LG G350

Telefon s véčkovou konstrukcí je ideálním zařízením pro seniory. Máte rodiče seniory a chce mít větší jistotu, že jsou v pořádku? Naučte je na tomto telefonu používat tlačítko SOS a zapněte jim funkci nouzové upozornění. Jednou z rozhodujících vlastností je také velmi jednoduché ovládání. Pokud má senior horší sluch, může si aktivovat režim Senior. Ten automaticky upraví hlasitost poslechu na takovou úroveň, která bude seniorovi nejvíc vyhovovat.

Véčko s dobrým obrazem a fotoaparátem

Tento model se řadí mezi véčkové telefony. Přesto, že má pouze 3palcový displej, nabízí velmi dobře čitelný a ostrý obraz. Telefon je také vybaven fotoaparátem pro záznam důležitých životních okamžiků.

Konstrukce
véčka
Operační systém
Bez OS
125 g
Možnost paměťové karty
Odolné

• , zakoupeno v Huramobil.cz

• Hodnotím jako "zarytý véčkař", čili specifický uživatel, jak kdosi napsal, s povzdechem: kdeže jsou ty časy, kdy bylo z čeho vybírat a s "véčky" se "roztrhl pytel".Lg G350 není ten nejelegantnější a nejvymazlenější véčkový mobil, který jsem kdy měla, pracovně mu říkám "Briketka", ale...za tu cenu, co víc mohu chtít, tím, že je trochu větší a těžší, působí bitelně a spolehlivě, snad takový i bude.
    • Perfektní je velký displej. Nastavila jsem si senior režim, ač nejsem ještě senior, přece jen "už něco pamatuji" a lidi, SMS čtu bez brýlí!
    • Mile mě překvapil fotoaparát, obrázky dělá lepší, než jsem čekala.
    • Klávesnice se ovládá lehce a plně vyhovuje mým od práce už trochu oteklým a ztuhlým prstům.
    • A hlavně nemá OS, s ním já opravdu moc nekamarádím!
    • První dny jse ho dost trápila, abych se sním naučila zacházet a také jsem měla zrovna dost telefonování, baterie vydržela tři dny.
    • Trochu postrádám vnější displej, nebo diodku, aby člověka něco upozornilo na příchozí události.
    • A taky jsem zjistila, že nemohu na ton SMS použít melodii z vlastní složky, ale pouze ty přednastavené v telefonu.
    • V příslušenství nejsou sluchátka, u všech předchozích mobilů jsem je vždy měla, ale "ze světa proto nepudu", jen si zase povzdechnu, kdeže jsou ty časy...

Pro běžného uživatele, který netouží po "chytré, dotykové placce" je tohle véčko naprosto vyhovující.
    Doporučuji.

• jednoduchost
    • žádné nevýhody

velká tlačítka a dobře se používá

• , zakoupeno v CZC.cz

• Klasika která se dobře ovládá, dobře funguje a dělá to co má .
    • Bezkonkurenční velký displej pro tlačítkový telefon.
    • Bez Androidu, nedotykový. Na mé upracované prsty jsou problem dotyky. Skvělý foťák který má i zoom A UMÍ FOTIT I Z 5 CM a to čistě. Prostě LG umí dělat věci , ale musím si připlatit kvalitu, která ovšem nemá cenovou konkurenci. Maximální spokojenost. Micro SD slot.
    • Nejde vymazat fotky!!!

Doporučuji všem kteří hledají kvalitní fungující tlačítkový mobil i když nejsou senioři. Není se za co stydět. Já taky nejsem senior.

Konstrukce
véčka
Operační systém
Bez OS
125 g
Možnost paměťové karty
Odolné

Velká tlačítka

Jistě se vám již stalo, že jste omylem zmáčkli jiné tlačítko. S tímto zařízením se vám to nestane. Má totiž dostatečně velká tlačítka, se kterými se vám budou pohodlně psát všechny zprávy.
Velká tlačítka

Uslyšíte i s horším sluchem

Telefon je ideální pro seniory nejen díky své jednoduchosti. Zařízení nabízí režim Senior, který nastaví poslech na takovou úroveň, aby mu dobře rozuměli i lidé s horším sluchem.
Uslyšíte i s horším sluchem

