Lenovo P90 Pro

5,5palcový displej s rozlišením Full HD představuje mimořádně čistý a ostrý obraz. Díky obrovskému displeji, vysokému výkonu a dlouhé výdrži baterie si budete maximálně užívat brouzdání po internetu, hraní náročných her a prohlížení fotografií či videí. Fotografie a videa můžete pořídit pomocí dvou prvotřídním fotoaparátům. Pro uchování dat máte k dispozici integrované úložiště o kapacitě 64 GB. S mobilním připojením 4G/LTE budete stahovat a nahrávat data v neuvěřitelné rychlosti. Lenovo poskytuje předinstalované aplikace, s kterými budete moci sdílet data i bez připojení, chránit svůj telefon a zálohovat kontakty nebo SMS. O optimalizaci využití 4GB paměti RAM a lepší dotykové ovládání se postará operační systém Android.

Mimořádný obraz

Čisté a ostřejší zobrazení vašich fotografií, videí, her a webových stránek vám nabízí 5,5palcový displej s Full HD rozlišením a jemností 400 pixelů na palec.

Konstrukce
FM rádio
Kalkulačka

• velmi spokojen, vynikající telefon a jeho parametry
  • , zakoupeno v Expert.cz

Telefon mně, jako běžnému uživateli, dělá jen radost. Je výkonný a rychlý. Fotografie ostré,barvy přirozené. Je to moje první Lenovo, nemám srovnání s jinými modely této značky. Jen je mi nepřirozené, ale zvykla jsem si, že zapínání mobilu je na levé hraně, což vzhledem k tomu, že telefon mám v "knížce", není zrovna ono. Ale jak jsem se dozvěděla, jiné telefony to mají už jinde. Jsem celkově spokojena. Nenašla jsem pro mě viditelnou potíž.

• poměr cena - velká kapacita paměti

Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

Rychlé připojení 4G/LTE

S internetovým připojením 4G/LTE zažijete to nejrychlejší stahování dat. Hrajte online hry, nebo přehrávejte stream videa bez zbytečného zasekávání.
Rychlé připojení 4G/LTE

Výkonný procesor

Se čtyřjádrovým procesorem budete moci využívat všechny možnosti telefonu bez sebemenších problémů a v neuvěřitelné rychlosti. Procesor je nejen rychlý, ale také energicky úsporný.
Výkonný procesor

Dlouhá výdrž baterie

Tento model vydrží opravdu hodně. Zařízení je vybaveno vysokokapacitní baterií, která vám zaručí dobu hovoru až 45 hodin a aktivní pohotovostní režim až 27,5 dne.
Dlouhá výdrž baterie

Jedinečné fotografie a videa

Se zadním fotoaparátem s automatickým zaostřením a optickou stabilizací zachytíte ty nejlepší snímky vašich životních momentů. K dispozici máte také přední fotoaparát, s kterým můžete provádět videohovory nebo pořizovat selfie fotografie.
Jedinečné fotografie a videa

Sada aplikací DOit

Sdílejte svůj obsah s dalšími zařízeními bez připojení k síti, optimalizujte výkon zařízení, chraňte telefon před viry a zálohujte své kontakty, SMS a výpisy hovorů se sadou aplikací DOit.

64 gigabajtů zábavy

Uložte své fotografie, videa, hudbu a další dokumenty na interní úložiště o kapacitě 64 GB.
64 gigabajtů zábavy

Operační systém Android

Operační systém optimalizuje využití paměti a zlepšuje dotykové ovládání. Díky tomu budete používat telefon ve vyšší rychlosti a přesněji než dříve.
Operační systém Android

POJEĎTE NA ROCK FOR PEOPLE 2016 SE SPOLEČNOSTÍ LENOVO

Uplatněte 20 % slevu na 3 denní vstupenku na letní hudební festival Rock for People 2016

Více informací na zde

Název produktu: Lenovo Smartphone P90 Pro

Part Number: P0S50027CZ

Model Type: P90 Black

EXTRÉMNÍ VÝKON A VYSOKOKAPACITNÍ BATERIE.

- Výkonný procesor podporující přehrávání multimédií

- Úložiště s kapacitou 64 GB

- Jasný a ostrý 5,5" Full HD displej

- Baterie s technologií pro rychlé nabíjení a impozantní doba hovoru

- Pokročilý přední a zadní fotoaparát s několika režimy

- Operační paměť 4GB

Vaše drahocenné okamžiky i multimédia v té nejvyšší kvalitě
Lenovo P90, resp. jeho 5,5" Full HD displej poskytuje v každé situaci čistší a ostřejší zobrazení, ať už jde o fotografie, videa, hry nebo webové stránky. Díky vysokému rozlišení a jemnosti 400 pixelů na palec se budete chtít pochlubit tím perfektním obrazem a ukázat ho i svým známým.

