, neklouže, displej, foťák, rychlost všechno tak úžasný že za mě palec nahoru.
Každý rok mám novej telefon podle toho co je dobré a V10 je skvělá diky za LG
s pozdravem Petr Plzeň

Ověřený zákazník MEGATEL.CZ

Jaroslav Hrouda

Přidáno: 3. prosince 2016

Zakoupeno v MEGATEL.CZ

• Perfektní konstrukce, pevná, jednoduchá, v případě nutnosti tedy snadná výměna poškozeného dílu, uživatelsky vyměnitelná baterie, velmi odolná konstrukce. Perfektní display, velmi dobré ovládání. Na Smartfoun poměrně dobrá výdrž baterky (už jsem třetí den bez nabíjení a jsem na 39%, tak jsem zvědav, jak dlouho ještě vydržím, ale moc ho netrápím, pouze běžné hovory, sms, trochu internet přes WiFi)
  • Rám z nerezové oceli není rámem v pravém smyslu slova, ale pouze nerezové bočnice, na které jsou přišroubovány zásadní díly telefonu. Já bych ten rám udělal kompletní, kolem celého telefonu. Sice by se mírně zvedla hmotnost, ale ještě více by se zvýšila odolnost. Nastavení telefonu, pro mě trošku méně intuitivní (ale to je subjektivní názor), potřeboval jsem rychle režim letadlo, věděl jsem, že jsem ho tam viděl, ale v daný okamžik jsem ho nenašel. Až doma dle manuálu. Ale tyto věci vyřešeny widgety (WiFi, Hotspot, Bluetooth).

Velmi dobrý telefon pro mužskou ruku (omlouvám se, ale myslím, že ženám se pro svoji velikost a váhu moc líbit nebude), rychlý, se spoustou dobrých funkcí, perfektním foťákem, videem. Čtečka otisků prstu rychlá, perfektí. Z hlediska bezpečnosti doporučuji obsadit všechny čtyři posty vlastními prsty. Stačí poranění bříška prstu a máte šmytec.

Kvalita fotografií pořízených telefonem: Perfektní
Výdrž baterie při aktivním používání: Více než dva dny
Ověřený zákazník Max-shop.cz

Přidáno: 31. října 2016

Zakoupeno v Max-shop.cz

• Naprosto perfektní zpracování, maximální spokojenost.
  • U snímače otisků prstů napřed musíte zmáčknout hardwarové tlačítko až po té je snímač funkční.
  • Druhý displej má málo funkcí.

Naprosto perfektní zpracování, maximální spokojenost. LG prostě umí. Škoda jenom, že je v ČR je problém telefon sehnat, obzvlášť v bílé barvě.

Jiří Staněk

Přidáno: 22. října 2016

Zakoupeno v Mobil se zárukou

• Solidní výdrž baterie, opravdu dobrý zadní fotoaparát. Odladěný software, žádné nesmyslné aplikace v základu. Rychlá a u mě spolehlivá čtečka otisku prstu. Sekundární display je velmi fajn. Excelentní rychlonabíjení. Velmi dobré materiálové zpracování.
  • Přední fotoaparát mě dost zklamal, ve srovnání z LG G4 je to opravdu hodně špatné. Klidně bych snesl i menší velikost telefonu. Pro člověka z menšími rucemi to bude boj. Nefunkční autorizace otiskem pokud je telefon v nabíječce nebo po zapnutí.
  • Trochu zatím telefon zápasí z továrním handsfree ve škoda octavia II kdy poměrně dost často dochází k rozpárování.

Z telefonem jsem celkově spokojen. Zatím jsem neshledal nějaký závažný problém a určitě bych jej doporučil

Přidáno: 15. října 2016

Zakoupeno v CZC.cz

• Nemůžu si stěžovat pro me dobry mobil jak hry tak fotky super.....displej taky dobrej......
  • Zatim nic.

