Lenovo Phab

Telefon už dávno neslouží pouze k telefonování, a proto by měl být schopen nabídnout vám toho co nejvíce. Už nebudete muset dělat žádné kompromisy. Poslouchejte hudbu, sledujte videa, telefonujte bez použití rukou a sdílejte svá data na zařízení Lenovo Phab, které je spojením toho nejlepšího, co tablet a smartphone nabízí – řadu funkcí, velkou obrazovku, 4G připojení a snadnou přenosnost.

Obří displej

Lenovo Phab je velký a chytrý zároveň. Má 6,98palcový HD displej se zobrazovací technologií IPS, který vám dopřeje úžasnou podívanou. Prohlížení fotografií, sledování videa i hraní her tak dostane nový, větší rozměr.

Konstrukce
Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

• , zakoupeno v VK Servis

Dlouhá výdrž baterie,celková spokojenost.

• , zakoupeno v Expert.cz

• Vidrz baterie focení velikost displeje kvalita fotek

Pokud někdo chce takový telefon ač na hry a nebo filmy a třeba i k pořízení fotografji je to úžastna věc

• , zakoupeno v Mobil Pohotovost

• Zboží bylo skladem a za dobrou cenu
    • S tabletem jsem spokojený, naprosto vyhovuje mojím
    • potřebámk

Spokojenost jak s výrobkem tak s obchodem.

Konstrukce
Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

Prvotřídní fotoaparáty

Zadní 13 Mpx fotoaparát vám umožní zachytit všechny jedinečné okamžiky vašeho života v perfektní kvalitě. S předním 5 Mpx širokoúhlým fotoaparátem pořídíte také úžasné selfie.
Prvotřídní fotoaparáty

Baterie, která vydrží

Lenovo Phab je obří zařízení, tudíž dokáže pojmout vysokokapacitní baterii. Díky řízenému napájení obrazovky s vámi bude držet krok po celý pracovní den.
Baterie, která vydrží

Prostorový zvuk

Díky technologii Dolby Atmos si budete připadat jako v osobním kině. Po připojení sluchátek se k vašim uším donese ten nejdynamičtější a nejpůsobivější zvuk, jaký si dokážete představit.
Prostorový zvuk

Rychlé připojení

Užívejte si webové stránky, hry i aplikace naplno. Díky podpoře vysokorychlostního datového připojení LTE už nebudete muset na nic čekat.
Rychlé připojení

Snadné ovládání jednou rukou

I přes svou velikost je Phab lehký a snadno ovladatelný jednou rukou. Je totiž vybaven funkcí malé obrazovky a řadou dalších funkcí, které lze používat jedním prstem. Poklepejte na displej a Phab se probudí. Pokud s ním zatřepete, zařízení se zamkne.
Snadné ovládání jednou rukou

Jeden phablet = dvě telefonní čísla

S tímto zařízením bude váš život efektivnější. Díky podpoře dvou SIM karet budete moci využívat různých datových tarifů nebo třeba jen oddělovat práci od zábavy.
Jeden phablet = dvě telefonní čísla

Systém Android

Na vylepšený operační systém tohoto zařízení si zvyknete velmi rychle. Všechna vaše činnost totiž bude rychlejší a efektivnější, bez zbytečného zatěžování baterie. Dokonalá je také spolupráce s aplikacemi Google.
Systém Android

Volejte bez použití rukou

Díky třem integrovaným mikrofonům, 360stupňovému zpracování hlasu a funkci potlačení šumu můžete telefonovat, aniž byste k tomu potřebovali ruce. A to i v případě, že řídíte a máte stažená okénka. Z výkonného reproduktoru se navíc line fantasticky čistý a hlasitý zvuk.
Volejte bez použití rukou

Prémiový phablet, který představuje jednoduchý kompromis při rozhodování mezi nákladným smartphonem s velkým displejem a obyčejným malým tabletem. Kromě ohromujícího výkonu pro multimediální zábavu nabízí toto 7,0 palcové zařízení svým uživatelům také mimořádnou výdrž baterie, rychlé internetové připojení a neuvěřitelný zvuk.

• , zakoupeno v VK Servis

Dlouhá výdrž baterie,celková spokojenost.

• Velikost displeje
    • Vydrz baterie 4-5dni (dle uziti)
    • Fotoaparat i video ve dne
    • Slusny prehravac vidoa a hudby
    • Rychle pripojeni k wifi
    • Obcas spatne reagujici dotyk, musi se klepnout dost silne..
    • Fotoaparat v noci
    • Pouze 13,5 a 2 mpix v nastaveni
    • Fotky jsou trochu tmavsi oproti realite

Koupeno jako zanovni v mp.cz za 2800,- za tuto cenu bezkonkurencni v pomeru cena:vykon

• , zakoupeno v Expert.cz

• Vidrz baterie focení velikost displeje kvalita fotek

• , zakoupeno v Mobil Pohotovost

• Zboží bylo skladem a za dobrou cenu
    • S tabletem jsem spokojený, naprosto vyhovuje mojím
    • potřebámk

Spokojenost jak s výrobkem tak s obchodem.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Velmi dobré se sim kartou pro připojení k místech, k není wifi
    • Používám datovou sim kartu
    • Byl tam Android 5, hned po vybalení jsem snadno aktualizoval na 6.0.1 (postupně tři menší aktualizace a pak jedna velká) a pak teprve instaloval aplikace a prováděl různá osobní nastavení
    • Nebyl e-mailový klient, není problém doinstalovat

Dobrý poměr cena výkon, chodí dobře na LTE síti

• jen reakce na recenzi Tomáše dnes , Tomáši app nepřesuneš na kartu protože jsi při počátečním nastavení nezadal že karta má být jako interní, pokud tohle uděláš tváří se karta pro telefon jako interní paměť a vše jde už jako po másle to tedy jen reakce na recenci Tomáše ze dneška, bohužel pokudbto tak chceš udělat aby nebyla externí ale interní budeš ji muset zformátovat tedy věci na kartě zalohovat někde na pc, zformátuj a po připojení se tě přístroj zeptá jestli ji chceš jako externí nebo interní, zadáš interní a potom už ti nebude ukazovat jak mě zpočátku 16gb int. a 32gb sd ale bude ti ukazovat 48gb interní( něco si vezme systém takže samozřejmě bude ukazovatbo něco méně) a potom můžeš bez problémů cokoli přesouvat pěkný den.