64bitový čtyřjádrový procesor
Čtyřjádrový procesor smartphonu P90 představuje ideální kombinaci vysokého výkonu a energetické úspornosti. Při přehrávání online videa, hraní her, využívání multitaskingu, prohlížení webu a mnoha dalších činnostech se tak můžete těšit na ohromující rychlost.

Bezkonkurenční doba hovoru
Lenovo P90 je k neutahání. Je to plně vybavený smartphone, který s vámi za všech okolností udrží krok. Vděčí za to vysokokapacitní 4000mAh baterii, jež zajišťuje dobu hovoru až 45 hodin a aktivní pohotovostní režim až 27,5 dne.

Špičkový přední i zadní fotoaparát
Zachyťte se smartphonem P90 nezapomenutelné okamžiky ve dne i v noci prostřednictvím výkonného zadního fotoaparátu s rozlišením 13 Mpx, automatickým ostřením a optickou stabilizací, nebo využijte přední fotoaparát s rozlišením 5 Mpx a novým zjednodušeným rozhraním. K dispozici máte několik kreativních fotografických režimů, funkce pro zkrášlení snímků, abyste vždy vypadali dobře, nebo ovládání gesty, které vám zajistí větší svobodu.

Vestavěné aplikace Lenovo
Díky sadě aplikací DOit od společnosti Lenovo se smartphonem zvládnete více. Pomocí několika klepnutí můžete ihned sdílet prakticky libovolný obsah s ostatními zařízeními i bez připojení k síti, můžete optimalizovat výkon zařízení, chránit se před viry a malwarem nebo zálohovat své kontakty, SMS zprávy a výpisy hovorů.

Rychlé 4G připojení
Smartphone P90 podporuje vysokorychlostní sítě LTE (4G), které jsou zárukou nejrychlejších datových přenosů. Můžete se proto těšit na dokonale plynulé prohlížení webu, sledování videa, hraní online her nebo chatování s přáteli.

Kapacita úložiště 64 GB a RAM 4GB
Všem nadšeným fotografům a milovníkům hudby, kteří jsou často na cestách, nabídne P90 PRO dostatek prostoru pro jejich soubory a videa. Těm, kteří požadují kromě výkonného procesoru i dostatek operační paměti, nabídne neuvěřitelné 4GB RAM.

Technické specifikace
Procesor: Intel® Atom™ Processor Z3560, 1,83 GHz, Quad-Core

Grafická karta: Integrovaná na chipsetu Intel® Power VR Series 6 Graphics

Paměť RAM: 4GB

Vnitřní pamět: 64GB (integrovaná, nemá slot na SD kartu pro případné rozšíření)

Displej: 5,5“ IPS, FHD (1920x1080) kapacitní, multidotykový displej, 16M barev

Konektivita (GSM):

2G = GSM 850/900/1800/1900MHz; GSM 850/1800/1900

3G = WCDMA 900/2100MHz, WCDMA 850/1900MHz, rychlost HSPA+ 21 Mbps(DL) a 5,76 Mbps(UL)

4G = LTE 800 / 1800 / 2100 / 2600, LTE Band 1 / 3 / 7 / 20

GPRS, EDGE;

Datové sítě: WiFi 802,11 b/g/n/ac - Band 2 of 5G WiFi not supported, WiFi hotspot; Bluetooth 4.0 HS;

SIM: Single microSIM

Fotoaparát: Integrovaný na zadní straně, 13Mpx (foto až 4128x3096 pix), autofokus, LED přisvětlení,

Kamera: Čelní 5Mpx snímač s pevnou ohniskovou vzdáleností

Porty / sloty: microUSB v2.0; 3,5mm audio jack

Ovládací prvky: Kolébkové tlačítko ovládání hlasitosti; tlačítko zapnutí/vypnutí; tři dotyková ovládací tlačítka pod displejem

Senzory: A-GPS, E-kompas, senzor polohy, senzor přiblížení, světelné čidlo, vibrace

Audio: 1x integrovaný reproduktor (hlasitý odposlech), 3,5mm audio-jack

Baterie: 4000mAh Li-ipolymer (uživatelsky nedostupná)

Výdrž na baterii: Až 45,5 hodin práce ve 2G, až 23,5 hodin práce v 3G, stand-by režim až 27,5 dnů 2G, 25,5 dnů v 3G, 22,5 dnů v 4G

Operační systém: Android 4.4 KitKat

Softwarové vybavení: Facebook; Skype; Twitter; UC Browser, Route 66, Evernote, sada her a další

Lenovo aplikace: SHAREit, SECUREit, SYNCit, SNAPit Camera,

Barva: černá (Black)

Materiál:Plast

Hmotnost: 156g

Rozměry (VxŠxH): 150 x 77,4 x 8,5 mm

Obsah balení: Lenovo P90, USB kabel, cestovní napájecí adaptér, headset, kryt telefonu, folie na displej, redukce USB na microUSB (OTG kabel), manuál a záruční karta

Další vlastnosti:
Funkce fotoaparátu: geo-tagging, detekce obličeje, touch-fokus, HDR;