Kvalitni dobry super

Jirka

Přidáno: 15. října 2016

Zakoupeno v CZC.cz

telefon není o nějakém pro nebo proti. čekal jsem na V20, ale nic zásadně nového nepřináší a V10 je po stránce designu mnohem hezčí. protože předtím jsem měl G2, opět jsem volil LG a musím zmínit, že V10 je patrně poslední mobil, který má tlačítka na zádech a popravdě si neumím představit, že by to mělo být jinak.
V10 je bleskurychlý, vyhovuje mi i někým vytýkaná vyšší hmotnost, aspoň telefon v ruce cítím. displej je parádní, amoled nevzývám, tento typ displeje plně vyhovuje. rovněž druhý displej je prudce návykový, nápadité vyřešení notifikací, proč už se to nedělá dávno? co se týče baterie, tak ano, asi by vyšší kapacitu mít mohla, ovšem.. za půl hodiny se díky rychlonabíjení postará o min. 50 % zvýšení zásoby, tak proč litovat. Snapdragon 808 je výborným kompromisem mezi výkonem a úsporností, 4GB operační paměti musí stačit i na posekání zahrady :)) záda telefonu jsou.. jednoduše geniální. sklo? proboha proč? kov? hliník? nechápu. silikonový kryt jako na V10? ano, jaká jiná? navíc jejich design.. paráda. tento telefon je pro ty, kteří se chtějí lišit, mají rádi prémiovost a kvalitní zpracování (rám z chirurgické oceli je masivní ale nikoliv rušivý), vysoký výkon a parádní displej. snad už je všeobecně známo, že má uživatelsky vyměnitelnou baterii.
když de je problém? upřímně.. žádný není
hodnocení 100 %

Jindrich Milec

Přidáno: 2. října 2016

• Výkon
  • 2 displeje
  • Kvalitní fotoaparát
  • Vzhled
  • Zpracování
  • Skvělý zvuk v přiložených sluchátkách
  • Rychlá čtečka otisků.
  • Muj minulý telefon Note 3 měl lepší AMOLED panel
  • Menší výdrž baterie, nicméně dostačující

Výborný poměr cena/výkon. Skvělý fotoaparát. Druhý displej je návykový.

Přidáno: 27. září 2016

Zakoupeno v CZC.cz

• velký display, druhý display, jednoduché ovládání, zajímavý vzhled, i přes svoji velikost příjemný do ruky
  • jen baterie by mohla mít větší kapacitu

koupě rozhodně nelituji, jsem spokojená
rozhodně doporučuji

avmania.e15.cz

Přidáno: 19. září 2016

LG V10: Konkurence pro přenosné Hi-Fi přehrávače [test] – AVmania.cz

Smartphony dokázaly nahradit už mnoho zařízení, ale přenosné Hi-Fi přehrávače prozatím odolávaly. Jak to ale dopadne, když telefony začnou využívat špičkové audio komponenty?

Celá recenze na avmania.e15.cz

Antonín Kinter

Přidáno: 12. srpna 2016

Zakoupeno v NEJMOBILY.CZ

• telefon ve všech parametrech splnil očekávání (dle technických parametrů)
  • baterie by mohla mít větší kapacitu

Technické parametry - výkonný procesor, operační paměť 4 Gb, kvalitní video zařízení, citlivý GPS modul.
Moje zkušenosti - zatím velká spokojenost, s telefonem se stále ještě seznamuji.
Produkt se užívá vcelku dobře (i přes velký displej 5,7¨', zdaleka není tak robustní, jak jsem četl v některých recenzích, budu si na něj pořizovat speciální outdoorové pouzdro.
Jsem průměrný uživatel s vysokými nároky na foto a video parametry a s tímto produktem jsem spokojen.

Ověřený zákazník Mobil-bar.cz

pfranc

Přidáno: 9. srpna 2016

Zakoupeno v Mobil-bar.cz

• Dva displeje
  • Výborná čitelnost displeje i na slunci
  • Rychlé odezvy, stabilní systém
  • Dobrá výdrž baterie
  • Kvalitní HW výbava
  • Pěkný design

První telefon LG a zatím nelituji. Horní displej, který zobrazuje hodiny a důležité notifikace, je perfektní. Měl jsem obavy, že se to odrazí na výdrži telefonu, ale i při aktivním používání vydrží bez problémů celý den, při běžném používání by vydržel i víc.