Bezpečnostní tlačítko a nouzové upozornění

Se spuštěnou službou SOS můžete odesílat tísňové SMS zprávy na vámi uvedená čísla. Pokud příjemce zprávy zavolá, hovor bude automaticky přijat. Používat můžete také funkci Nouzové upozornění. Nebudete-li majitel delší dobu používat svůj telefon, automaticky se odešle nouzová zpráva přednastavenému příjemci.
Bezpečnostní tlačítko a nouzové upozornění

Skladem

Stylové véčko LG G350 s prostorným 3" nedotykovým displejem pro nenáročné uživatele. 3" TFT displej s rozlišením 240 x 320 bodů. Fotoaparát s rozlišením 1,3 MPix. FM rádio, Bluetooth, Wi-Fi, paměť 10 MB s možností rozšíření o MicroSD (až 16 GB). Baterie s kapacitou 950 mAh.

STYLOVÉ VÉČKO

Hlavní výhody:

3" TFT displej s rozlišením 240 x 320 bodů

2G síť [GSM] : GSM 850/900/1800/1900

1,3 MPix fotoaparát

FM rádio

Bluetooth

Wi-Fi

paměť 10 MB s možností rozšíření o MicroSD (až 16 GB)

baterie s kapacitou 950 mAh

LG G350 je véčkový telefon s prostorným 3" nedotykovým displejem. Přístroj je určen pro méně náročné uživatele, kteří hledají stylový telefon bez operačního systému. Zařízení je vhodné také pro seniory, kteří budou mít k dispozici praktické SOS tlačítko.

Fotografie budete moci pořizovat 1,3Mpx fotoaparátem. Čas na cestách Vám zkrátí FM rádio. Interní 10MB paměť jednoduše rozšíříte microSD paměťovou kartou s maximální kapacitou 16 GB.

Přístroj je velmi dobře vybaven po stránce konektivity. Těšit se můžete na Wi-Fi, microUSB a GPS. Velmi dobrou výdrž na jedno nabití slibuje baterie s kapacitou 950 mAh.

Technické parametry:

Základní údaje

Modelová řada : 2015

Typ telefonu : Véčko

Operační systém : Vlastní (LG)

Displej : 3" non-touch UX

Hmotnost 125g

Obsah balení:

záruka 24 měsíců

• , zakoupeno v Huramobil.cz

• Mile mě překvapil fotoaparát, obrázky dělá lepší, než jsem čekala.
    • A hlavně nemá OS, s ním já opravdu moc nekamarádím!

Doporučuji.

• jednoduchost
    • žádné nevýhody

velká tlačítka a dobře se používá

• , zakoupeno v CZC.cz

• Klasika která se dobře ovládá, dobře funguje a dělá to co má .
    • Bezkonkurenční velký displej pro tlačítkový telefon.
    • Nejde vymazat fotky!!!

• Kvalitní mobil

Jsem spokojen,za tu cenu dostanete hodne muziky ,pekny zvuk,dobry fotoaparat ,WiFi,tlacitkovy telefon,velky a pekny displej ,java aplikace a hry ,dlouha vydrz baterie okolo 5dnu v zaprahu .Na 100% splnuje moje ocekavani .Samozřejme kdo od toho ocekava neco jako dotykovy mobil bude zklaman ale pro vsechny ostatni je to opravdu nevidany a nadstandardni telefon.

• , zakoupeno v KASA.cz

Dobrý výrobek pro specifického uživatele

• , zakoupeno v KASA.cz

• vyhovuje
    • nejde určitá rozdílná melodiek jednotlivému kontaktu

babičce vyhovuje

• , zakoupeno v F-mobil.cz

• Pro starší a nenáročné uživatele s horším sluchem výborný,velký display a tlačítka
    • trošku nesmyslné jsou maličké ikony nahoře na displayi - většinou tyto osoby taky hůř vidí

moje 86ti letá maminka je s ním velice spokojena, měla starý LG a nechtěla se této značky vzdát, říká, že jsem vybrala perfektně, zvládá i foto a sms s mms, i práci s externí pamětí

• , zakoupeno v MobilDuo

Optimální pro starší lidi

• , zakoupeno v Mobily Ostrava

Manželka si výslovně tento typ mobilu přála a je s ním spokojená

• , zakoupeno v EVA.cz

• dárek pro manželku
    • klasický tlačítkový telefon
    • základní funkce

dobrá zkušenost se značkou LG
    používání splňuje očekávání
    produkt lze doporučit ostatním zákazníkům