LG L65 D280n

• kvalita za dobrý peníz

perfektní mobil pro běžného uživatele

• Nevím
    • Tento produkt jsem nikdy nekoupil

Byl jsem vyzván k recepsi mobilu LG, tento mobil jsem nikdy nekoupil, ale koupil jsem Prestigio

• , zakoupeno v i-Mobily.cz

• Vyladěný systém, šikovná velikost, knock lock...
    • Lte, slabší foťák.

EDGE
Typ SIM karty
miniSIM
FM rádio

LG D280n L65.Zbrusu novy model LG L65 je urcen vsem, kteri chteji vypadat co nejlepe a zaroven pusobit nenucene. Je opravdovym potesenim drzet v ruce tento pristroj s elegantnimi krivkami a stihlym jednolitym designem. Zabavna a prakticka funkce Knock Code™ je v modelove rade L Series poprve soucasti standardni vybavy. Obohatte kazdy okamzik sveho zivota o stylove zarizeni s dotykovym ovladanim. sTiHLy DESIGNPri vyvoji modelu L65 bylo pamatovano na stihly jednolity design, ktery vam dokonale padne do ruky a bude ladit s vasim osobitym stylem.

METALICKy POVRCHMetalicka povrchova uprava znamena atraktivnejsi vzhled. Telefon ma metalicky ram v modernim stylu, ktery nelze prehlednout.

QUICKWINDOW™S pouzdry QuickWindow™ je pripojeni ke vsemu dulezitemu doslova hrackou. Muzete pouzivat obrazovku a kontrolovat zpravy, anizbyste museli otevirat kryt telefonu pouzdro neni soucisti baleni, nutno dokoupit.

• Operacni system: Android 4.4Procesor pocet jader: 2Procesor frekvence [MHz]: 1200Uzivatelska pamet: 4GBVelikost RAM: 1GBPametove karty: microSD; microSDHC
  • Displej uhlolpricka [palce]: 4,3Displej rozliseni [pix]: 800 x 480Dotykovy displej: anoKlavesnice: ne

Technicke parametry:

Zvysena odolnost

Zaruka 24 mesicu

• Ideální telefon
    • Perfektně vyladěný - neseká se
    • Je pouze na jednu sim kartu

• všechno

na dvě věci

• mám dva roky :) (zakoupen 8/2014) pouze jednou na reklamaci. Po celou dobu dělá to co má, původní baterie - tudíž denně nabíjím, jelikož jsem po celý den připojena na wifi nebo data. Hodně píšu před messenger, surfuju na netu, využívám mobilní banku, aplikace jako e-mail, portmonka strava - .jsem velice spokojená.cJe to první telefon, který vydržel takovou dobu.
    • pouze na slunci horší vyditelnost disleje, ale to je úděl .....

Vybírala jsem náhodně měla jsem Nokii a Huawey. Telefon má vysokou hlasitost vyzvánění, je velice dobře slyšet venku. S Huaweyem byl problém. Desing, kvalita zpracování, rychlost, paměť, fotoaparát..... se vším jsem spokojena.

• vysoká kvalita za malé peníze
    • jen tak se nerozbije (spadl na zem, nic se mu nestalo, dokonce ani display nepraskl)

Za mě super,

hodte snim ozem a je furt nerozbitny

• kvalita za dobrý peníz

perfektní mobil pro běžného uživatele

• Super velikost
    • Různé věci které jiné mobili nemají
    • Špatné zaostření foťáku
    • Málo úložiště
    • Barva[ze zadu]

Kdybych si mohla vybrat k narozkám který mobil bych si koupila tenhle by to nebil. MŮJ NÁZOR

• skvělý na rok užívání - neseká se, vše funguje jak má, baterie vydržela více jak 2 dny
    • jednoduchý na ovládání
    • zaostření fotoaparátu je zlé (ale dá se použít ruční zaostření)
    • malá VELICE malá vnitřní paměť
    • po roce se zhoršila funkčnost telefonu

Tento mobilní telefon již mám přes rok a jde poznat opotřebení (předtím byla 100% spokojenost) Všechny aplikace mám přesunuté na SD kartě a přesto to nestačí, neustálé upozornění Nedostatek paměti a můžou za to aktualizace programů, které jsou v telefonu zabudované a nejdou přesunout na SD kartu. Baterie už vydrží jen den a telefon se občas zasekne a je pomalejší.

• Nevím
    • Tento produkt jsem nikdy nekoupil

• Telefon jsem koupil dceři, jako její první mobil. Po instalaci jiné ROM s androidem 6 naprostá spokojenost.

Pro nenáročného uživatele vřele doporučuji.