Horní lišta se navíc při odemčení telefonu změní na task bar, což umožňuje opravdu bleskové přepínání mezi aplikacemi - to mi jinde chybělo.

Jinak vevnitř klasický android, žádný přeplácaný bumbrlíček, takže systém reaguje svižně. Operační paměti je víc než dost, úložný prostor jsem si rozšířil kartou, víc není třeba.

Snad jen na zadní tlačítko jsem si ještě nezvykl, je to zajímavé umístění, ale mám prostě zafixovaná boční tlačítka :-)

Shrnuto: zatím jsem nenašel slabou stránku. Za cenu kolem 11000 je to výborný kup.

dotekomanie.cz

Přidáno: 8. srpna 2016

LG V10 - téměř dokonalý smartphone [recenze] | Dotekománie.cz

Na český trh se telefon LG V10 dostal již před nějakou dobou, ovšem mezi redakcemi o něj byla dlouho nouze a navíc zápůjčních vzorků nebylo mnoho. Nedávno se na nás ovšem usmálo štěstí a podařilo se dostat LG V10 i k nám do redakce.

Celá recenze na dotekomanie.cz
Ověřený zákazník uMobil

Josef

Přidáno: 3. srpna 2016

(Upraveno 3. srpna 2016)

Zakoupeno v uMobil

• Moc pěkný a bytelný telefon s kovovými bočnicemi,vypadá opravdu moc pěkně.Druhý malý
  • displej je dobrá vychytávka a zpříjemňuje ovládání telefonu.
  • hlavní displej s rozlišením 2K,ůžasný foťák
  • odnímatelná záda ,možnost výměny baterie
  • tlačítka uprostřed zad a snímač otisků
  • Snad drobet větší velikost telefonu
  • Menší výdrž baterie

Skvělá nabídka telefonu za dobrou cenu
V10 mě opravdu nadchla

Zdeněk Hampl

Přidáno: 1. srpna 2016

(Upraveno 9. srpna 2016)

• odolnost
  • druhý displej
  • vysoký výkon
  • vyjímatelná baterie
  • pro někoho nevyhovující velikost a hmotnost

Design je povedený a díky řešení zadní strany telefon dobře sedí v ruce a neklouže.
Zprvu jsem si těžko zvykal na netradičně umístěná ovládací tlačítka - místo na boku na zadní straně, ale po týdnu už nemám výhrady, má to něco do sebe, stejně jako čtečka otisků prstů na vypínacím tlačítku.
Naopak ihned jsem byl nadšen z druhého displeje, z něhož se rychle dají spouštět oblíbené aplikace a také slouží pro notifikace, v případě práce s telefonem z něj lze i přijmout hovor.
Práce s telefonem je naprosto plynulá a odezva blesková, naopak ani při vytížení se nepřehřívá, netradiční QHD displej je špičkový.
Kvalita fotografií i videí pořízených telefonem je z mého pohledu velmi dobrá.
Výdrž baterie při běžném používání je cca 1,5 dne.

Navzdory faktu, že se nejedná o horkou novinku, koupě rozhodně nelituji.Ani jako dlouholetý uživatel telefonů jiné nejmenované značky jsem s tímto telefonem od LG neprohloupil.

Petr Holeček

Přidáno: 1. srpna 2016

Zakoupeno v LGshop.cz

• Druhý displej, perfektní fotoaparát a celkově povedený telefon.
  • Slabší baterie

Oproti HTC One E9+ telefon naprosto perfektní

Cr

Přidáno: 26. července 2016

Zakoupeno v LGshop.cz

• Zatim nejlepší telefon vubec co jsem měl rychlé odezvy 4gb ram super tel.opravdu nadernej zpracovani 1* super prostředí velikost mi plně vyhovuje druhej display je super používám často s androidem 6 spokojenost v klidovem stavu telefon vubec nezere baterii nemám problem s kapacitou telefon dost používám věčně net nebo video a v 18:00 mam ještě 20% baterie
  • Nic opravdu za ty peníze lepší neni

Za ty penize opravdu super telefon uz jinej nechci a další jedině LG

Přidáno: 22. července 2016

Svět karaoke - POKROK

Přidáno: 13. července 2016

Zakoupeno v Bestcena

• Systém běží plynule
  • Pro mně menší kapacita baterie, telefon mi vydrží cca 12 hodin, ale mám zapnuté vše a telefon komunikuje neustále přes bluetooth s 10 zařízeníma v bytě +wifi a GPS senzor.