Web browser HTML;

Redukce hluku a šumu;

Roto-video editor; prohlížeč dokumentů;

Predikce textů;

JAVA;

Přehrávače audio/video multimediálního obsahu;

FM rádio;

• Splnuje vse, co obycejny clovek potrebuje
    • Velka vydrz baterie
    • Obcas zlobi wifi

• Dlouhodobý a stabilní skvělý výkon
    • Velká paměť - integrovaná
    • Pěkné fotky a videa
    • Jednoduché ovládání
    • Dlouhá výdrž baterie
    • Horší fotky při šeru nebo slabém světle

- Skvělý telefon za rozumnou cenu.
    - Je dostatečně velký např. když chcete ukázat fotky třeba starším lidem, kteří moc dobře nevidí.
    - Díky krytu je velmi odolný vůči pádům a nárazům.
    - Jediné mínus je, že se nedá kryt sehnat v klasických elektro řetězcích, ale jen na netu.
    -Také ve spojení s bluetooth v mém autě je rychlý a skvěle se s ním spolupracuje.
    - Někoho může odradit třeba vyšší pořizovací cena, ale za tento telefon se to určitě vyplatí.
    - S klidem mohu tento mobil po více než dvouletém používání (a že volám jako podnikatel docela dost) jen a jen doporučit.
    - Je vhodný skutečně pro každého.
    - Je vzhledové atraktivní a při srovnání s telefony dražšími je výborným konkurentem.

• Hezký displej
    • Slušné fotky
    • Procesor
    • Android 4.4

Problémem telefonu je mizerný procesor Intel ATOM, který nejen že má vysokou spotřebu a děsně hřeje, ale už se navíc nevyrábí a tedy i jeho technická podpora je nula.
    Kdo očekává update na novější android tak má smůlu. Update není a nebude.
    Díky tomu spousta aplikací padá a nejde.

• Ůžasný rychlý tel. bezproblémový. S porovnání se Samsungem jenom vyšší třída. Za rozumnou cenu hodně muziky.
    • Za světla a sluníčka horší viditelnos disp.

Perfetkní poměr cena a kvalita.Neseká se .

• velmi spokojen, vynikající telefon a jeho parametry

• Velký displej 5,5, interní paměť 64 GB.
    • hodně se zahřívá, při plném zatížení vydrží baterie 1 den i méně.

Je to můj druhý telefon Lenovo, ale nemám s mobily této značky moc dobré zkušenosti. Koupila jsem si tento model kvůli velké obrazovce a že nemusím dávat paměťovou kartu, protože mi 64 GB úplně stačí. Teď se mi stává, že se telefon najednou sám vypne a zapne nebo se mi vůbec nerozsvítí obrazovka. Mám ho cca 3 měsíce a asi půjde do opravy, jako můj předchůdce, Lenovo A6000. Ani jsem netušila, že se nedá vyndat baterie, jako u jiných telefonů. Fotoaparát je kvalitní, ovšem fotit třeba selfie je docela umění, špatně se ostří. Další nevýhoda je, že když mají moje telefonní kontakty whatsapp, ukazují se mi 2x. Jinak telefon pracuje rychle. Nevím, jestli mám zrovna já smůlu na tuto značku, ale třeba v porovnání s Huawei má Lenovo ještě malé nedostatky, takže už do něj nepůjdu. Že má jen jednu simku, která se vkladá po straně pomocí malého pérka, které vysune kryt, mi nevadí.

• poměr cena - velká kapacita paměti

• ze začátku rychlý bez záseku
    • velký displej
    • kapacita paměti
    • výdrž telefonu neodpovídala baterii
    • na ostrém slunci i tak špatná čitelnost displeje
    • po půl roce časté zasekávání systému a samovolné restarty

Telefon sem zakoupil pred necelým rokem , první 4 měsíce šlapal bez problému rychlé aplikace , odezva super !! Poté mi začly padat aplikace (např. app Shazam se ani nerozjela vždy spadla) . Nedávno mi na telefonu sám od sebe odešel motorek pro vibrace a telefon (ač se tvářil že nabíjí) stál pořád na stejné kapacitě nebo pro jistotu se vybíjel, při černém pozadí se též objevili červené fleky (vada displeje též se objevilo samo od sebe) !! Po reklamaci z Lenova mi vrátili telefon jako opravený(vibrace ano) , ale za dva dny se objevil ten stejný problém s nabíjením takže šel zase zpět na reklamaci. Očekával jsem od tohoto telefonu více , a hlavně sem čekal že hned po pul roce se telefon takhle rozsype .

• display
    • fotoaparát
    • zpracování
    • paměť
    • nemá možnost pam. karty
    • horší fotky za špatného světa

Za slušnou cenu slušný telefon. Funguje naprosto spolehlivě, výdrž baterie 2 dny. Dobrý prostor pro hudbu a fotky. pěkný profesionální vzhled telefonu i operačního systému. jednoduché ovládání.