Lenovo S920

Verze operačního systému
    Android 4.2 (Jelly Bean)
    159 g
    Možnost paměťové karty

Lenovo s920 je výkonný smartphone s důrazem na design a kvalitu osvědčeného výrobce Lenovo. Smartphone s populárním systémem Android ve verzi 4.2 Jelly Bean vyniká dotykovým 5,3" velkým IPS displejem, který se snadno ovládá. Máte rádi rychlost? Lenovo své smartphony osadil výkonnými procesory a dostatečnou pamětí RAM, aby uspokojil potřeby dnešních mobilních uživatelů.

Používáte 2 telefony? Nyní Vám bude stačit jeden.

Máte dvě SIM karty a pro každou jeden telefon? Nebaví Vás nosit dva telefony zároveň? S tímto mobilním telefonem od Lenova už nemusíte. Je totiž vybaven dvěma sloty pro dvě SIM karty. Můžete tak mít pohromadě své soukromé i firemní telefonní číslo. Ušetřete své místo v kapse, kabelce nebo tašce. S tímto smartphonem můžete snadno telefonovat a posílat SMS z vybrané SIM karty, kterou si velice snadno navolíte pro akci.

Pohodlné připojení k nabíječce nebo počítači můžete získat pomocí standardního microUSB portu. Sluchátka si připojíte pomocí 3.5mm jacku. Pro rozšíření interní paměti telefonu je k dispozici micro SD slot. Smartphone je dále vybaven bezdrátovou bluetooth technologií pro připojení k bluetooth zařízením (např. k headsetu)a bezdrátovou Wi-Fi sítí pro připojení k internetu.

Telefon není kompletně v českém jazyce. Přibližně 1/3 slov je v angličtině!

Značka

• Foťák nekonečné zaměřování
      • Přehřívání
      • Zvuk
      • "Kvalita" plastu

Mám telefon cca půl roku a jsem nespokojená.
      Na začátku vypadal fakt skvěle, ale časem zjišťuji, že mi nestačí a dokonce za tu cenu je nedostačující.
      Je pomalý, zasekává se, přehřívá, foťák a zaměřování je nekonečný čas.. občas ty fotky vypadají hůř než na 5Megapixelu..
      Pustím-li nějakou hru, zasekne se dýl načítá..
      GPS mě neumí najít takže navigace mi ukazuje o ulici dál nebo i neexistující místo :D

Obal se mi začal rozpadat a všimla jsem si, že mi zmizel šroubek a tím se rozpadl kryt na nabíječku..nejde to již spravit.

Z této značky jsem byla na počátku velmi nadšená, ale teď si to nemyslím..

• všechno !!!!!

gps funguje hrozně pomalu
      seká se tisíckrát denně
      mp3 přehrávač hrozně potichu a špatná kvalita zvuku
      dotykový display pomalí, hrozně dlouho trvá než se vůbec hne
      jakýkoliv telefon za dva tisíce je lepší než tenhle křáp, v životě jsem horší telefon neviděl

• Velice povedený kousek od Lenova,toto je můj druhy chytrý telefon . Před tím jsem mel Samsung a po pravdě Samsung ma dnes snad každý ale proč by člověk mel jít z davem když se mu nabízí mnohem kvalitnější stroj jakým je Lenovo s920. Za mne doporucuji ,dostal jsem to co jsem očekával a ještě dodam pro ty co jsou na cestách . Navigace se chytí do 20 s a drží a drží a drží :-))))
      • Snad jen čeština která není na 100% ale je to o zvyku. Počeštěno tak na 80%.

Cena je přijatelná,odpovídá tomu co kupujete.

• *Všechno
      • *Android 4.4.2
      • *Aktualizace
      • *nic

Už sem tady jednu recenzi tohoto telefonu přidal.Telefon byl jednou na reklamaci ale po ní vše šlape jak má i mi chodí aktualizace.Sice z oficialní verzí pro Lenovo takže potom žádne menu a pouze Angličtina ale i tak sem nad míru spokojen.A Lenovo s920 mohu vřele doporučit

• 5,3" HD IPS DISPLEJ
      • NIC

VELMI POVEDENY TELEFON ZA VYBORNOU CENU
      KOUPIL SEM HO V MOBIL POHOTOVOST ZA 5490KC

• - výborný displej 5.3 palce
      • - telefon je dobře ergonomicky zpracován a i při své velikosti se dobře drží
      • - vynikající baterie - to jsem opravdu nečekal, 3 dny při klasickém využití (email, wifi, 3G, prohlížení netu, volání, sms)
      • - hlasitý reproduktor
      • - dobrý zvukový výstup
      • - v tmavé variantě soft-touch povrch zadní strany - nevyklouzne vám
      • - perfektní fotky i videa
      • - špičkový přijímač wifi a GPS ( GPS do 10 sekund a pak drží, jako přibitá)
      • - při slabším signálu jeho ztráta - nižší citlivost - (konkurence ještě volá :-))
      • - nic zvláštního, jsem spokojen

Jsem s tímto produktem nadmíru spokojen, myslím si, že Lenovo v budoucnu ještě může udávat směr konkurenci, přichází mi i aktualizace systému, takže se starají.
      Pozor na sluchátka, pokud chcete jiná, zjistěte si impendanci, můžou hrát potichu.
      S GPS chodím sportovat, používám i na kole a v autě - fix do 10 sekund a je přesná.
      Procesor nemá problém s náročnými aplikacemi, včetně her.
      Systém perfektně odladěn.
      Koupený za 5.990,- u Mobilpohotovost - počeštěn na 95%, 2 roky záruka.

• Velký a přehledný displej
      • Lehký a tenký
      • Slot na dvě SIM karty
      • Není podpora ze strany Lenovo pro ČR.

Jsem uživatel zn. Lenovo. Jeho kvalita mě zatím nezklamala. Jako mob. telefon jsem provedl zkoušku, zda to bude tomu tak, jako třeba u notebooku. Zatím bych vyčkal s koupí, než bude podpora pro ČR.

• mobil mam us 4 mnesice sem snim velmy spokojen akorad as na tu rom a na android 4.2.1 nechapu proc tam nedali 4.2.2 jinac super lenovo za super cenu
      • aktulizace

super za tu cenu dobra vidrz baterie super ips