Doporučuji.

Ověřený zákazník Mobilium

Fidoforever

Přidáno: 9. července 2016

Zakoupeno v Mobilium

• Perfektní display,rychlé prostředí,perfektní foťák,skvělý design...
  • Po upgradu na android 6.0 funguje čtečka otisku perfektně.
  • Váha skoro 200g a to už je v ruce pořádně cítit,horší reproduktor(G4 hrála oproti V10 100x lépe), nízká hlasitost výstupu do sluchátek,Baterie mohla mít při té váze a velikosti telefonu určitě větší kapacitu...

Po G3,G4 byl V10 jasná volba,mohu jen doporučit...

marat

Přidáno: 3. července 2016

Zakoupeno v Mobil se zárukou

• Kvalitní displej,jednoduché ovládaní.

Splnil očekávaní.

Ověřený zákazník OKAY.cz

CookieCZ

Přidáno: 23. června 2016

Zakoupeno v OKAY.cz

• Jsem velice spokojen po mesici uzivani.
  • Baterie jak někteří zmiňují je na tom s výdrží velice dobře.
  • Kvalitní zpracování.
  • Dobre padne do ruky.
  • Snad jen to ze ten sekundarni displej ma tak malo funkci k pouziti.

Telefon bych doporucil.
Je to dobra nahrada za Gflex2.

Myšák

Přidáno: 22. června 2016

Zakoupeno v LGshop.cz

• Po přechodu z LG G3 opět fajn změna.. ;-)
  • Zatím nic.. :-)

www.pcdays.cz

Přidáno: 26. května 2016

Recenze: LG V10, když je vám jeden displej málo | PCDAYS Magazine

Snaha odlišit se od kvant stejných černých placek se opět přihlásila ke slovu. LG V10 má totiž nejen dva displeje, ale dokonce i dvojitou selfie kameru. Zařazením se jedná o ještě víc top model, než je LG G4 (v současnosti už je nástupce LG G5). Použitými materiály působí trochu jako z Metrixu...

Celá recenze na www.pcdays.cz
Ověřený zákazník Mironet.cz

Lukas

Přidáno: 26. května 2016

Zakoupeno v Mironet.cz

• je to opravdu skvely telefon, pusobi luxusne a bitelne. Vyborne se drzi v ruce. Koupil jsem SAMSUNG S7edge, ale vratil jsem ho z mnoha duvodu. Tento telefon povazuji za daleko vice uzivatelsky prakticky a luxusni dojem budi take a nemusite se bat skrabancu a stale holestit jako S7. System od LG je nesrovnatelne praktictejsi,nez u SAMSUNGu. Druhy displej je opravdu uzitecny,obzvlaste po upgrade androidu. Po prejeti po spodnich volitelnych tlacitkach se zmensi obraz do libovolne velikosti, takze ovladani 1 rukou jebezproblemove prokazdeho. 2 kvalitni fotaky na slefie,velmi uzitecne,v druhem rezimu cocka snima velkou cast pozadi za vami - neco jako selfie tyc tedy opravdu nepotrebujete.. :)) predni fotak je mezi mobily na spicce. Stale je to ale jen mobil, ne fotoaparat. Audio je rovnez prvotridni,stejne jako u S7 lze digitalne vylepsit zvuk a je to opravdu znat. I sluchatka jsou opravdu kvalitni. Telefon za dane penize nabizi opravdu prvotridni vlastnosti a uzivatelsky neni zatim lepsiho telefonu na trhu.
  • Telefonu neni co vytknout. Mozna jen baterie,ale i ta vydrzi den bez problemu (pouzivam dost i navigaci).

Skvely telefon, spokojeny bude opravdu kazdy. Krasny, luxusni, bitelny. Prakticky uzivatelsky system. Druhy displej, 2 selfie kamery.

