LG Optimus One P500

FM rádio
Kalkulačka

• , zakoupeno v Handy Mobil

• Dělá to co má.
    • Asi už nebude dostupný.

Za ty peníze zcela OK.

• , zakoupeno v Mobil Pohotovost

• pomer cena - vykon vyborna.libi se mi design telefonu.kupovala jsem ho ve stribrne barve pro manzela a je to krasny pansky telefon.
    • .

ok

• , zakoupeno v MEGATEL.CZ

• Nic.

Co jsem chtěl, jsem dostal.

Konstrukce
Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

Objevujte svět kolem sebe s Androidem 2.2 Froyo

Vítejte do nového světa chytrých telefonů. LG Optimus One P500 je optimálním partnerem pro nevšední zážitky a navazuje svým přátelským rozhraním na předchozí model GT540.

Jako jeden z prvních mobilních telefonů využívá pro svůj rychlý a plynulý chod nejnovější verzi operačního systému Android 2.2 Froyo, který sebou přináší revoluční funkce jako je vyhledávání hlasem, rozpoznání předmětů na fotografiích a ještě máte možnost vybrat z 80.000 aplikací na Android Market.

Optimus One je všestranný chytrý telefon, který vás pomocí GPS a navigace dovede na místo určení a ještě si můžete užít své přátele na Facebooku přes Wi-Fi.

S kvalitním 3 MPx fotoaparátem nepřijdete o váš jediný zážitek.

Tak na co čekáte, objevte svět kolem vás.

• Konstrukce telefonu: dotykový,klasický
  • GPRS: ANO
  • EDGE: ANO
  • HSCSD/HSDPA: ANO
  • Integrovaný fotoaparát : ANO
  • Rozlišení fotoaparátu : 2048 x 1536 (3,2 Mpx)
  • Integrovaný blesk/přisvětlení: NE
  • 3G síť: UMTS 900/2100 MHz, HSDPA 7,2 Mbps
  • Konektor: Micro USB
  • Velká písmena: Ne

Operační systém

• OS: Android 2.2 (Froyo)
  • Uživatelské rozhraní: Android UI / (Volitelné S Class UI)

Klávesnice * Ovládání: celodotykové (Kapacitní)

Displej

Data

• GPRS Třída 10
  • EDGE Třída 10
  • WLAN Wi-Fi 802.11b/g
  • Bluetooth Ano (v 2.1 EDR/A2DP)
  • USB Ano v.2.0

• Rozlišení fotoaparátu (MP) 3 Mpx, 2048 x 1536 px, video
  • Blesk Ne
  • Speciální funkce: Aut. ostření, Sekvence, Panorama, Makro, Sledování obličeje

Multimédia

• Video kodeky: MPEG4/H.263/H.264/DivX
  • Podpora DivX/XviD formátu: AVI, MP4, 3GP
  • Audio kodeky: MP3, AAC, AAC+, WAW, WMA
  • Dokumenty: Prohlížeč dokumentů ThinkFree Office (txt, pdf, doc, ppt, xls)
  • Kalendář: Ano (Google)

• Záruční doba: 24 měsíců

• Ukázka jak rozebrat a vyčistit telefon LG Optimus One P500

• Recenze

Zobrazit video recenzi

• Záznam videa pořízený na telefonu LG Optimus One (P500) s operačním systémem Android.

• Ukázka restartování telefonu

• Unboxing a recenze

Zobrazit video recenzi

• Na svou dobu super telefon (do roku 2013)
    • Poměr cena/výkon byl tehdy nejlepší
    • Sloty microSD
    • Mala interní paměť
    • Předinstalováno spousta zbytečných aplikací zaplňující interní pamět telefonu

Předinstalované aplikace zaplňují interní paměť telefonu a ten byl pak už neúnosně pomalý. Nemožnost odinstalace těchto aplikací bez rootu.

Fotky z mobilu jsou i dnes v dostačující kvalitě a slouží jako dobrý záznam vzpomínek.

Dodnes ho používám jako záložní v případě, že moderní nový selže nebo je mimo provoz.

• Padne do ruky
    • Jednoduché ovládání
    • Vzhled
    • Seká se

Nejlepší telefon jaký jsem kdy měla. Je pravda že pro náročnější uživatele asi nebude ideální, ale já jsem s nim byla naprosto spokojená. A to až tak, že přestože se mi podařilo ho utopit, chci znovu ten stejný!!!!!

• - malá pamět
    • - seká se
    • - malý displej
    • - pomalý chvilkama
    • - nemá blesk

měla jsem do 2 roky a ze začátku super, ale ted už jsem opravdu ráda že mám nový. ale pro děti a nenáročné uživatele perfektní :)

• Dobré repráky (hlasité) :)
    • Malá,ale opravdu malá vnitřní pameť...Nyní mám v mobilu 7 aplikací a píše mi to, že mám plnou pameť (samozřejmě je mám na sd kartě), takže tam moc aplikací nenainstalujete :(
    • Nemá blesk,špatná kvalita foťáku
    • Starý android,ale co za tu cenu...
    • Hodně se seká
    • -Pomalý
    • Špatné rozlišení displeje

Tenhle mobil mi vybrali rodiče...Já sama bych si ho nikdy nekoupila.,Prostě mě ten mobil nějak nenadchnul, ale ani moc nezklamal.,bohužel jenom průměrný mobil, což průměrný je pro mě, která je na mobilu pořád málo.

• je jednoduchý pro ty kteří nepotřebujou tak výkonný mobil.
    • velikost a výdrž baterie
    • fotoaparát pouhé 3 MPIX.
    • velice hodně se seká
    • vnitřní pamět je také malá
    • maximálně 5 aplikací více se tam nevejde
    • starý android
    • dlouho načítá internet
    • špatný mikrofon
    • o zvuku někdy ani nemluvim

Pokud hledáte nějaký mobil ten asi nebude pro vás.Ten foták je pro ty kteří nefotí na mobil tak moc.Za stejnou cenu jsou dnes mnohem lepší takže rozhodně jít do nich.Také starý android zpomaluje mobil protože aplikace nejsou dělány na android 2.2 ale snad na 4.0