Lenovo S750

zatím bez problémů

OK

• , zakoupeno v CZMT.CZ

• Odolnost
    • Kluzký povrch (klouže z ruky)
    • Při plném využití baterie vydrží cca 3 dny

Jako odolný dotykový telefon mi vyhovuje. Kluzkost povrchu vyřeším obalem.

Konstrukce
Diktafon
Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

Lenovo S750 je voděodolný do jednoho metru a prachuvzdorný. V kombinaci se špičkovým výkonem se jedná o nejvybavenější smartphone se zaměřením na odolnost. Nemusíte se již obávat z kapek deště a fotografování z bazénu. Navíc je prachuvzdorný, takže se ho nebojte vzít s sebou na pláž nebo na stavbu.

Díky populárnímu operačnímu systému Android získáte téměř neomezený přístup k aplikacím, které si budete moci spravovat sami. Pusťte si Google Play obchod s aplikacemi, ve kterém objevíte statisíce aplikací. Ty si pak můžete snadno stáhnout zdarma nebo za poplatek. Hrajte hry, vytvořte si vlastní portfolio aplikací, cestujte s GPS navigací, komunikujte přes sociální sítě, prohlížejte oblíbená videa z YouTube a sdílejte své fotografie s přáteli na Facebook.

Pohodlné připojení k nabíječce nebo počítači můžete získat pomocí standardního microUSB portu. Sluchátka si připojíte pomocí 3.5mm jacku. Pro rozšíření interní paměti telefonu je k dispozici micro SD slot. Smartphone je dále vybaven bezdrátovou bluetooth technologií pro připojení k bluetooth zařízením (např. k headsetu)a bezdrátovou Wi-Fi sítí pro připojení k internetu.

Telefon není kompletně v českém jazyce. Přibližně 1/3 slov je v angličtině!

Značka

Wi-Fi : IEEE 802.11 b/g/n, supports Wi-Fi hotspot micro USB 2.0

GPS

ANO

Funkce

G-sensor, P-Sensor, L-Sensor, FM radio, Wifi, GPS, Multi-touch, Dual SIM, Vodotěsný IP67, E-compass, Notifikační LED Dioda

Sensor

• vodě odolnost
    • spolehlivost
    • nárazuvzdornost
    • zmatené úložistě

Tento telefon je skvělý, co se týče odolnosti. Průměrně mi za den spadne tak 2x a občas jsou to pořádné pecky. Zatím to (po dvou letech nese dobře). Vodě odolnost také nezklamala, koupu ho ať už omylem, nebo schválně asi tak 3x týdně a zatím stále drží. Nevýhodou je úložiště, ale to je spíše problém androidu.
    Doporučila bych ho všem, co si nechtějí telefon na hry a focení, ale mobil, co něco vydrží.

• Dual Sim
    • Voděodolnost + prachu
    • poměrně rychlý když se hlídá použití paměti a průběžně optimalizue.
    • Výdrž baterie 3-5 dnů
    • Poměrně slušné detailní fotky po nainstalování fotáku Obchod Play
    • Vypadává GPS a ze startu navgace dlouho nabíhá, někdy je potřeba i restart telefonu
    • Při zatížené paměti nad 80% (360 Security) se objevý zelena obrazovka. Někdy nepomůže ani optimalizace.

Mobil jsem si zakoupil z důvodu cenové dostupnosti (před 1,5r. 5800,-Kč) a Dual sim, abych nemusel se sebou nosit neustále dva telefony. Parametry a design byly pro mě taky vyhovující. Nemá ostré rohy tedy po pádu na hranu se nezničí hned dotyk. obrazovka.
    Shrnul bych to, že cena v té době odpovídala kvalitě a nečekal jsem žádné zázraky od tel. za 6tis.
    Tento mobil bych doporučil pro nenáročné uživatele kteří potřebují odolnější mobil s velkým displejem.

• voděodolnost
    • odolnost proti prachu a nárazu
    • při zapnutí fotoaparátu se někdy objeví zelená obrazovka, pomůže až restart telefonu nebo vyjmutí baterie
    • vypadává a restartuje se sim karta, nutnost opětovnáho zadávání pin
    • samovolně se restartuje
    • po roce při telefonování neslyším volajícího, on mne ano
    • nejde mi spárovat firemní mail
    • někdy se mi přepne telefon do režimu letadla
    • stává se, že se mi někdo několikrát nemohl dovolat i když jsem měl zapnutý telefon - profil nedostupný
    • kalendář nefunguje

Snažil jsem se celý rok tyhle průběžně vznikající chyby přehlížet, ale problém s voláním mě přesvědčil o reklamaci.

• Vodotesnost
    • odolnost
    • fotak
    • male chybicky

Je to dobry telefon, ale zalezi na co ho chcete mat.
    Mam ho 1,5 roka a nemam s nim problemy. Obcas ho musim restartovat.
    Vodeodolnost je v poriadku, aj som natacal videa pod vodou. Ale po kontakte s vodou je nutne vyfuknut vodu z reproduktora, lebo inac nie je dobre pocut.
    Viac krat mi padol na zem a bez sebemensich problemov a to nepouzivam ziadne kryty ani folie.
    Vykonov to je taky priemer, staci na bezne pouzivanie.

Fotoaparat je urcite slabinou tohto telefonu.
    Baterka vydrzi aj 2 dni pri beznom pouzivani aj po 1,5 roku.
    Vela chyb sa odstranilo aktualizaciami.

• vůbec není odolný. Mám ho ca rok,z toho 7x v opravě a teď není slyšet volající dokud s ním nebouchnu .Hrůza

Za hodně peněz málo muziky

• částečná čeština

zatím bez problémů

OK

• , zakoupeno v CZMT.CZ

• Odolnost
    • Kluzký povrch (klouže z ruky)
    • Při plném využití baterie vydrží cca 3 dny

Jako odolný dotykový telefon mi vyhovuje. Kluzkost povrchu vyřeším obalem.

• Naprostý křáp, není vodotěsný pri zapnuti fotáku se objevuje zelená obrazovka, pri volani se seka čidlo približení

na prvni pohled je pekný

• Voděodolnost
    • Vzhled
    • Odolný displej
    • Odolný vůči nárazům
    • Na můj vkus docela dobrý foťák
    • Dual sim
    • 4gb paměť
    • Obtížné přesunutí app na sd kartu
    • Samovolné restartování

Velmi dobrý mobil, fakt jsem si ho zamiloval. Doporučuju. Akorát má malou paměť a hlavně se mi pořád samovolně restartuje (třeba i 10x za večer). Na netu jsem zjistil, že to asi bude androidem (mám verzi 4.2.1). Ta prý tohle způsobuje. Takže brzy asi půjde do serviu. Uvidím, jestli změní verzi androidu, nebo vymění nějakou součástku. Jinak si myslím, že je to dobrý mobil.