• výdrž baterie 4 až 5 dní nehraju hry, ale jsem dcl dost na netu
    • vše je na tom krásně velké, stránky ani nemusím moc zoomovat
    • dostatečná RAM i ROM
    • je hezký
    • za slušné peníze celkem dost muziky
    • dost dobře fotí textové dokumenty i obrázky ostré i celkově dobré fotky
    • android 5.1 se po asi 3 týdnech používání aktualizoval na 6.0.1, kdyby byl k disposici i 7.1 to by bylo :D
    • dá se používat i jako tablet, takový ntb.
    • super funkce jako třeba stačí přiložit k uchu a voláte nebo zmenšená obrazovka či klávesnice vytáčení se vám přizpůsobí
    • tablet má dost divně přístupný slot na sim, ale prodejce vyměnil vadný kus za jiný a už cajk.
    • příslušenství k tabletu by mohlo být bohatší
    • display se snadno zapatlá
    • dlouho se nabíjí ale zase ta kapacita je v porovnání s jinými telefony co jsem měl mamutí
    • někdy mám problém s kopírováním souborů přes mass storage
    • v telefonu chybí možnost přesunutí appky na sd kartu, buď tam ta možnost není nebo dělám něco špatně?

S tabletem jsem spokojen, mám ho tři měsíce na baterku vydrží dost dlouho má zajímavé funkce v dané cenové relaci je to slušná výbava. Jedno zařízení hodící se na všestranné použití gpska poznámkový blok i telefon nebo herní konzole, chtěl jsem počítač do kapsy a to phab splňuje

• , zakoupeno v Lenovoonline.cz

• Perfektní výdrž baterie,ovládání při zmenšení také výborné,sice si musím zvykat na nový android,ale to je intuitivní,takže v pohodě,hlavně konečně normální procesor,který využívá všechny jádra tak jak má..
    • Nesmyslný slot na sim a paměťovku,mám menší phab A 880 a tam je slot na dvě velké sim a zvlášť na paměťovku,tady to nějak nedomyslely..

Mám rád velké telefony,proto jsem si ho vybral,navíc jsem s Lenovem max spokojený,a za tu cenu nic lepšího není,do čtyř tisíc se nedá nic takového u nás sehnat.

• display, baterie, ovladatelnost na tak velký přístroj, aktualizace na 6.0.1 android,slušný fotoaparát,výkon.

Dobrý den, píšu recenzi právě z tohoto přístroje jen mám 2GB verzi , tak od začátku, dlouho jsem hledal kompromis mezi telefonem a tabletem kvůli častému hraní her,sledování internetu a filmů, po phabletech Samsung Galaxy mega 6.4" a Sony Xperia Ultra ( s kterou jsem byl nadmíru spokojen) mám momentálního vítěze který splňuje veškeré mé nároky takřka do puntíku a to ,velikost je pro mě ideální ,dá se z něj ještě normálně volat což zase tak často nevyužívám, více využiji hraní her kde Lenovo obstálo na jedničku, zvolit HD display byl výborný tah jelikož pouhým okem rozdíl mezi full hd a hd není možno lidským okem spatřit, ovšem HD ooroti FullHD zatěžuje procesory mnohem méně, filmy jsou na tomto phabletu perfektní a vzhledem k vyso e kvalitním reproduktorům je i poslech výborný, prohlížení Internetu je jasná záležitost na tak velikém displeji si práci vychutnáte a i práce s aplikacemi je svyžná a bez sekání, vzhled se mi velmi líbí- mám raději mírně hranatější tvary než nějaký vajíčka možnost ovládání jednou rukou je výborně vyřešena a je na zvyku uživatele zda ji bude využívat či ne, já osobně ji nevyužívám, zatím mám stále obě ruce zdravé , notifikační dioda je skvěle řešena a nebliká a neozařuje ,jen svítí což mi přijde příjemnější než blikání ,aktualizace na nejnovější android 6.0.1 je příjemné překvapení ,fotoaparát má sice 13 Mpx ovšem formát 4 :3 což mě nevadí a fotky nevypadají vůbec špatně, video ve full hd je na tom o poznání lépe a přisvětlovací dioda je jen třešničkou na dortu, potom výdrž baterie s kapacitou 4200mah je už jen krásný ,příjemný čistý nadstandart a osobně si myslím že je to nejlepší phablet na trhu momentálně a i když je nyní cena směšná na kvalitu přístroje, budoucí bazarová cena bude možná i vyšší ndž nyní cena nového přístroje kde se nyní jednà v obchodech a eshopech o doorodej posledních kusů.
    Shrnutí:
    hledáte phablet se slušným výkonem na podobné použití jako já, hry, filmy ,internet, práce? při koupi Lenova s 2GB ram určitě neprohloupíte, přeji všem kràsný den

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• jsem spokojená,má vše co jsem od něj očekávala
    • horší přístup a manipulace se slotem na sim a pamětovku

Dobrá cena,spokojenost