Lesia Anova A5

Možnost paměťové karty

• , zakoupeno v Mobily Ostrava

zatím nemohu posoudit mám telefon krátce

• , zakoupeno v Mifomobil.cz

Za cenu a kvalitru jsem naprosto spokojen. Můj nzor je, že né vše značkové musí být nejlepší a tento výrobek se svými parametry vyrovná znač.výr. - doporučuji

Konstrukce
dotykové
Operační systém
Android
Verze operačního systému
Android 7.0 (Nougat)
160 g
Možnost paměťové karty

Lesia Anova A5 představuje vysoký výkon, vynikající grafika v kompaktním balení. Bude Vám k dispozici pro život a práci na cestách. Anova A5 má výborný čtyřjádrový procesor MT6580, taktovaný na 1.3GHz a grafický čip Mali-400 MP. Toto je doplněno o operační paměť RAM 2GB a vnitřní uživatelskou paměť ROM 16GB, kterou lze rozšířit o paměťové karty microSD, až do velikosti 128GB. Velký displej o velikosti 5" a rozlišení HD 1280 x 720 pixelů a 16 miliónů barev Vám zaručí skvělé dívání na oblíbený film, nebo sledování videií přes youtube v HD kvalitě. Pro zabezpečení Vašich dat poslouží čtečka otisku prstů.

• , zakoupeno v Mobily Ostrava

zatím nemohu posoudit mám telefon krátce