Ověřený zákazník Mobil Pohotovost

Přidáno: 25. května 2016

Zakoupeno v Mobil Pohotovost

• rychlé nabíjení
  • perfektní fotoaparát
  • druhý displej
  • výdrž baterie nic moc, i když nejsou spuštěny polohovací služby nebo bluetooth
  • stabilizace obrazu fotoaparátu není nijak ohromující
  • druhý displej by si zasloužil více funkcí

Jde o velice kvalitní telefon, který by si zasloužil lepší baterii.

Přidáno: 18. května 2016

Celá recenze na freebit.cz

Charvátová

Přidáno: 29. dubna 2016

• Druhý display - skvělá vychytávka
  • Skvěle přehrává muziku - hodně hlasitý, dobrá sluchátka v balení
  • Uvívala bych trochu silnější baterii, ale není to omezující

Nejlepší telefon, jaký jsem měla

Přidáno: 22. dubna 2016

Zakoupeno v Mobil se zárukou

• foťák, rozlišení, hudba, cena, rychlost
  • hmotnost

Mohu doporučit, již druhý LG telefon a jsem nadšená

Ověřený zákazník DOXA shop

Přidáno: 19. dubna 2016

Zakoupeno v DOXA shop

5,7" displej hovoří za vše. Mohu jen doporučit. Rychlý, kvalitní zpracování, skvělý fotoaparát s mnoha funkcemi.

Milan

Přidáno: 28. března 2016

• Hardware dobrý, mechanicky i příjem signálu i WiFi
  • Drobné nedodělky ve firmware
  • Legrační překlady menu
  • Nevýrazné vypínací tlačítko

Docela dobrý telefon, nákupu nelituji. Smůla je, že po vyndání baterie zapomene některá nastavení, jako jas displeje a cvakání při doteku. Taky některá menu jsou přeložená do češtiny tak, že se je bojím použít, protože nevím co dělají.
Jinak Android 5 má chybu že některé hry mají rozsypaný obraz, ale to mi po upgrade dělal i starý telefon který s Androidem 4 fungoval v pohodě. Stačí v seznamu aplikací vysunout do strany a spustit znovu.
Displej je dobrý, dá se číst i v jasném světle. 100x lepší než nějaký AMOLED, který za týden odejde.
Větší problém je vypínací tlačítko. Buď musíte telefon kvůli vypnutí zvednout, nebo jít na domovskou obrazovku a poklepat na volné místo. Navíc se mi zatím nedaří najít tlačítko po hmatu, pořád mačkám kameru a nic :-/ Na Second screen doporučuji aplikaci Screen Off a v nastavení zapnout zpoždění.
Zapnutí není problém, stačí zaťukat na obrazovku.
Baterie je v pohodě, samozřejmě při hrají se vybije za 2 hodiny, ale myslím že týden v kapse by mohl zvládnout.

karelm

Přidáno: 10. března 2016

• Kvalita zpracování
  • "Nezapatlává se"
  • Šikovný kovový rámeček
  • Kvalitní foťák s kamerou
  • Dva druhy předních foťáků, s různou možností použití
  • Přídavná SD karta a tím pádem dostatek úložného prostoru pro video a fotky, ale nejenom pro ně
  • Vyměnitelná baterie
  • Rychlá reakce na tlačítka a na ovládání, je znát 4GB RAM

Měl jsem původně LG G2, ale s tou se to nedá srovnat. Materiál je příjemný do ruky, displej ani telefon se nazapatlá, jako u G2. I když telefon působí dost velký, tak v ruce se drží dobře. To samé platí i s váhou. Displej je velice kvalitní. Reakce telefonu na ovládání velice rychlá, což je dáno i RAM pamětí. Pro někoho možná je druhý displej výhoda, ale mně se zdá zbytečný. Tlačítko zezadu telefonu se mi jeví jako dobrá volba, protože jsem si na něj zvykl už u G2. Nemůžu srovnávat s konkurencí, protože jsem jinou značku telefonu neměl. Pokud nebudu počítat telefony před Androidem. Myslím si, že koupí tohoto telefonu neprohloupíte, ba naopak. Perfektní telefon za rozumnou cenu. Pokud na něm nebudete vyhledávat vyloženě nějaké mouchy a schválnosti.

www.svetandroida.cz

Přidáno: 29. února 2016

LG V10: Když je jeden displej málo (recenze)

Telefon LG V10 se povedl. Nabídne vše, co by náročný uživatel od moderního telefonu požadoval, a přidává i něco navíc – druhý displej, odolnou konstrukci či vyměnitelnou baterii a slot pro paměťovou kartu. Negativa jsou navíc snadno odpustitelná a jediným důvodem, proč se tomuto přístroji vyhnout, je tedy snad jen systém, který nemusí sedět každému, či velikost telefonu.

Celá recenze na www.svetandroida.cz

smartmania.cz

Přidáno: 18. února 2016

Recenze LG V10: Bytelný obr plný příjemných překvapení

Recenze LG V10: Bytelný obr plný příjemných překvapení Martin Pavlović před 1 minutou Recenze Přidat komentář 1 Zobrazení Smartphone LG V10 byl představen bez velkého povyku a v podobném duchu se neslo i jeho uvedení na český trh. Výrobce to s propagací obecně nepřehání a je to škoda, jde totiž o jeden z nejzajímavějších smartphonů na trhu. Ptáte se proč? Na to vám odpoví náš test.

Celá recenze na smartmania.cz
SMARTmania.cz

SMARTmania.cz

Přidáno: 18. února 2016

LG V10: Videorecenze

Přinášíme vám podrobnou videorecenzi smartphonu LG V10, který disponuje duálním displejem s vysokým rozlišením a hned třemi fotoaparáty. K čemu všemu tato vylepšení slouží? To vám prozradí naše video

Mates OPC

Přidáno: 1. února 2016

Zakoupeno v LGshop.cz

• Max spokojenost asi nejlepší momentálne na trhu
  • žádne

V10 proste Top 1!!!

www.mobilmania.cz

Přidáno: 26. ledna 2016

LG V10: Sbírka vychytávek v akci [videorecenze] – MobilMania.cz

Mobily jsou si dnes podobné jako vejce vejci. Pak přijde LG a vystřihne V10, která přináší hned několik skvělých inovací. Tohle se vám bude líbit!

Celá recenze na www.mobilmania.cz

Přidáno: 24. ledna 2016

výborný telefon

Václav Krajanek

Přidáno: 22. ledna 2016

Zakoupeno v LGshop.cz

Dovoluji si tvrdit, že s ohledem na poměr cena/výkon nemá aktuálně konkurenci a rozhodně každému doporučuji.

Přidáno: 19. ledna 2016

(Upraveno 19. ledna 2016)

• Všechno

Marcela

Přidáno: 17. ledna 2016

Zakoupeno v LGshop.cz

všem doporučuji,je to opravdu super telefon

Karel Krob

Přidáno: 16. ledna 2016

Zakoupeno v LGshop.cz

Výborný mobil pro náročné uživatele, rychlý, bezvadná vychytávka - druhý displej pro notifikace a rychlé volby

Přidáno: 8. ledna 2016

• display vynikající
  • Fotoaparát super, manuální režim je bomba a dobrý je i manuál pro video

Před tímto telefonem jsem měl LG G3 a byl jsem velice mile překvapen tím, byť baterka je velikostně stejna jako u G3, mi vydrži mnohem déle. Hraju hry, brouzdám po netu a koukám na videa a baterka bez problému den a půl.

Ověřený zákazník Mobilplus

Přidáno: 6. ledna 2016

Zakoupeno v Mobilplus

Všechno bylo už řečeno

Juraj

Přidáno: 29. prosince 2015

Zakoupeno v LGshop.cz

• Velka spokojnost zatial!! Vykon prevysuje viacero drahsich zariadeni, uplne staci 6 jadro s kombinaciou s 4GB RAM. Fotak bezkonkurencny a vela uzivatelskych funkcii a rozhrani! Len doporucujem! A nie je to zatial kus co ma kazdy druhy ;-)
  • Mohla by byt vacsia baterka koli vydrzi nad jeden den,ale pri beznom pouzivani vydrzi den a pol.

Zatial velka spokojnost!

BlackBerry PRIV